Softballowa "bitwa o Wrocław". Hrabiny zapraszają na pierwsze domowe mecze

2018-06-02, Autor: prochu

W najbliższą niedzielę - 3 czerwca - na boisku im. Stana Musiała na terenie Stadionu Olimpijskiego odbędą się pierwsze domowe mecze Hrabin Wrocław w Polskiej Lidze Softballu. Wrocławianki zmierzą się z ekipą Warsaw Diamonds.

Tym razem Bitwę o Wrocław Hrabiny stoczą z drużyną Warsaw Diamonds. Softballistki ze stolicy nie zaliczą początku tego sezonu do udanych, bo do tej pory poniosły cztery porażki. W inauguracyjnej serii gier przegrały z Gepardami Żory 3:10 i 0:10, a w kolejnych pojedynkach uległy Stali Kutno 0:11 i 0:14. Pierwszy mecz Hrabin z Diamonds rozpocznie się o godzinie 11, po nim około 30-minutowa przerwa, w czasie której wszyscy widzowie będą mogli posilić się słynnymi już "hrabinoburgerami" i kolejne starcie.

Wrocławskie zawodniczki już teraz zapraszają na kolejne mecze - w weekend 9-10 czerwca na boisku im. Stana Musiała odbędzie się prawdziwe softballowe święto, bo Hrabiny rozegrają aż cztery spotkania ze Stalą Kutno. Dodajmy, że Hrabiny mają już za sobą pierwsze mecze w tym sezonie - przed tygodniem dwukrotnie uległy Gepardom w Żorach, najpierw minimalnie - 4:5, a w kolejnym meczu 2:12. Teraz przed nimi szansa na odniesienie pierwszych tegorocznych ligowych wygranych.