Wiadomości

Pomarańczowa pluszowa ryba ma zachęcać do jazdy rowerami miejskimi

2011-08-01, Autor: Natalia Szymendera, bk
Jest pomarańczowa, pluszowa, ma około 20 centymetrów długości i wyłupiaste oczy. W tym tygodniu ci, którzy najczęściej i na najdłużej wypożyczą Wrocławski Rower Miejski dostaną w prezencie taką maskotkę. Mają one zachęcić do rejestrowania się w systemie.

Reklama

- Jest to forma promocji oraz uprzyjemnienia klientom korzystania z naszych usług. Działamy krótko i jest to pierwsza tego typu akcja. W przyszłości planujemy kolejne -  mówi Grzegorz Gałuszka, dyrektor PR Nextbike Polska. - Sympatyczna rybka-maskotka związana jest z reklamami DIALOG-u, które pojawiły się na rowerach miejskich. Mamy nadzieję, że takie konkursy zachęcą większą liczbę wrocławian do korzystania z naszych rowerów – dodaje.Wrocławski Rower Miejski cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
Już po miesiącu działania projektu Wrocławski Rower Miejski zarejestrowano 50 tys. wypożyczeń oraz niemal 15 tys. aktywnych użytkowników. Pracownicy WRM żywią nadzieję że konkurs, w którym będzie można wygrać maskotkę, powiększy ten wynik.

Przypomnijmy rejestracja w systemie roweru miejskiego jest możliwa za pomocą terminala oraz strony nextbike.pl. Rower możemy również wypożyczyć i zwrócić za pomocą telefonu komórkowego (mobilna wersja strony) – szczególnie gdy przy terminalu znajduje się więcej osób oraz automatu zgłoszeniowego na Infolinii Nextbike, numer 22 382 13 12.Czy będziecie wypożyczać rowery częściej żeby zdobyć tę rybkę?
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (6):
 • ~2 2011-08-01
  14:48:57

  0 0

  News z miasta nr 1 na portalu miejskim to opis ambientowej akcji reklamowej Dialogu. Tuwroclaw stacza się. Kiedyś był fajny i świeży portal, dużo nowych informacji, a teraz masakra. Pomieszanie gazetki reklamowej z newsletterem PR. Szkoda, bo były perspektywy.

 • ~ 2011-08-01
  14:55:13

  0 0

  a ten newsletter PR to informacja o planowanych działaniach miasta po otwarciu AOW, czy informacja o tym, że za milion zbudują drogę rowerową i bramę w centrum? a może film z odtwarzania powstania w Rynku? naszym zdaniem jest to zabawne (i co najmniej wątpliwa promocja) dlatego o tym napisaliśmy. ale dziękuję za opinię anonimowemu czytelnikowi. pozdrawiam

 • ~x 2011-08-01
  15:45:20

  0 0

  WROWER. W-ROWER WROWEREK. Dlaczegozamiast wygodnego i pierwszego skojarzenia lansowana jest połamana idea nazywania naszego urbanowego jednoślada WRM-em?

 • ~harakiri 2011-08-01
  22:50:14

  0 0

  popieram goscia o nicku:"2" podawanie takich "informacji" kompromiuje ten portal, napiszcie jeszcze, ze wroclaw pociety jest autostradami, tramwaje to fajna sprawa i musimy byc szczesliwi, ze mamy tyle torow kolejowych we wroclawiu...

 • ~Chris 2011-08-01
  23:11:17

  0 0

  harakiri: akurat duża liczba torów kolejowych to zaleta miasta. Szkoda tylko, że w polskim Wrocławiu nikt nie potrafi jej wykorzystać i zamiast uruchomić niskim kosztem SKM, planiści bujają w obłokach obmyślając podziemne metro. Infrastruktura już jest! Wystarczy kupić/wypożyczyć pociągi i dobudować kilka stacji.

 • ~ 2011-08-01
  23:14:59

  0 0

  Zupełnie serio to mnie ta akcja przekonała - zacznę częściej jeździc WRM-em, oczywiście jak tylko pojawią się na stojakach przy rynku, galerii dominikańskiej i w okolicach - bo zawsze jak chce wrócić z miasta to są puste (albo stoi jeden już wypżyczony, lub ze zmienionym kodem!) - A jak już wygram rybkę to zapowiadam publicznie, że dam ją Pani konserwator zabytków> w akcji - Ryba nie Dworzec - niech sobie będzie i pomarańczowa`:)

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.