Na sygnale

Śmierć na ulicy Krakowskiej. W wypadku zginął motocyklista

2013-10-23, Autor: jg
Do tragicznego zdarzenia doszło w środowy poranek na ulicy Krakowskiej we Wrocławiu. W zderzeniu auta osobowego z motocyklem śmierć na miejscu poniósł mężczyzna prowadzący jednoślad.

Reklama

Do wypadku doszło po godzinie 6 rano na ulicy Krakowskiej. Na wysokości wyjazdu z parkingu z centrum handlowego zderzyły się tam samochód osobowy marki BMW oraz motocykl. Kierujący jednośladem z impetem uderzył o jezdnię i w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

 

Kierowca auta został przewieziony przez pogotowie ratunkowe do jednego z wrocławskich szpitali. Według pierwszych informacji, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

 

Policjanci z wrocławskiej drogówki, którzy wraz z prokuratorem przyjechali na miejsce, nie chcą na razie wyrokować, kto dokładnie odpowiada za spowodowanie wypadku. Służby szczegółowo zbierały wszystkie dowody, które potem posłużą do ustalenia okoliczności feralnego zdarzenia.

 

Ruch samochodów w stronę centrum był w godzinach porannego szczytu praktycznie niemożliwy. Policjanci kierowali zmotoryzowanych na objazd przez aleję Armii Krajowej. Problemy z dotarciem do serca Wrocławia mieli też pasażerowie MPK, ponieważ ulicą Krakowską nie kursowały tramwaje, a na trasy do Księża Małego wysłano autobusy zastępcze.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~ 2013-10-23
  14:09:41

  0 9

  Utrudniony?! Z KSIĘŻA NIE DAŁO SIĘ WYJECHAĆ! GODZINNE SPÓŹNIENIE DO PRACY I NAGANA OD SZEFA. Musiałem objeżdżać estakadą całe miasto!

 • ~oława 2013-10-23
  17:40:22

  0 2

  Utrudnienia to za mało powiedziane!!! Paraliż i totalne zatrzymanie ruchu w mieście - to odpowiednie słowa.
  W tym zdarzeniu szkoda na pewno samych poszkodowanych i ich rodzin.
  Jednak praca Policji, polegająca na zorganizowaniu objazdów - dno.

 • ~ZZ 2013-10-23
  21:22:49

  13 0

  @oława, może siedź w swoim mieście a jak już musisz tu przyjeżdżać to wybierz pociąg. Człowiek wstał rano, wyjechał do pracy i chwilę później już nie żył. Zastanówcie się chwilę nad tym

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.