zamknij

Wiadomości

Przez półtora roku Tramwaj Plus będzie jeździł po niewydzielonym torowisku

2011-08-03, Autor: Bartłomiej Knapik
Decyzje zapadły: mimo tego, że torowisko na Podwalu, między pl. Jana Pawła II a pl. Orląt Lwowskich tramwaje w korkach pokonują w godzinach szczytu dwa razy dłużej niż poza nim, to nie zostanie ono wydzielone przynajmniej do końca przyszłego roku. Bo urzędnicy najpierw chcą przebudować inne ulice, żeby kierowcy mieli się gdzie podziać.

Reklama

We wrześniu na torach pojawią się już dwie linie oznaczone Plus: jedna (33) pojedzie z Pilczyc do Stadionu Olimpijskiego, druga z Pilczyc na Gaj (więcej szczegółów pod tym linkiem) .
- Póki nie ma gotowej linii na Kozanów nie ma sensu uruchamianie dwóch linii z Pilczyc na Gaj. Będzie jedna i podobnie jak 33 Plus będzie kursować co 12 minut, czyli tak jak inne tramwaje. Nie możemy na razie puścić ich częściej, bo dopiero pod koniec roku będziemy mieli wszystkie Skody 19T dla Tramwaju Plus – mówi Adam Więcek z wydziału transportu urzędu miasta.

Ta druga linia będzie jechać po torach między pl. Jana Pawła II a pl. Orląt Lwowskich. Za kolejne pół roku, gdy pojawią się trzy linie z dopiskiem „Plus”, (zobacz jak będą kursowały wszystkie linie Tramwaju Plus) po torach na tym odcinku Podwala pojadą już dwie linie. Oznacza to, że co 6 minut pojawi się tam Tramwaj Plus. Jeśli dodamy do tego wozy oznaczone zerem, oraz 14 i 24 częstotliwość przejazdu pojazdów szynowych będzie jeszcze większa. Urząd miasta nie wydzieli tych torów przynajmniej do końca przyszłego roku.
- Najpierw chcemy przebudować ulicę Braniborską, żeby mogło nią przejechać więcej samochodów. Dopiero gdy to zrobimy będzie można wydzielić tory na Podwalu - mówi Elwira Nowak, zastępca dyrektora wydziału inżynierii miejskiej ds. zarządzania inwestycjami we wrocławskim magistracie. - Prace na Braniborskiej rozpoczną się dopiero po Euro – dodaje.



Skoro prace rozpoczną się po Euro, to zakończą najwcześniej pod koniec przyszłego roku. Oznacza to, że torowisko na Podwalu będzie przenosić „szybki” Tramwaj Plus półtora roku bez wydzielenia.
- Wcześniej będziemy regulować przejazd tramwajów tych odcinkiem światłami. Nie utkną one w korku – obiecuje Elwira Nowak.

Czy należy wierzyć w tę obietnicę? Jeśli weźmiemy pod uwagę, że tramwaje pojawią się tam w godzinach szczytu co 4 minuty (bo będą tamtędy jechać 4 linie i nie będzie się dało przyspieszyć tylko wozów z Plusem) – to należy wątpić. Zwłaszcza, że zgodnie z badaniami MPK tory na tym odcinki między pl. Jana Pawła II a pl. Orląt Lwowskich są na 5. miejscu listy torowisk, na których w godzinach szczytu tramwaje tracą najwięcej czasu (czas przejazdu wrasta o 111,5 proc), a w drugą stronę na 8 (czas przejazdu wrasta o 68,1 proc).

Decyzja urzędników będzie o tyle niezrozumiała, że kilka dni temu zadeklarowali:
– Chcemy zrobić wszystko, co jest możliwe, aby po uruchomieniu obwodnicy autostradowej przeniósł się na nią ruch tranzytowy. Mamy przygotowany pakiet działań, który ułatwi podróżowanie po mieście tramwajami i autobusami, gdy z ulic znikną samochody – obiecuje Elwira Nowak na utrudnianie życia (poczytaj o planie urzędu miejskiego kierowcom po otwarciu AOW) .

Co o tym sądzicie?
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (30):
  • ~ 2011-08-03 08:19:16

    Ktoś zaskoczony? Niedasizm Wrocławski standardowy.

    0 0
  • ~Rot 2011-08-03 08:52:23

    Zero zaskoczenia. Na takich urzędników nas stać, skoro 60% miasta ma wybory w głębokim poważaniu.

    0 0
  • ~ja 2011-08-03 09:00:11

    To może zlikwidować/tak jak 22 i 12/wszystkie linie ośmielające się poruszać po TYCH samych torach co plus.Jaka oszczędność i więcej kasy dla biurw miejskich.Do tego wydać zakaz poruszania się samochodami,wydać nakaz wypożyczania rowerów i kasa gra.Pozdrawiam urzędasów z um i jeszcze raz dziękuję za zlikwidowanie linii 22.

    0 0
  • ~Maciej 2011-08-03 09:03:13

    tadam. Czyli jednak wybrali tchórzliwą drogę.

    0 0
  • ~ 2011-08-03 09:14:23

    Tadam Elwira rządzi ...i nikt jej nie podskoczy!

