zamknij

Wiadomości

Przez wrzesień mają zdecydować, czy wydzielić tory dla Tramwaju Plus, czy nie

2011-09-01, Autor: Bartłomiej Knapik
Torowisko na Podwalu, między pl. Jana Pawła II a pl. Orląt Lwowskich tramwaje w korkach pokonują w godzinach szczytu dwa razy dłużej niż poza nim, to nie zostanie ono wydzielone – mimo że w sobotę ruszy tamtędy Tramwaj Plus. Część urzędników chce by tak zostało do końca przyszłego roku, inni przekonują – wydzielmy teraz. Decyzja ma zapaść po miesiącu obserwacji tego, czy tramwaje stoją w korkach.

Reklama

Od soboty druga linia Tramwaju Plus, oznaczona cyfrą 32, będzie jechać po torach między pl. Jana Pawła II a pl. Orląt Lwowskich – na trasie na Gaj. Za kolejne pół roku, gdy pojawią się trzecia linia z dopiskiem „Plus”, (zobacz jak będą kursowały wszystkie linie Tramwaju Plus) po torach na tym odcinku Podwala pojadą już dwie linie. Oznacza to, że co 6 minut pojawi się tam Tramwaj Plus. Jeśli dodamy do tego wozy oznaczone zerem, oraz 14 i 24 częstotliwość przejazdu pojazdów szynowych będzie jeszcze większa.

Jeszcze na początku sierpnia pewne było, że urząd miasta nie wydzieli tych torów przynajmniej do końca przyszłego roku. - Najpierw chcemy przebudować ulicę Braniborską, żeby mogło nią przejechać więcej samochodów. Dopiero gdy to zrobimy będzie można wydzielić tory na Podwalu. Prace na Braniborskiej rozpoczną się dopiero po Euro – tłumaczyła nam Elwira Nowak, zastępca dyrektora wydziału inżynierii miejskiej ds. zarządzania inwestycjami we wrocławskim magistracie.

To oznaczałoby, że Tramwaj Plus jeździłby przez półtora roku po niewydzielonych torach. Jednak w magistracie część urzędników przekonuje do jak najszybszego wydzielenia tego torowiska.
- Będziemy się przyglądać we wrześniu jakie będą skutki puszczenia Tramwaju Plus przez ten odcinek. Moim zdaniem można to zrobić po przebudowie ul. Braniborskiej, ale pierwszy miesiąc pokaże, czy nie należałoby tego zrobić wcześniej – mówi Elwira Nowak.
Czyli decyzja o nie wydzieleniu torów nie została cofnięta, ale może zostać. I to już jest jakiś plus.



Dlaczego to takie ważne? Jeśli weźmiemy pod uwagę, że tramwaje pojawią się tam w godzinach szczytu co 4 minuty (bo będą tamtędy jechać 4 linie i nie będzie się dało przyspieszyć tylko wozów z Plusem) – to należy wątpić w możliwość regulowania ruchu samymi światłami, a tak Elwira Nowak chce poradzić sobie z płynnym przejazdem Tramwajów Plus przez ten odcinek. Zwłaszcza, że zgodnie z badaniami MPK tory na tym odcinki między pl. Jana Pawła II a pl. Orląt Lwowskich są na 5. miejscu listy torowisk, na których w godzinach szczytu tramwaje tracą najwięcej czasu (czas przejazdu wrasta o 111,5 proc), a w drugą stronę na 8 (czas przejazdu wrasta o 68,1 proc).

Co o tym sądzicie?
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (20):
  • ~ 2011-09-01 08:24:08

    Rychło w czas. To jest w dechę! Budują tory, przystanki, ciągną światłowody i malują pasy po to by było szybciej ale jak wszystko trzeba dopiąć to okazuje się, że zostawia się najbardziej newralgiczny punkt odłogiem i przez to cały efekt jest słaby. A wystarczyło puścić ten tramwaj przez Krupniczą ale to się nie da. :)))

    0 0
  • ~ 2011-09-01 08:26:01

    Z tego artykułu wynika, że ma być aż 6 linii T+ ("Za kolejne pół roku, gdy pojawią się trzy linie z dopiskiem Plus”), tymczasem wg podlinkowanego - tylko 3. Więc w końcu jak?

