Wiadomości

Są zarzuty dla kiboli za zatrzymanie pociągu na Nowym Dworze i atak na policję

2013-01-29, Autor: jg
Bójka z konduktorem, zatrzymanie pociągu i policja obrzucona kamieniami. Tak wyglądała podróż pseudokibiców wrocławskiego Śląska na sparingowy pojedynek do Legnicy z tamtejszą Miedzią. Kilkanaście osób usłyszało już zarzuty.

Reklama

– Z 16 zatrzymanych w sobotę osób zarzuty usłyszało 13. Dziewięć odpowie za czynną napaść na funkcjonariuszy, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Siedem osób usłyszało zarzut znieważenia policjantów, a jedna naruszenia nietykalności cielesnej – informuje w rozmowie z portalem tvn24.pl, Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji.

Jak się okazuje żadna z zatrzymanych osób nie trafiła do aresztu, ale zdecydowano się zastosować wobec nich dozór policyjny. Jedna osoba wyszła za poręczeniem majątkowym.


Co dokładnie działo się w sobotę? Przypomnijmy. Grupa szalikowców wrocławskiego klubu w sobotnie południe jechała z Wrocławia do Legnicy na mecz towarzyski Śląska z Miedzią. Ponieważ jednak kibole nie zakupili biletów na przejazd, to na Nowym Dworze konduktor pociągu zdecydował o zatrzymaniu składu i wezwał policję.

Rozwścieczeni fani zaatakowali więc pracowników kolei. Interweniujący funkcjonariusze, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia momentalnie zostali obrzuceni kamieniami.

Na szczęście podczas akcji policji nikt nie został ranny. Udało się natomiast ująć 16 najbardziej krewkich szalikowców, którzy zostali przewiezieni na komendę. Policja przez godzinę uspokajała pozostałych kibiców.

Ostatecznie po godzinie 13 pociąg wyruszył w dalszą drogę. Mecz w Legnicy już jednak dawno trwał. Finalnie Śląsk został na boisku rozgromiony przez grającą w niższej klasie rozgrywkowej Miedź aż 1:4.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 6

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (33):
 • ~ 2013-01-26
  15:14:50

  1 1

  > nie zakupili biletów na przejazd/// bójka z konduktorem, zatrzymanie pociągu i policja obrzucona kamieniami

  Okradanie i obrzucanie kamieniami to taka nowa forma umiłowania Boga i Ojczyzny.

 • ~an 2013-01-26
  15:18:25

  0 0

  Nie kupujecie biletów - nigdzie nie jedziecie i nie oglądacie meczu.

 • ~Kamrat 2013-01-26
  15:38:50

  0 0

  OLE TO MY KIBOLE!!!

 • ~pasażerka 2013-01-26
  17:09:31

  0 1

  Banda gówniarzy przebranych w barwy WKS już na dworcu Wrocław Główny zaczęła rozróbę - przed przyjazdem pociągu! Rzucali petardy na tory i gdy wybuchały, śmiali się, że pasażerowie się przestraszyli. Nie było wtedy ani jednego policjanta ani sokisty na peronie. Dopiero jak wsiedli do pociągu, w którym też zaczęli rozrabiać, na peronie raczyli zjawić się policjanci - 3 i 1 sokista. Podobno nie wiedzieli, że na tym peronie jest rozróba!! A na Nowym Dworze kazali zwolnić dla kibiców tył szynobusu, i pasażerowie musieli przesiadać się i w okropnym ścisku jechać. Zamiast chronić spokojnych obywateli, którzy jechali z biletami, policja zadbała o to, żeby te bydlęta (którzy rzucali jeszcze po wyciągnięciu ich z pociągu na Nowym Dworze petardami w policję, rzucali się do policjantów) dostały miejsce w pociągu. Co to za policja, która boi nieopierzonych, a głośno krzyczących GÓWNIARZY???? Zamiast zgarnąć wszystkich, spisać i jeszcze obciążyć karą za zatrzymanie pociągu!!!!!!!! Słaba Policja to słabe państwo!!

 • ~qnik 2013-01-26
  17:57:45

  0 0

  policja wobec tak zachowujących się ludzi powinna używać ostrej amunicji. A Śląsk powinien zostać zdyskwalifikowany z całej rundy w lidze. Czemu za czasów ZOMO nie było takich sytuacji?

