Czas wolny

PKO Ekstraklasa. Porażka Śląska Wrocław w starciu z Legią Warszawa

2022-03-07, Autor: dart, mgo

W 24. kolejce Śląsk Wrocław zmierzył się z Warszawie z Legią. Zielono-biało-czerwoni nie zdołali pokonać rywala i do stolicy Dolnego Śląska wrócą bez punktów.

Śląsk Wrocław od dawna czeka na zwycięstwo w meczu ligowym. Przed 24. serią gier było to już siedem kolejek! W poniedziałek zielono-biało-czerwoni zmierzyli się z trudnym rywalem. Co prawda Legia Warszawa spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań, ale to wciąż aktualny mistrz Polski.

Także i tym razem wrocławianom nie udało się wywalczyć trzech punktów. Śląsk w stolicy przegrał 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów dla rywali strzelił w 69. minucie meczu Paweł Wszołek.

W porównaniu z poprzednim meczem z Zagłębiem Lubin, trener WKS-u zdecydował się na jedną zmianę w wyjściowym składzie. Dennis Jastrzembski zaczął mecz na ławce rezerwowych, a zamiast niego, od pierwszej minuty, zagrał Marcel Zylla.

Kolejna szansa dla WKS-u już w niedzielę, 13 marca, gdy na Tarczyński Arenie Wrocław zmierzy się z Radomiakiem Radom.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 2