Edukacja i nauka

Przedłużona rejestracja kandydatów na PWr

2010-07-01, Autor: Agnieszka Nesterowicz
Jak podaje rzecznik prasowy Politechniki Wrocławskiej elektroniczna rejestracja kandydatów na studia w PWr została przedłużona do soboty 3 lipca, do godziny 23:59.

Reklama

Decyzja została podjęta w związku z bardzo dużą liczbą chętnych. Elektroniczny system rekrutacji nie jest w stanie przyjąć w ciągu doby wszystkich zgłoszeń. Od czwartku notuje się od 7 do 15 tys. wejść kandydatów, którzy w tym samym momencie próbują skorzystać z systemu rekrutacji.

 

Władze Politechniki proszą także, aby kandydaci na studia już zarejestrowani w systemie Edukacja.CL nie uzupełniali elektronicznie swoich ocen. Zostaną one pobrane bezpośrednio z Krajowego Rejestru Matur, który udostępni uczelni wyniki we wtorek, 6 lipca. Samodzielne wpisywanie ocen powoduje przeciążenie systemu rekrutacyjnego i blokuje rejestrację osobom nie posiadającym jeszcze konta.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
 • ~ 2010-07-03
  20:57:07

  0 0

  Cieszyć się, czy śmiać?
  Kiedyś, za tzw. moich czasów, trzeba było na czas wysłać podanie, później przyjechać na egzamin, który oczywiście trzeba było zdać, a i tak przyjmowano na Polibudę 1 na 4, albo i 1 na 7, w zależności od wydziału. I jeszcze często połowa odpadała po pierwszym roku.
  Czyżby obecnie na tyle ulepszono metody nauczania, że studentów można brać "z łapanki" (pewnie we wrześniu będzie dodatkowy nabór?) i wszystkich doprowadzić do dyplomu?
  Z rozmów z tymi, którzy obecnie odpowiedzialni są za masową produkcję absolwentów na Pol.Wr. odnoszę jednak wrażenie, że oprócz dyplomów z czerwonym paskiem należało by wprowadzić żółte dyplomy.
  MiRaKaz

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy eksponowanie krzyży i modlitwy podczas miejskich uroczystości powinny być zakazane?Oddanych głosów: 1472