 • ~Kibic 2013-01-26
  18:26:00

  0 1

  Jechałem na ten mecz z zamiarem dopingowania swojej drużyny. Zamiast podstawić większy pociąg przyjechał jakiś mały "tramwaj", więc ścisk i brak wygody był oczywisty. Prawdą jest ,że większośc nie miała biletów ale były osoby które posiadały bilety. Na Nowym Dworze zatrzymano pociąg,zjawiła sie policja uzbrojona po zęby "kazała" wyjść kibicom z pociągu, nikt nie chciał wyjść więc zaczęto nas SZARPAĆ i BIĆ pałami, nawet tych ,którzy bez żadnej agresji opuszczali pociąg. Kazali nam stanąć na peronie i zaczęła się prowokacja. Osobiście usłyszałem od jednego z policjantów, który mnie uderzył w brzuch kilka prowokujących słów :"co kurwa tak sie patrzysz kibolu,jak ci coś nie pasuje to zaraz pójdziemy na bok i zobaczymy czy jesteś taki kozak".Nie tylko do mnie użyto takich słów. Większość osób nie reagowała na takie zaczepki i dalej staliśmy na peronie. Konduktor nam oświadczył,że normalnie możemy jechać tym pociągiem tylko musimy kupić bilety ,ustawiła sie kolejka po bilety. Z 60-70% wszystkich kibiców weszła do pociągu Z KUPIONYMI BILETAMI reszta została na peronie. Spotkało się to z negatywnym odbiorem kibiców ponieważ tworzymy jedność i jedziemy wszyscy razem. Przejechaliśmy 30m i ktoś zaciągnał hamulec ręczny,Policjanci stali przy drzwiach i uniemożliwiali wyjście. Po 30 min wypuścili nas.Ja z moimi kumplami poszedłem na bok, reszta stała na przeciwko policjantów i mogło dojśc do wymian.Jest to nienormalne. Gdyby nie to,że policja była tak agresywna nie byłoby tych zdarzeń.

 • ~policyjny prowokator 2013-01-26
  19:17:10

  0 1

  @Kibic

  Tak tak, oczywiście, wszędzie samie prowokacje z kulturalni jak zawsze kibice są jej ofiarami. Rzygać mi się chce jak czytam takie żale, tak samo jak 11.11.2012 rzucaliście petardami w przechodniów, policje i każdego kto "nie swój", a potem w internecie sialiście wielkie oburzenie, że prasa kłamie i wcale tak nie było. Dość mam was i jak by to ode mnie zależało to pałowali by was przy każdej okazji, wielcy patrioci katoliccy.

 • ~@ 2013-01-26
  19:45:51

  1 1

  Pałować dziadów

 • ~kibic 2013-01-26
  20:20:27

  0 0

  Co za kłamstwo ! Jakoś później wszyscy kupili bilety i dalej mieli problemy ;/ bo co?! bo ktoś miał zieloną koszulkę? Nawet na początku , nie ważne było czy masz bilet czy nie , masz barwy za szmaty i wypier****dalasz z pociągu ;/ Mniejsza z tym ,ale oczywiście nie napiszą o tym jak policja zrobiła sobie "łapankę" . Nieważne kto co zrobił, ja już nawet nie uciakałam bo nie miałam siły ani powodu...nieważne... jakiś biały kask wbiegł we mnie z swoją tarczą i popchał mnie tak że upadłam. Tak brawo Gratulacje dla niego ! Brawo , tego to już żadne media nie zauważą. Nie powiem o tym jak nas traktowali "wrzucając " do wozu ;/ . Zwłaszcza dla tego , że osobiście kompletnie nic nie zrobiłam oprócz tego że mam szalik ;) Brawo , pozdrowienia dla "dzielnych" Policjantów i dla mediów !

 • ~życzliwy 2013-01-27
  09:49:03

  0 0

  Nauczcie się, że do pociągu bez biletu się nie wchodzi. Normalny człowiek musiałby jeszcze 200 zł kary zapłącić, ale Święte Bydło WKSu ma mieć szczególne przywileje.

