Wiadomości

PO: ludzie Dutkiewicza wspierali Kaczyńskiego

2010-11-18, Autor: bk
„Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej Rzeczpospolitej Polskiej informuje, że z list Komitetu Wyborczego Wyborców Rafała Dutkiewicza kandydują m.in. członkowie Wrocławskiego Społecznego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego jako kandydata na Prezydenta RP” - tej treści ogłoszenia pojawiły się dziś we wrocławskiej prasie.

Reklama

Platforma przedwczoraj przegrała w sądzie z Dutkiewiczem i musi sprostować swoją reklamę wyborczą, w której twierdziła, że głosowanie na Rafała Dutkiewicza, to oddanie władzy w ręce PiS. Sprostowania dziś pojawiły się w gazetach. Ale nie same.
Oprócz nich PO zamieściła informację o treści, którą przytoczyliśmy. Nazwiska, o których chodzi Platformie są wciąż te same: Kazimierz Kimso, Robert Raczyński, Jacek Rugieł, Ryszard Wawryniewicz czy marszałek Dolnego Śląska za czasów rządów PiS Paweł Wróblewski.Po poprzednim procesie Rafał Dutkiewicz apelował do swoich „przyjaciół i kolegów” z PO o honorowe prowadzenie kampanii:
- Zaprzestańmy niemerytorycznych i personalnych sporów – mówił do kamer.

Dla PO jednak niehonorowe jest unikanie debaty przez Dutkiewicza, dlatego z reklam czują się rozgrzeszeni.

Co o tym myślicie?
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (10):
 • ~ 2010-11-18
  09:36:40

  0 0

  Dutkiewicz unika debaty, bo bez przygotowania przemówień nie jest w stanie merytorycznie sklecić zdania. Walka na plakaty to żenada. Niestety pewnie nie będzie zmiany prezydenta Wrocławia i będziemy się męczyć kolejne lata. Szkoda, że jesteśmy skazani na przeciętność...

 • ~ 2010-11-18
  10:53:05

  0 0

  No tak, najważniejsze jest co politycy mówią na debatach nie to co robią.

 • ~ 2010-11-18
  12:11:44

  0 0

  @ktostam: no jeśli oceniać Dutkiewicza po tym co robi, albo tym bardziej co zrobił z tego co obiecał, to wypada jeszcze gorzej!

 • ~ 2010-11-18
  12:13:34

  0 0

  "Zaprzestańmy niemerytorycznych i personalnych sporów" - jeżeli Dutkiewicz nie chce uczestniczyć w sporach merytorycznych, to pozostają tylko takie...

 • ~ 2010-11-18
  13:38:02

  0 0

  Platformiany " tchórzu " trzeba było stanąć do rywalizacji z prezydentem Rafałem Dutkiewiczem a nie zasłaniać się niepełnosprawnym posłem Piechotą . Oczywiście poseł PiS Wiesław Kilian , którego PO wystawiło jako vice prezydenta PO wygranej to jest platformiany żart z wrocławian , kandydatka na listach PO Wanda Ufnalska wierna komunistka i członkini SLD to żart z wrocławian , kandydat Mirosław Iwanicki SLD to żart z wrocławian . Tchórze wszystkich krajów łączcie się pod patronatem tego gościa ze zdjęcia . Wrocławianie czy będziecie głosować na ludzi , których sądy 2 instancji ( okręgowy i apelacyjny ) skazały prawomocnym wyrokiem za kłamstwo wyborcze. Czy w Radzie Miasta Wrocławia będą zasiadać kłamcy z PO?

 • ~ 2010-11-18
  14:25:48

  0 0

  @tow. Szmaciak: to, kto zostanie wystawiony jako kandydat na Prezydenta miasta jest wewnętrzną sprawą partii. "Czy w Radzie Miasta Wrocławia będą zasiadać kłamcy z PO" - co za różnica, kłamcy z PO, PiS, czy "DŚ XXI"? A Patryk Wild i Franciszek Łoś i Paweł Wróblewski na listach "DŚ XXI" to nie jest żart z wrocławian?

 • ~ 2010-11-18
  14:37:22

  0 0

  Oj biedny ty biedny tantusku . A miała być miłość , druga Irlandia ( teraz słyszę ,że dobrze ,że jej nie było ) . A kłamstwo wypełza z każdego POkemona . Pytanie, oczywiście poseł Kilian ( PiS ) kandydat wewnętrzny partii zwanej PO na vice prezydenta Wrocławia w kampanii prezydenckiej jako Twardy PIsior popierał Bronisława Komorowskiego . Chyba nawet Rycho , Zbycho i Grzechu nie daliby się na takie 'Pierdoły nabrać " Ile to się trzeba nakłamać ,żeby kłamstwo zwyciążyło .

 • ~ 2010-11-18
  14:39:34

  0 0

  a mnie bardzo ciekawi, czemu miejska instytucja, a właściwie Pani Bogumiła Janowska, jaką jest CIRS - Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju promuje kandydata z listy Rafała Dutkiewicza (swojego kierownika)?

 • ~ 2010-11-18
  19:36:11

  0 0

  NAJBARDZIEJ SZKODZI NASZEMU MIASTU - PO.
  A WYBIERAĆ POWINNI TYLKO WROCŁAWIANIE/

 • ~ 2010-11-25
  07:58:08

  0 0

  PIS i jackiewicz co popchnal tego czlowieka ktory zmarl on ma czelnosc jeescze kandydowac? Wroclaw zawsze bedzie caly za PO na pis to torun zostal jedynie i jakies biedne wschodnie wioski.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.