zamknij

Wiadomości

Śmierć we wrocławskim areszcie. Pedofil powiesił się w celi

2014-08-22, Autor: jg
Nie żyje 77-letni mężczyzna, który powiesił się we wrocławskim areszcie Zakładu Karnego przy ul. Kleczkowskiej. Pedofil, skazany już w przeszłości, był w ostatnim czasie podejrzany o molestowanie kolejnej dziewczynki.

Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie. Bronisław Sz. trafił do aresztu w Zakładzie Karnym przy ulicy Kleczkowskiej we Wrocławiu, po tym, jak w poniedziałek miał się dopuścić molestowania 7-letniej dziewczynki w miejscowości pod Jaworem. Mężczyzna wcześniej był już karany za podobne czyny.

Reklama

 

Dwa lata temu skazano go na dwa lata w zawieszeniu na pięć za dopuszczenie się tzw. innych czynności seksualnych. Co ciekawe, wtedy mężczyzna molestował starszą siostrę pokrzywdzonej w tym tygodniu dziewczynki. Obie były jego sąsiadkami. Zwyrodnialec miał w związku z tym odbywać terapię przeciwko zaburzeniom preferencji seksualnych i nie mógł zbliżać się do pierwszej ofiary.

 

 

W czwartek po południu Bronisław Sz. został doprowadzony do aresztu, gdzie osadzono go w izolowanej, jednoosobowej celi z monitoringiem. Gdy wracał ze spaceru strażnik na chwilę zamknął go w pomieszczeniu tymczasowym, chcą uniknąć konfrontacji z innymi osadzonymi. Chwilę później mężczyzna został znaleziony martwy. Z informacji wynika, że powiesił się na pasku od spodni.

 

Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Na miejscu pracowali m.in. prokuratorzy z Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu. Prowadzone jest też postępowanie wyjaśniające, w którym może pomóc analiza z zapisów więziennego monitoringu, choć w pomieszczeniu, gdzie pedofil odebrał sobie życie, kamer akurat nie było.

Oceń publikację: + 1 + 13 - 1 - 2

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~006 2014-08-22 11:44:40

  W zakładzie karnym na Kleczkowskiej. Z jakiej paczki na zdjęciu jest komisariat z Rydygiera?

  11 0
 • ~Cławiak 2014-08-22 13:24:40

  to w areszcie więzień może nosić pasek przy spodniach? myślałem, że takie i tego typu podobne rzeczy się więźniom zabiera,...

  5 6
 • ~komentator 2014-08-22 21:27:05

  Nie rozumiem tego całego szumu medialnego wokół tej gnidy . Powiesił się i bardzo dobrze bo nie będzie żarł za nasze podatki . Powiem kolokwialnie - CH*J MU W D... Szkoda tylko tej dziewczynki że nawet własna matka jej nie ochroniła przed tym gnojem .

  14 1

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy wierzysz, że trzecia fala epidemii koronawirusa będzie ostatnią?
Oddanych głosów: 228