    0 0
  • ~x 2011-08-03 09:21:53

    dlatego jak mam cos zalatwic w centrum wybieram:
    a) rower
    b) samochod
    c) nogi

    opcji D nie ma

    0 0
  • ~Patryk z Wrocławia 2011-08-03 10:26:17

    Weź kretynie (albo kretynko) wiadro z farbą i pomaluj w końcu te cholerne pasy wyłączenia. Rzygać już się chce tymi urzędnikami i ich tłumaczeniami

    0 0
  • ~tramwaj_minus 2011-08-03 10:36:39

    Ręce same składają się oklasków. Ważne że tramwaj jest i ma się dobrze, działa i jest pięknie. A że będzie stał w korkach, no cóż, nie można mieć wszystkiego!!

    0 0
  • ~bvk 2011-08-03 10:43:19

    tu akurat pani Nowak ma racje, najpierw trzeba pomyslec co przyniesie zmiana i przygotowac sie na nia a nie na hurra byle do przodu bez konkretnego planu

    0 0
  • ~ 2011-08-03 10:50:15

    Plan powinien być taki, że tramwaj plus ma jeździć przez Krupniczą i Rynek i wtedy by ten problem nie istniał.

    0 0
  • ~tantus 2011-08-03 11:39:00

    @TSzymczyszyn: dokładnie to miałem napisać, 31+/32+ powinno jeździć dokładnie tak, jak 22. Raz, że znika problem z wydzieleniem torowiska, dwa że znika problem przystanku tramwajowego na pl. JP2 w kierunku Pilczyc, trzy że mieszkańcy Kozanowa czy Maślic dostaliby wreszcie możliwość bezpośredniego dojazdu do przystanku Rynek (co za idiotyczna nazwa), czyli możliwie najbliżej centrum miasta, gdzie w dodatku jest w miarę wygodna przesiadka na inne linie tramwajowe (np. 6, 7, 14). Co oni się tak uparli na tą trasę przez Podwale i Piłsudskiego?

    0 0
  • ~oi 2011-08-03 12:00:59

    To jest dobra decyzja! I nic tego nie zmieni, krzykacze. Problem polega na tym, że to MY - kierowcy - płacimy podatki, żeby wasze cztery literki mogły obwozić się w tym śmiesznym tworze, jakim jest komunikacja zbiorowa.

    0 0
  • ~tantus 2011-08-03 12:04:04

    @oi: zupełnie jakbyśmy my - pasażerowi KZ - nie płacili w podatkach na budowy coraz to nowych dróg, żeby kierowcy mogli obwozić swoje cztery literki w dziwnym tworze, jakim jest 5-osobowy samochód osobowy wiozący jedną osobę ;)

    0 0
  • ~Adrian 2011-08-03 12:11:59

    WNIOSEK DO WYDAWCY I CZYTELNIKÓW:
    A może się skrzykniemy na FC lub zbierzemy podpisy pod wnioskiem o odwołanie następujących osób:
    Dyrektor Wydziału Transportu UM Wrocławia: Marek Czuryło za nienależyte wypełnianie zadań wydziału:
    tj.: \"planowania zadań przewozowych dla komunikacji zbiorowej, w tym zamawiania usług przewozowych, kontroli ich jakości oraz wyposażanie przystanków w informacje niezbędne dla pasażerów, w tym w rozkłady jazdy;\"

    Dyrektor Wydziału Inżynierii Miejskiej: Wojciech Kaczkowski
    Zastępca Dyrektora Wydziału ds. Inwestycji: Joanna Niemiec
    Zastępca Dyrektora Wydziału ds. Eksploatacji: Elwira Nowak
    za nienależyte wypełnianie zadań wydziału:

    tj.: \"1.koordynacji i monitorowania prawidłowego funkcjonowania Miasta w jego kluczowych obszarach, takich jak:
    a) estetyka i utrzymanie czystości,
    b) zarządzanie drogami oraz ruchem drogowym,
    c) założenia energetyczne rozwoju Miasta,
    d) gospodarka wodna i węzeł wodny,
    4. prowadzenia działań zmierzających do rozwoju ruchu rowerowego w Mieście, w szczególności poprawy istniejącej infrastruktury rowerowej i kreowania nowych rozwiązań;\"



    0 0
  • ~oi 2011-08-03 12:22:47

    No cóż, w cenie litra paliwa 50% to podatki. W sumie całe to dziwne państwo jest utrzymywane z łupienia kierowców. Denerwuje mnie jednak to, że jak likwidują parkingi, wyrzucają samochody z centrum, zwężają ulice to taka sytuacja jest dla wielu osób cacy. Jak raz trochę pomyślano o kierowcach, zaraz podnosi się wrzawa.

    0 0
  • ~ 2011-08-03 12:24:12

    Tu jest Wrocław i nikt za nic nie ponosi odpowiedzialności. ;)

    0 0
  • ~ 2011-08-03 13:06:49

    Łapy od Joanny Niemiec- jest na stołku od niedawna i i tak wykonuje rozkazy Pani Nowak bo ta Pani Trzęsie całym miastem........więc reszta jak najbardzie zbyt dług piastuje dyrektorskie posady i nie wywiązuje się z obowiązków ba, naraża miastyo na straty finansowe........