 • ~Logiczny 2013-01-27
  11:02:06

  0 0

  @kibic

  "Z 60-70% wszystkich kibiców weszła do pociągu Z KUPIONYMI BILETAMI reszta została na peronie. Spotkało się to z negatywnym odbiorem kibiców ponieważ tworzymy jedność i jedziemy wszyscy razem."

  Zaraz, żebym to zrozumiał. Prawie połowa z was nie kupiła biletów, i zła policja nie pozwoliła im wsiąść do pociągu, więc zaczęliście sie zachowywać jak bydło, bo "tworzycie jedność", tak ? i to jest wg. Ciebie logiczne ? w jakim wy do cholery świecie żyjecie ?!?!

 • ~Inny kibic 2013-01-27
  11:08:29

  0 0

  @logiczny: to się nazywa ZASADY. Coś, czego wy, lemingointeligenty nigdy nie zrozumiecie. Dzięki takim jak ty, ten kraj jest jak kupa psiego kału.

 • ~Postronny 2013-01-27
  11:17:56

  0 1

  Ty Kibic dlaczego jak jesteście w kilku to zawsze jesteście mocni, a jak jesteście pacyfikowani przez Policję to jesteście grzecznymi i niewinnymi chłopcami jadącymi na mecz i zawsze Policja oraz pasażerowie prowokowali wasze agresywne zachowanie. Nie ośmieszajcie się i jak macie odwagę rozrabiać to miejcie odwagę ponosić odpowiedzialność.

 • ~Logiczny 2013-01-27
  11:27:48

  0 0

  @Inny kibic

  Oh proszę, opowiedz mi więcej o tych zasadach! opowiedz mi jak bardzo Ty ratujesz nasz kraj drąc morde po pijaku z kolegami, demolując pociągi, gardząc każdym kto ma inne poglądy niż Ty, j$%aniem policji i będąc nic nie wartym odpadem. Jestem lemingiem, bo gardzę takim bydłem bez zasad ? (tak tak, gówno macie a nie zasady). Jedyne co rozumiecie to to co wciska wam do łba lider waszego stada, bo sami nie potraficie indywidualnie myśleć. "HEHE CHODŹ SKOPIEMY TEGO FRAJERA I ZABIERZMY MU TELEFON, HEH ALE JESTESMY FAJNI CONIE". Sami sobie zapracowaliscie na to, że normalni poukładani ludzie was nienawidzą, TYLKO WY, nie żadne media czy "policyjni prowokatorzy". Jestem pewien, że nasz kraj był by wspaniałym miejscem gdyby rzadzili nim ludzie z takimi "zasadami" jak Ty. Prawo dżungli i jedyny słuszny pogląd, to jest właśnie zawartość twojego małego jak piłka do tenisa mózgu. Teraz idź postać z kolegami w bramie, ratować naszą ojczyznę, no już już, idź !

 • ~bezmozgileming 2013-01-27
  11:46:51

  0 0

  @Postronny, bo to debile są.

 • ~Inny kibic 2013-01-27
  11:50:24

  0 0

  Nie wiem czy jest sens odpowiadać na lemingointeligenckie brednie logicznego, ale spróbuję:
  "opowiedz mi jak bardzo Ty ratujesz nasz kraj drąc morde po pijaku z kolegami, demolując pociągi, gardząc każdym kto ma inne poglądy niż Ty"
  A co robi przyszłość narodu, tj. studenci oraz lewactwo na manifach? My mamy zasady - miłość do kraju, do klubu, do piłki nożnej, nienawiść do śmieci. Wam chodzi tylko o to by się nawalić w sztok.

  "Jestem lemingiem, bo gardzę takim bydłem bez zasad ? (tak tak, gówno macie a nie zasady)"
  Jesteś lemingiem, bo nie myślisz samodzielnie, tylko powtarzasz to co przeczytałeś na necie i usłyszałeś w telewizji.

  "Jedyne co rozumiecie to to co wciska wam do łba lider waszego stada, bo sami nie potraficie samodzielnie myśleć."
  Jedyne co rozumiecie to to,co wciska wam do łba lider PO, bo sami nie potrafię indywidualnie myśleć. "HEHE BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ, HEH ALE JESTEŚMY POSTĘPOWI CONIE"

  "Sami sobie zapracowaliscie na to, że normalni poukładani ludzie was nienawidzą, TYLKO WY, nie żadne media czy "policyjni prowokatorzy""
  Mylisz się. Zapracowały no takie biedne lemingi jak ty, ogłupione przez polskojęzyczne media.

