zamknij

Akademia Piłkarska Śląska Wrocław

Polska przegrywa z Irlandią, występ Wiśniewskiego i Bartonia

2018-11-22, Autor: prochu

Zawodnicy Akademii Śląska Wrocław - Marcin Bartoń i Kuba Wiśniewski - wystąpili w towarzyskim meczu reprezentacji Polski U15 z Irlandią. Biało-Czerwoni przegrali to starcie 0:1.

Obaj zawodnicy Śląska pojawili się na murawie w drugiej połowie. Marcin Bartoń w 50. minucie zmienił Michała Samborskiego, natomiast Kuba Wiśniewski pojawił się na placu gry w 57. minucie w miejsce Borysa Freilicha.

Wtorkowy mecz w Policach był pierwszym z zaplanowanych dwóch pojedynków z Irlandią. Rewanż odbędzie się w czwartek (22 listopada) o godzinie 11, również w Policach.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 1