    0 0
  • ~ 2011-09-01 08:30:46

    Skoro dyrektor Nowak uważa, że nie można wydzielić przed przebudową Braniborskiej, to nie liczyłbym na to, że zmieni opinię. Ona nie z tych, co się uginają pod wpływem jakichś tam obserwacji, nacisków, czy protestów. Także tramwaje najprawdopodobniej będą stać w korkach, jak stoją.

    0 0
  • ~wroc 2011-09-01 09:18:58

    skoro to ma być szybki tramwaj, to niech taki bedzie. Głupota pani nowak i innych urzędasów nie zna granic.

    0 0
  • ~malko 2011-09-01 09:56:57

    A co się p. Nowak (z-ca dyrektora ds. zarządzania inwestycjami) zna na organizacji transportu? Dlaczego w ogóle nie odzywa się dyr. wydziału transportu p. Czuryło? Nie pamiętam kiedy się wypowiadał na tematy związane z komunikacją miejską. Czyżby został zwolniony?

    0 0
  • ~JJ 2011-09-01 10:13:10

    z moich obserwacji wynika że tak, tramwaje stoją w korkach na nie wydzielonym torowisku. Nie latają magicznie, nie teleportują się, stoją w korkach. Czy na prawdę trzeba miesiąca żeby to stwierdzić?

    0 0
  • ~kierowca 2011-09-01 10:14:38

    nad czym sie tu zastanawiac nieroby!? jak to miasto ma funkcjonowac, to musi byc wydzielona komunikacja miejska. W tramwajach i autobusach powinno sie pozwolic wozic rowery tak by oplacalo sie nie odpalac auta. bez tego zgnijemy w korkach.

    0 0
  • ~ 2011-09-01 10:25:07

    póki co nie opłaca się zostawiać auta i ludzie dobrze o tym wiedzą- ale wydzielenie torowisk na hura nie spowoduje tego że ludzie zrezygnują z aut-daleka droga jeszcze do tego a efektem będą jeszcze większe korki- jesli komunikacja będzie przyjazna, niezawodna to sama się wybroni i napewno duża częśc ludzi bez żadnych przymusów zrezygnuje z auta w mieście- inna droga typu zmuszanie poprzez utrudnianie jazdy autem nigdy nie poskutkuje

    0 0
  • ~ 2011-09-01 10:43:39

    "jesli komunikacja będzie przyjazna, niezawodna to sama się wybroni" - jak ma być niezawodna jak będzie stała w korku razem z autami na Podwalu? Najpierw się wydziela a później ludzie się do niej przesiadają - na odwrót nie wychodzi.

    0 0
  • ~ 2011-09-01 10:49:02

    przeciez wszystko sprowadza się do tego że sztuczne wydzielanie torowisk poprzez malowanki to fikcja i absurd...........

    0 0
  • ~atomek 2011-09-01 10:57:48

    A tymczasem na Grabowej zrobili pierwszą we Wrocławiu od dawien dawna przelotkę. Jest wreszczie pierwszy plus tramwaju +. ;)

    0 0
  • ~ 2011-09-01 10:57:53

    ostatnio było głośno o podwyżce cen biletów w większych miastach Polski. wszystkie wypowiedzi ludzi brzmiały tak samo: "to uderzy w biednych, bo przecież KM jest dla osób biednych, których nie stać na samochód" Przed Polską jeszcze długa droga do zmiany i siłowe zmuszanie ludzi do przesiadki z auta może przynieść odwrotny skutek

    0 0
  • ~ 2011-09-01 11:03:42

    Z ciekawości? Jaki odwrotny?