  "Jestem pewien, że nasz kraj był by wspaniałym miejscem gdyby rzadzili nim ludzie z takimi "zasadami" jak Ty"
  Na pewno byłby lepsi, gdyby rządzili nim prawdziwi patrioci.

  Teraz idź do swojego korpo wysługiwać się jankesom i szwabom. I wstąp do PO - byłbyś godnym następcą Donka - tak samo umiesz gadać od rzeczy.

 • ~Inny kibic 2013-01-27
  11:51:25

  0 0

  Ufff, rozjechał mi się post. W cudzysłowach są cytaty z logicznego leminga.

 • ~Kibic Śląska 2013-01-27
  12:04:04

  0 0

  Ja dodam jeszcze coś do tego co napisał p. Inny Kibic. Panie Logiczny, kto to są ci "normalni, poukładani ludzie"? Ci, co na pewnym portalu reklamowali koszulki "Nie płakałem po papieżu"? Ci, którzy u cioci na imieniach chleją do upadłego a potem wsiadają za kółko, mając 2 promile we krwi? Adwokaci, lekarze, policjanci, nauczyciele, jednym słowem elita inteligencka kraju, która żyje z przyjmowania (i wręczania) łapówek? Ci wzorowi ojcowie, mężowie, którzy w wojsku znęcali się nad młodym rocznikiem a na wiejskich dyskotekach uczestniczyli w legendarnych bójkach "jedna wieś na drugą" ze sztachetami w łapach a teraz w robocie podkładają świnie koledze z pracy? Czy moze wreszcie politycy, o których nawet nie ma co pisać?
  I na koniec: tak jestem kibolem i jestem z tego dumny, jestem przedstawicielem jedynej polskiej grupy ludzi, która ma jakieś zasady i stanowi jedyny jasny blask w polskim futbolu.

 • ~logiczny leming 2013-01-27
  12:11:17

  1 0

  1.nie jestem za PO
  2.nie jestem studentem
  3.nie pije, jestem sportowcem
  4.nie oglądam telewizji
  5.nie pracuje w korpo

  myślisz, że każdy kto wami gardzi jest taki jak sobie narysujesz, nic nie warty śmieciu? Myślisz, że tylko łby sprane TVNem was nienawidzą ? wsadź sobie w swoją narodowo katolicką dupe swoje wypociny i puste slogany. Przez takie śmieci jak Ty muszę odprowadzać dziewczynę pod same drzwi i oglądać sie za siebie gdy idę przez miasto w nocy. Myślisz, że jak podrzesz morde i zmówisz paciorek jesteś coś wart ? NIC nie jesteś wart, członku szarej masy.

 • ~pasażerka 2013-01-27
  12:20:40

  0 0

  Teraz kibice będą oskarżać policję o to, co się stało, ale to właśnie gdyby nie oni sami, nie doszłoby do tego wszystkiego. Czekałam na Nowym Dworze i jak zobaczyłam, jak wyglądał szynobus z kibicami, odechciało mi się jechać (ale niestety, nie miałam innego wyjścia). Ludzie! Miejcie choć trochę szacunku dla innych pasażerów! Wiem, wiem. Kolej mogła zapewnić więcej wagonów i też nie jest bez winy jeśli chodzi o tak duże opóźnienie, ale skoro wsiadacie do pociągu, to miejcie na uwadze to, że jadą nim też inni (starsze osoby, rodzice z dziećmi i kobiet w ciąży! - oburzające było to, że \"święta młodzież\" z piwem w ręku i głośnymi przyśpiewkami na ustach nie ustępowała im miejsca). Widziałam, że nie wszyscy kibice zachowywali się skandalicznie, ale skoro jak napisał ktoś wcześniej, trzymacie się wszyscy razem i jesteście jedną grupą, odpowiadajcie jak grupa. Nie byłoby problemu, gdyby kibice spokojnie przejechali do Legnicy, ale jeśli uniemożliwiają normalny przejazd innym, no to sory, muszą odpowiedzieć za swoje zachowanie. Fakt, policja i kolej tez przyczyniły się do tego, że 2 godziny staliśmy na stacji, bo tą sprawę trzeba było rozwiazać szybko i sprawnie, ale wzajemne podkręcanie sytuacji jeszcze bardziej pogarszało sprawę. Nie mam nic przeciwko przejazdom kibiców pociągami i komunikacją miejską, ale niech zachowują się normalnie, nie dewastują pociągów i nie drą się na cały głos (wykrzyczeć mogą się na stadionie, a w pociągu nie każdy ma ochotę słuchać ich przyśpiewek)

