Wiadomości

Premiera płyty Pauli odbędzie się w więzieniu

2011-03-26, Autor: Agnieszka Nesterowicz
Dla tych, którzy śledzą losy młodej wokalistki-Pauli Marciniak wiadomość o tym, że premiera jej pierwszej płyty będzie miała miejsce w więzieniu, nie jest żadnym zaskoczeniem. Już w najbliższą środę w I Zakładzie Karnym we Wrocławiu piosenkarka da koncert, który będzie jednocześnie premierą najnowszego krążka.

Reklama

Paula Marciniak dość mocno związana jest z naszym miastem, dlatego z przyjemnością śledzimy jej karierę i piszemy o zaskakujących pomysłach.

 

Głośno o wokalistce- celebrytce zrobiło się za sprawą dwóch wydarzeń- pierwsze z nich to walka o pseudonim z inną polską piosenkarką- Paullą Ignasiak. Paula przez jedno "l" oskarżała Paullę przez dwa "l" o nieuczciwą konkurencję i brak zleceń (ponoć organizatorzy koncertów mylili wokalistki i zapraszali nie tę co trzeba). Ostatecznie wrocławska Paula zmieniła pseudonim na Nia.

 

 

 

 

Drugie wydarzenie to koncert i teledysk nagrany we wrocławskim więzieniu. Celebrytka zaśpiewała dla osadzonych. Jak się później okazało, zrobiło to na niej tak ogromne wrażenie, że postanowiła nagrać tam teledysk.
W swój pomysł wciągnęła więźniów, którzy gościnnie wystąpili w klipie do piosenki "Dziś jesteś niebem".

 

Paula była tak zaskoczona reakcją więźniów i ciepłym przyjęciem, że postanowiła pomóc osadzonym i zorganizować im  zajęcia resocjalizacyjne.
Spotkania mają trwać około roku, a więźniowie uczyć się będą wiedzy o filmie, fotografii, muzyce.

 

W najbliższą środę odbędzie się zaś premiera płyty wokalistki. Koncert będzie miał miejsce oczywiście w Zakładzie Karnym. Piosenkarce towarzyszyć będą tancerki z formacji tanecznej VIP Dance.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~ 2011-03-26
  06:55:20

  0 0

  jej w ogóle słuchać się nie da a dla więźniów zawsze jakaś rozrywka

 • ~ 2011-03-26
  09:34:12

  0 0

  Nie ma to jak tanie promowanie się na poziomie Faktu. Mogłaby się zabrać za coś bardziej ambitnego. Co ona chce tym udowodnić? Że oni tam nie chcą siedzieć? No cóż, są dwie opcje - nie chcą bo wolą iść kraść druga to chcą bo mają za darmo wyżywienie, kawałek dachu i jest z kim pogadać. A że jakaś jeszcze piosenkareczka im zaśpiewa, za darmo to naprawdę lepiej mają niż ludzie na wolności którzy pracują po 8 godzin, nie mają czasu i energii aby rozwijać swoje pasje i muszą płacić za wstęp na koncerty.
  Jak dla mnie marne to promowanie. Na pewno nie szokujące tylko głupie.

 • ~ 2011-03-26
  14:43:33

  0 0

  Przestańcie promować to beztalencie!!!

 • ~ 2011-03-26
  23:48:59

  0 0

  to jej śpiewanie to może jest część kary? Kara pozbawienia wolności + tortury :D

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.