Kultura

Społeczność tematem kolejnego spotkania w ramach CreativeMorningsWRO

2018-08-09, Autor: mh

CreativeMorningsWRO to spotkania organizowane z myślą o kreatywnych ludziach. Idea cyklicznych wydarzeń wywodzi się z międzynarodowej inicjatywy, która zrodziła się w Nowym Jorku i zdobyła popularność w Europie. Kolejne spotkanie odbędzie się w nowym miejscu na mapie Wrocławia, czyli w Archi-Box, które znajduje się przy Muzeum Architektury.

Reklama

Obecnie na całym świecie jest 188 miast, w których odbywają się kreatywne spotkania pod wspólnym hasłem. Ich celem jest docieranie do ludzi z pasją i dobrymi pomysłami. Tym razem podczas tego wydarzenia głos zostanie oddany publiczności, a jego tematem będzie community, czyli społeczność. Chętni do udziału w dyskusji proszeni są o napisanie wiadomości na FB CreativeMorningsWRO.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek, 10 sierpnia, o godz. 8:30 w Archi-Box, które znajduje się przy Muzeum Architektury.

Agenda:

08:30 - 9:00 - rejestracja i śniadanie
09:00 - 9:10 - rozpoczęcie, powitanie
09:10 - 09:30 - wystąpienia - czekamy na Wasze zgłoszenia
09:30 - 10:00 - pytania od publiczności i zakończenie (można wracać do pracy).

Zapisy na wydarzenie mają miejsce na stronie.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy nazwanie tramwaju imieniem Krzysztofa Balawejdera to dobry pomysł?Oddanych głosów: 497