 • ~policyjny prowokator 2013-01-27
  12:27:27

  1 0

  @pasażerka. To jest ich sposób miłowania ojczyzny i pokaz ich "zasad"

 • ~ZOMOWIEC 2013-01-27
  12:33:57

  1 0

  Mi tam się bardzo podobało tylko teraz straszne zakwasy mam na nogach od ganiania tego ścierwa i jeszcze gorsze w prawej ręce od 'pouczania" agresorów- oczywiście wiele z tych komentarzy to bzdura np to co jakiś lamus napisał o przesadzaniu ludzi do przodu pociągu- ludzie jechali z tyłu a kompost z przodu, oddzielali ich zomowce- szkoda że tv nie przyjechało wcześniej albo że nikt nie porobił fot peronu całego zarąbanego kamieniami- co za tym idzie, prawdziwego fuksa mieli milicjanci stojący za zomowcami bo jakby który w łeb wyłapał kamieniem to by była dopiero tragedia, ale na szczęście żaden z naszych nie został ranny- podobało mi sie też że kompost nie wiedział jak i którędy uciekać po nowotworze [bo z jakiś wiosek sie pozjeżdżali]- więc szybko się wyłapało najbardziej furczących :) pozdro kibice i do zobaczenia na lidze :*

 • ~WTF 2013-01-27
  12:43:12

  1 0

  DO GAZU Z TYMI BYDLAKAMI! PODLUDZIE

 • ~pasażerka 2013-01-27
  12:55:45

  1 0

  To, co pokazali ci kibice, to raczej brak zasad. Rzucanie petardami, huligaństwo, zaklejanie kamer w pociągu, walenie w okna... można tak jeszcze wymieniać bez końca, ale w sumie po co, skoro i tak kibice odbierają to wszystko ze swojego punktu widzenia i według nich policja jest i tak wszystkiemu winna, a oni są prawdziwymi patriotami i kibicuja swojej ukochanej drużynie. Wiem, że kibicem jest się całym sercem, ale to, co się stało w sobotę (i z resztą nie tylko wtedy) nie jest objawem prawdziwej idei, tylko fanatyzmu. Są przecież osoby, które potrafią kulturalnie dopingować swoją drużynę, wypić kilka piw i nie wszczynać awantur, ale niestety są też tacy jak ci z wyżej opisanej akcji, którzy tylko cwaniakują i wyznają hasło \\\"w grupie siła\\\".

 • ~antykibol 2013-01-27
  13:28:25

  0 0

  @ZOMOWIEC ej kolego, da się być policjantem ale żeby zajmować się tylko ganianiem tych frajerów ? bo mam na to straszną ochotę, ale na łapanie ludzi za 0,1g marichuany już tak średnio :p

 • ~Inny kibic 2013-01-27
  13:40:33

  0 0

  @logiczny (celowo małą literą): mówisz, że nie jesteś za PO, nie jesteś studentem itd.? Nie robi to na mnie wrażenia, skoro jesteś lemingiem co nie umie myśleć samodzielnie. Nie różnisz się niczym od dresiarstwa przed którym musisz chronić swoją dziewczynę - to jest takie samo bezideowe g... jak lemingi, pełowcy i studenci, tyle tylko że umie się bić. W sumie dobrze, że dbasz o swoją drugą połowę - kto wie, może kiedyś będą z ciebie ludzie? Ale jaki z ciebie sportowiec, co się boi jakichś wyrostków? Myślę, że nie jesteś sportowcem tylko najzwyczajniej w świecie łżesz.

