Reklama

Po pijanemu wskoczył do Odry, chociaż nie umiał pływać. Chciał... wyłowić buty

04/09/2024 07:26

Nocna akcja ratowników pod Żabią Kładka przy hotelu Plaza w centrum Wrocławia, niedaleko placu Bema. We wtorek po godz. 22 do wody wskoczył tam pijany, 45-letni mężczyzna. Służbom tłumaczył, że chciał wyłowić swoje buty. Zapomniał, że nie potrafi pływać.

Na miejsce zadysponowano dyżurny zespół Ratowników WOPR, który już po 3 minutach jako pierwszy dotarł na miejsce zdarzenia. W Odrze zastano mężczyznę w wieku około 45 lat. Okazało się, że jest on pod wpływem alkoholu, a w dodatku nie potrafił pływać, ale wskoczył do wody, aby wyciągnąć buty. Mężczyzna nie potrafił wyjść z wody o własnych siłach. WOPR-owcy podjęli mężczyznę z wody na łódź - relacjonuje Dolnośląskie WOPR.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


 




 


 


 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości