Wiadomości

Pijany znęcał się nad swoim psem. Zareagował przypadkowy przechodzień

2022-10-05, Autor: k

Nad psem w podeszłym wieku znęcał się jego “opiekun”. Przypadkowy przechodzień, widząc takie zachowanie, nie pozostał obojętny i wezwał policję. Okazało się, że pies jest mocno zaniedbany i wymaga leczenia. A znęcającemu się nad nim mężczyźnie grozi więzienie. 

Reklama

O mężczyźnie, który krzyczy i kopie psa poinformował policjantów z wrocławskiego Grabiszynka przypadkowy świadek. Na miejscu mundurowi zobaczyli pijanego 47-latka, który kopał i znęcał się nad zwierzakiem. 

- Uroczy psiak w podeszłym wieku niestety nie doczekał się godnej starości u boku swego „pana”. I choć mężczyzna zapewniał, że kocha swojego pupila, został zatrzymany w związku z podejrzeniem znęcania się nad swoim psem - przekazuje asp. Aleksandra Freus z wrocławskiej policji.

Mocno zaniedbany 17-letni pies trafił do wrocławskiego schroniska dla zwierząt, które zajęło się jego leczeniem. Natomiast mężczyzna, który miał opiekować się zwierzęciem został zatrzymany. Grozi mu 3 lata więzienia.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~adik1980 2022-10-05
    16:06:54

    5 1

    Masakra. Zamiast się cieszyć , że pies jest z nim tak długo, bo to w sumie rzadkość, to mu zafundował szybką śmierć. Bo bądzmy szczerzy- ile ten pies pożyje w tym schronisku?.... Kary dla takich ludzi są zbyt małe.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.