 • ~Leming 2013-01-27
  14:00:02

  1 0

  @Inny kibic. Gardze tobą i twoimi kolegami więc nie myśle samodzielnie ? No bo przecież każdy kto widzi jakie z was bydło, musi mieć głowe spraną propagandą i być idiotą, nie ? Jedyna słuszna racja kibicowska, a "kto nie swój to chu%", ta? Bandy wyrostów powiadasz. Wystarczy wyjść na ulice i widzi się całe stada podpitych dresów koło 40stki, wiesz kto to jest ? to jesteście wy za kilka lat ! oni gdy byli w waszym wieku byli tacy sami jak wy teraz. Wódeczka z kolegami, jakiś radykalny pogląd żeby się poczuć ważnym i istotnym, tu coś zaj&$#@, tu coś rozwalić, i życie sie toczy, a reszta ludzi to frajerzy i lemingi " co nigdy tego nie zrozumioo". Życzę Ci z całego serca, żeby jakiś inny kibol, albo pałaż tak Ci wybombił w cymbał żebyś się wkoncu zorientował, że twoje życie to gówno a twoi "przyjaciele" to stado pajaców i klaunów. Nie popluj monitora synu, idź zrobić coś pożytecznego i pozdrów wieczorem kolegów z pod żabki, elo.

 • ~Człowiek 2013-01-27
  14:40:54

  1 0

  nie kupili biletow rozwalili pociag i maja pretensje ze ich paluja. Nie dziwie sie ze gardzicie studentami bo sami zawodowek pewnie nie konczycie.

 • ~normalny 2013-01-27
  19:24:37

  0 0

  do "Kibic Sląska"
  .Nie chleję na umór(w przeciwieństwie do wielu z was,a wiem co mówię bo znam osobiście kilku takich).Nie siadam po pijaku za kierownicą
  i nie płakałem po papieżu(bo niby dlaczego miałem to robić?).I co według ciebie jestem gorszym człowiekiem?

 • ~grześ 2013-01-28
  14:00:55

  0 0

  Należało wezwać Bolka Pałkowicza vel Waleze, który solo dałby rady zpałować.

 • ~żyd leming lewak 2013-01-28
  16:56:35

  0 1

  Logiczny leming bardzo ładnie podsumował naszych wspaniałych kibiców z zasadami. Mnie również chce się rzygać czytając te wypociny. Najstraszniejsze jest to, że oni faktycznie stanowią jedność - wszyscy jak jeden mąż powtarzają te przerażające puste slogany, używają tych samych zwrotów. Zawsze jest coś o lewactwie, PO, Donaldzie, mediach w stylu TVN piorących nam mózgi i miłości do ojczyzny. Jaka to miłość do ojczyzny? Chodzenie na manifestacje w czymś pomaga? Bo mi się wydaje, że to jest bezsensowne bicie piany. Prawdziwy patriota stara się być jak najlepszym człowiekiem, zdobyć jak najlepsze wykształcenie, pracować i budować lepszą przyszłość. Prawdziwy patriota nie gada ciągle o tym jakim to jest wielkim patriotą, a jacy to inni są bezmyślni, lewaccy i bez zasad. Ludzie zasad... niedouczone młotki, TO WY powtarzacie w kółko te same puste bzdury, którymi wasi "liderzy" nieustannie was karmią! TO WY jesteście lemingami i bydłem bez własnego zdania! Wycieracie sobie gębę miłością do Polski, do Boga, braterstwem - a tak naprawdę jesteście w większości bandą niedouczonych bałwanów, którzy mają tak denne życie, że muszą chodzić na mecze, przywdziewać barwy, drzeć mordy i wszczynać burdy. Mam nadzieję, że jeśli kiedyś wybuchnie wojna to właśnie was wyślą na front. Zaspokoicie swoje barbarzyńskie potrzeby, a przy okazji umrzecie za ojczyznę. Wszystkim nam będzie lepiej.

 • ~do żyda 2013-01-29
  17:02:17

  0 0

  Chyba nigdy nie byłeś na meczu kolego. Drą mordę również ludzie z wyższym wykształceniem. Zresztą, jakbyś zadał sobie tyle trudu i poczytał oficjalne kibicowskie forum to dowiedziałbyś się pajacu jaki jest stosunek kibiców do tego zdarzenia, a nie wieszał psy na całości z powodu działania grupy aż 13 osób.

 • ~Kibol 2013-02-06
  21:15:42

  0 0

  Ja pierdziule nie było żadnej bójki z konduktorem. Białe kaski i Tvn mogą być siebie warci. Donald matole! Twój rząd obalą kibole!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.