Piłka nożna: Zdolna młodzież Śląska Wrocław

2009-11-14, Autor: Piotr Kolisko
Grupy młodzieżowe Śląska Wrocław zgodnie wygrały swoje spotkania.

W rozegranych na przełomie ostatnich dni spotkaniach juniorzy Śląska Wrocław odnieśli dwa zwycięstwa. Zespół juniorów starszych rozgromił Karkonosze Jelenia Góra aż 6:0. Co ciekawe wrocławianie doskonałą dyspozycję strzelecką wykazali dopiero w drugiej połowie spotkania remisując do przerwy bezbramkowo. Na listę strzelców wpisali się : dwuktrotnie Michalski i Nowak oraz Gołębiewski i Poważny.

Skład Śląska: Skwierczyński - Straszewski, Rychlik (Soberka), Gołębiewski, Mierzwa - Poważny, Nowiński (Michalski) Zapał (D. Grabski), Sikorski - Narkiewicz (Wac), Nowak

W drugim spotkaniu zespół juniorów Śląska grający w klasie okręgowej pokonał do obrym spotkaniu drużynę Polonii Jaszowice 3:1. Pomimo początkowej utraty bramki młodzi gracze z Wrocławia nie stracili wiary w siebie a kontaktową bramkę zdobył Miazgowski. Druga połowa spotkania przyniosła zdecydowane ataki ze strony WKS, które bramkami udokumentowali Flisiński oraz Szurek.

Skład Śląska: Woś Omilanowicz, Miąsik, Lewandowski, Graba - A. Miazgowski, Prawdzik, Kędzierski, Nazar - Markiewicz, Flisiński oraz Popovski, Drogosz, Szurek i Matłoka