Na sygnale

Samochód dostawczy potrącił rowerzystkę koło akademików Kredka i Ołówek

2013-12-02, Autor: jg
Potrącenie rowerzystki w rejonie akademików Kredka i Ołówek we Wrocławiu. Kierująca jednośladem na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

Reklama

Do potrącenia doszło w poniedziałkowe wczesne popołudnie na placu Grunwaldzkim w rejonie skrzyżowania z ulicą Bujwida. Kierujący samochodem dostawczym marki fiat w momencie próby wyprzedzania rowerzystki zahaczył o nią i spowodował jej wywrotkę.

 

Kobieta, która się przewróciła, uderzyłą o jezdnię, ale na szczęście poza potłuczeniami i otarciami nie doznała poważnych obrażeń.

 

Na miejsce wezwano m.in. policjantów z wrocławskiej drogówki. To właśnie oni zbadają i ustalą dokładny przebieg całego zdarzenia oraz wskażą osobę winną spowodowania całej sytuacji. W tym rejonie nie ma też większych utrudnień w ruchu.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~morango 2013-12-02
  19:02:35

  0 1

  W tym miejscu jest ścieżka rowerowa więc rowerzystka nie miała prawa znaleźć się na jezdni. Jakie ustalanie winnego? Przecież od razu jest jasne kto zawinił

 • ~bu 2013-12-02
  22:12:22

  3 0

  zgoda tam jest ścieżka rowerowa - wzdłuż pl. grunwaldzkiego. Ale napisane jest tylko, że w okolicy kredki i ołówka w rejonie skrzyżowania z Bujwida - a na Bujwida już ścieżki rowerowej nie ma. Czy osoba przede mną jest pewna, że rowerzystka nie jechała właśnie Bujwida? Łatwo sądzić kto zawinił jeśli się zdarzenia nie widziało...

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.