Sport

Piłka nożna: Jezierski znowu w Śląsku?

2010-07-19, Autor: Piotr Kolsiko
Remigiusz Jezierski jest alternatywnym rozwiązaniem ofensywnym kadry Ryszarda Tarasiewicza wobec niepewnej sytuacji z kontraktem Łukasza Gikiewicza.

Reklama

W kadrze Śląska Wrocław na zgrupowanie w Chorwacji znalazł się Remigiusz Jezierski, który reprezetował już barwy zespołu z Oporowskiej w latach 1997-2002. W ubiegłym sezonie piłkarz występował w drużynie Jagielloni Białystok i właśnie z tym klubem zdobył Puchar Polski. Tak o ewentualnym zatrudnieniu Jezierskiego mówi dyrektor sportowy Śląska, Krzysztof Paluszek:

 

- To jeszcze nie oznacza, że zostanie naszym zawodnikiem. Po niedawnych zakupach nie planowaliśmy już żadnych wzmocnień w ofensywie. Jednak w ostatnich dniach skomplikowała się sytuacja z Łukaszem Gikiewiczem. Nie wiemy, czy ostatecznie podpiszemy z nim kontrakt, dlatego zdecydowaliśmy się na awaryjny wariant zastępczy. Nie chcemy niepotrzebnie ryzykować i brać napastnika, któremu nie zdążyliśmy się skrupulatnie przyjrzeć. Remka zaś znamy doskonale i wiemy, na co go stać. Jeśli okaże się, że Łukasz nie zostanie jednak naszym piłkarzem, być może jego miejsce w kadrze zajmie właśnie Remek, który - dzięki wyjazdowi do Chorwacji - w przyszłości łatwiej wkomponuje się do zespołu.

 

Poniżej prezentujemy kadrę jaka udała się na zgrupowanie w Chorwacji:

 

1. Wojciech Kaczmarek

2. Marian Kelemen

3. Łukasz Madej

4. Mariusz Pawelec

5. Sebastian Dudek

6. Jarosław Fojut

7. Krzysztof Wołczek

8. Tadeusz Socha

9. Dariusz Sztylka

10. Waldemar Sobota

11. Łukasz Gikiewicz

12. Vuk Sotirović

13. Piotr Ćwielong

14. Tomasz Szewczuk

15. Antoni Łukasiewicz

16. Marek Gancarczyk

17. Amir Spahić

18. Sebastian Mila

19. Piotr Celeban

20. Krzysztof Ulatowski

21. Przemysław Kaźmierczak

22. Przemysław Szuszkiewicz

23. Jakub Więzik

24. Cristian Omar Diaz

25. Remigiusz Jezierski

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Trzonolinowiec powinien zostać wpisany do rejestru zabytków?
Oddanych głosów: 504