    0 0
  • ~ 2011-09-01 11:24:11

    niechec, zniesmaczenie i wrażenie że magistrat kaze mi jeździc komunikacją na której oszczędza, dziaduje i robi wielka prowizorkę która promuje sie pustymi hasłami-w konsekwencji chętnie kupie kolejne auto dla zony żeby miała czym dojeżdzać do pracy- i tak będzie stala w korkach ale przynajmniej w klimatyzowanym wygodnym pojeździe;-)

    0 0
  • ~ 2011-09-01 11:59:32

    coś w tym stylu ale nie tylko we Wrocławiu, że piszesz "magistrat kaze mi jeździc komunikacją na której oszczędza, dziaduje i robi wielka prowizorkę która promuje sie pustymi hasłami"

    0 0
  • ~ 2011-09-01 12:43:20

    a co ma do powiedzenia \"Zespół ds. Rozwoju Transportu Szynowego\" w UM? czy to nie ten dzial powinien sie takimi tematami zajmowac???

    0 0
  • ~ 2011-09-01 12:46:17

    Mnie też drażni mówienie o "zmuszaniu" do przesiadki do KZ. Miasto powinno tak zarządzać transportem, aby był on jak najbardziej wydajny - dla wszystkich pojazdów. Tworzenie sztucznych utrudnień, żeby kogoś zmuszać do jazdy tramwajem, czy autobusem nie ma sensu. Jednak jeśli dochodzi do konfliktu ze względu na ograniczone miejsce i trzeba wybrać między tramwajem, a samochodami, jest oczywistym, że należy wybrać tramwaj (taki jest sens słowa "priorytet", który rzekomo przyznaliśmy KZ kilkanaście lat temu uchwalając politykę transportową). Z prostej przyczyny - jeden tramwaj przewozi średnio kilkadziesiąt osób, a samochód półtora osoby. I dlatego na Podwalu powinno być wydzielone torowisko.

    0 0
  • ~GOSC 2011-09-01 13:26:19

    WYDZIELIC TOROWISKO OD DZIS!!!!

    0 0
  • ~JJ 2011-09-01 16:46:08

    Trzeb kogoś z jajami i tyle, i nie badać nie pieścić się tylko wydzielić definitywnie te torowiska które potrzeba, tak żeby chociaż jedno działało sprawnie.
    I naszła mnie jeszcze refleksja ostatnio na temat który pojawił się już tu kiedyś, a mianowicie wydzielenie pasa tylko na czas przejazdu tramwaju, niby nie realne w Polsce, ale w sumie jak karetka pogotowia jedzie, to ludzie potrafią się zmobilizować, może jakimś cudem i z tramwajami by się to udało?

    0 0
  • ~Adam 2011-09-01 21:47:10

    We Wrocławiu za rok będzie 14 linii Tramwaju Plus:
    0 Plus: Plac JPII - Świdnicka i Urząd Wojewódzki - RRR
    3 Plus: Pilczyce - Oławska
    4 Plus: Krupnicza - Oławska
    8 Plus: Armii Krajowej - Dworzec Główny
    9 Plus: Dyrekcyjna - Dworzec Główny
    10 Plus: Pilczyce - Oławska
    14 Plus: Plac JPII - Plac Legionów i Krupnicza - Rynek
    15 Plus: Dyrekcyjna - Dworzec Główny
    20 Plus: Pilczyce - Krupnicza
    23 Plus: Plac Strzegomski - Plac Dominikański
    24 Plus: Plac JPII - Plac Legionów i Krupnicza - Rynek
    31 Plus: Gaj - Stadion
    32 Plus: Gaj - Kozanów
    33 Plus: Pilczyce - Stadion Olimpijski

    0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy policja powinna częściej patrolować zachodnie osiedla?




Oddanych głosów: 164