Wiadomości

Pijany kierowca: nie jechałem daleko, co mogło się stać?

2012-02-18, Autor: jg
Bez dokumentów, bez świateł, bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, po stłuczce i rozmawiając przez telefon komórkowy. Tak podróżował jeden z mieszkańców Wrocławia po mieście. Na dodatek był pijany.

Reklama

Wrocławscy policjanci w czwartek wieczorem na placu Grunwaldzkim zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którego kierowca jechał bez świateł mijania, bez zapiętych pasów bezpieczeństwa i rozmawiał przez telefon komórkowy.

Podczas sprawdzania okazało się, że 32 - latek jest nietrzeźwy i nie posiada przy sobie żadnych dokumentów. Pojazd miał również uszkodzenia powstałe w wyniku kolizji.


– Mężczyzna tłumaczył się policjantom, że nie jechał daleko, więc „co się mogło stać?”. Zatrzymany z uwagi na stan, w którym się znajdował, trafił do izby wytrzeźwień – informuje Kamil Rynkiewicz z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Pojazd, którym się poruszał odholowano na parking strzeżony. Mężczyzna usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Odpowie również za wykroczenia drogowe, które popełnił. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~PAweł 2012-02-18
  13:10:21

  0 0

  Za takie podejscie powinien dostać dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych

 • ~havranek 2012-02-18
  14:51:20

  0 0

  Dostanie 2 tygodnie w zawieszeniu na 3 tygodnie. Co innego gdyby jechał rowerem, wtedy pewnie odpękałby całe 2 lata. Taka oto jest polska sprawiedliwość, że pijanych kierowców tirów traktuje się lepiej niż pijanych rowerzystów.

 • ~matt procoa 2012-02-18
  15:12:27

  0 0

  Sam się demaskuje... widać, że w poprzednim wcieleniu był psem lub innym zwierzęciem... nie ma podstawowych odruchów odpowiedzialności i przewidywalności... jakie wyrabia się przez pierwsze wcielenia w ciele ludzkim... Nie ma go co obwiniać ale trzeba rozpoznać i ograniczyć możliwość wyrządzenia krzywdy... czyli w tym wypadku dożywotnio odebrać prawo prowadzenia pojazdów mechanicznych. Niech biega pijany i powoli uczy się odpowiedzialności jaka przystoi ciału człowieka.

 • ~Adrian 2012-02-18
  15:25:12

  0 0

  pfff całe szczęście że nie jechał rowerem wtedy by miał prze?!@#ne.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.