    0 0
  • ~RL 2011-08-03 13:20:45

    obiecanki cacanki a głupiemu radość

    0 0
  • ~kubu 2011-08-03 16:35:35

    hahaha no to tramwaj plus pełną gębą. Nie dość, że w tej chwili ten tramwaj jeździ po jakiejś śmiesznie krótkiej trasie to jeszcze w momencie, kiedy wreszcie zacznie jeździć na pilczyce pozostanie zwykłym tramwajem, tyle, że w ciele skody 19T! (ja już wtedy mu podziękuję, bo będę zmotoryzowany). A trzeci komentarz od góry moim zdaniem jest trafiony w samo sedno :)

    0 0
  • ~set 2011-08-03 16:35:55

    To było wszem i wszystkim wiadome, transport masowy w mieście traktuje władza jak zabawki. Zbudujemy im kolejkę szynową za pół miliarda z kredytu, pobawimy sie ze dwa lata i powiemy : zabawka się nam już nie podoba. To się nie sprawdza, wracamy do autobusów. Tramwaje to przeżytek, teraz zbudujemy sobie metro. To paranoja. Kierowcy MPK narzekają na za ciasne ronda przy stadionie, niszczą już krawężniki i opony.

    0 0
  • ~Maciej 2011-08-03 19:03:20

    akurat przez krupniczą i rynek jest cholernie powolna i tłoczna trasa, więc lepiej, że t+ idzie tam gdzie idzie. Tylko, że powinni to wydzielić. Olać kierowców. Stawiajmy na KZ

    0 0
  • ~Maciej 2011-08-03 19:04:22

    temu tramwajowi trzeba zabrać znaczek "+" i wszystko będzie w porządku.

    0 0
  • ~Oburzony 2011-08-03 19:26:40

    Dokładnie, tak jak napisał Maciej - Trasa jest dobra, ale torowisko musi być jak najszybciej wydzielone!!! Ja również nie widzę żadnej różnicy między zwykłym tramwajem, a tramwajem + (oczywiście nie licząc konstrukcji pojazdu). Tak samo stoją na światłach, nie mają wydzielonego torowiska, nie jeżdżą po mieście szybciej. Trzeba nazwać je 25, 26 itp. i będzie po sprawie... A na prawdziwą rewolucję w KZ przyjdzie nam niestety jeszcze poczekać. Pozdrawiam :)

    0 0
  • ~ 2011-08-03 20:15:11

    Choć zrzucanie całej odpowiedzialności na jedną osobę jest uproszczeniem, to naprawdę skupiłbym się na E.N. Cała reszta ma jakąś odrobinę przyzwoitości i przyciśnięta do muru próbuje coś ulepszyć. Tylko wicedyrektor WIM od komunikacji jest przekonana, że jest jak jest i wara mieszkańcom od tego, bo i tak nie może być lepiej niż ona zadecydowała. A innym jest to na rękę, bo mogą się za nią schować i niczego nie robić/obiecywać.
    Tę panią trzeba po prostu awansować - nie wiem tylko na jakie stanowisko, żeby nie szkodziła. Macie jakieś pomysły?

    0 0
  • ~ 2011-08-03 20:47:55

    Do senatu ją wystawić.

    0 0
  • ~ 2011-08-04 00:47:39

    Bardzo dobry pomysł!!! Nie tylko sam bym na nią zagłosował, ale także przekonywałbym znajomych - tam i tak nie narozrabia, a byle była jak najdalej od spraw miasta!

    0 0
  • ~r' 2011-08-04 01:15:23

    " Nie utkną one w korku – obiecuje Elwira Nowak. " Obiecuje... BWHAHAHAAHAHHA a to dobre! xD Dawno sie tak nie usmialem! Ale spoko wlasnei zdalem egzamin na prawko i jebie mnie KM we Wro, coz taka polityka tej firmy- zniechecac, uprzykrzac i dzialac dla tych co na qr*a prawde musza z niej korzystac

    0 0
  • ~ 2011-08-04 08:30:02

    Ta Pani jest nir do ruszenia!!!!!!!!!!!- na tym polega patologia zarządzania miastem................

    0 0
  • ~tantus 2011-08-04 09:56:43

    Czas zmienić słowa słynnej piosenki Marii Koterbskiej na "Stoją w korkach wrocławskie tramwaje, na wrocławskich drogach stu..." ;)

    0 0
  • ~ 2011-08-05 16:32:23

    Gdy Tramwaj Plus zacznie jeździć przez ul. Podwale, to wtedy specjalnie nakręcę film, wrzucę na mój kanał na YouTube i na czas wyborów będę dawał linki, gdzie się tylko da. Osoby, na którym zależy zmiana władzy, niech zrobią to samo. Oto, jak nasza lokalna władza robi swoich mieszkańców-wyborców w balona. Drodzy wrocławianie, przestańcie wreszcie dawać się tak sobą pomiatać.

    0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy policja powinna częściej patrolować zachodnie osiedla?




Oddanych głosów: 164