zamknij

Wiadomości

Sporo objazdów i utrudnień dla pasażerów MPK w związku z 11 listopada

2019-11-11, Autor: bas

Gigantyczne utrudnienia dla pasażerów MPK wybierających się do centrum Wrocławia zapowiadają się na 11 listopada. W związku z Biegiem Niepodległości spora część tramwajów i autobusów będzie musiała zmienić swoje trasy. Pierwsze objazdy zaczną obowiązywać już od 16:00.

Wprowadzenie objazdów dla komunikacji miejskiej związane jest z 1. Wrocławskim Biegiem Niepodległości, który 11 listopada odbędzie się w ścisłym centrum miasta. Magistrat zaznacza, ż na wszystkich skrzyżowaniach przecinających trasę Biegu, służby policji będą w miarę możliwości, przy zachowaniu bezpieczeństwa uczestników Biegu, umożliwiały przejazd komunikacji tramwajowej i autobusowej.

Reklama

Ze względu na organizację imprezy konieczne jest wprowadzenie sporych objazdów. Oto ich lista:

KOMUNIKACJA TRAMWAJOWA – 11 listopada we Wrocławiu

Linia 0 (linia zastępująca 0L i 0P)

Od godziny 16:00

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Słowiańska - Jedności Narodowej - Nowowiejska - Piastowska - Rondo Reagana (peron 3) - pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - pl. Społeczny – Kujawska - pl. Wróblewskiego - Pułaskiego - Małachowskiego - Piłsudskiego - pl. Legionów – Grabiszyńska - Oporów

Oporów – Grabiszyńska - pl. Legionów - Piłsudskiego - Małachowskiego - Pułaskiego - pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny - most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) - Piastowska - Nowowiejska - Jedności Narodowej - Słowiańska - Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 2

Od godziny 17:00

Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego - Kujawska - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 3

Od godziny 17:00

Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale

– most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl.

Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 4

Od godziny 17:00

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki – Skłodowskiej Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny

– Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego – pl.

Legionów - Grabiszyńska - Oporów

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego - Kujawska - pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 5

Od godziny 17:00

Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. Wróblewskiego (nawrót na pl. Społecznym)

pl. Wróblewskiego - Traugutta - Krakowska - Opolska - Księże Małe

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 6

Od godziny 16:00

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Od godziny 17:00

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

 

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa - Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 7

Od godziny 16:00

Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni - Klecina Klecina – Przyjaźni – Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego - pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka -most Trzebnicki - Żmigrodzka - Poświętne

Od godziny 17:00

Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka – Poświętne.

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 8

Od godziny 16:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa - Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice

Karłowice - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka - Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego - pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska - Tarnogaj

Od godziny 17:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa – Małachowskiego- Pułaskiego - pl. Wróblewskiego - Kujawska - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska - Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice

Karłowice - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka - Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego - pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego - Peronowa - Borowska - Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska - Tarnogaj

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 9

Od godziny 16:00

Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański – Oławska – Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza - Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza - Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy

Od godziny 17:00

Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego - Peronowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 10

Od godziny 17:00

Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 11

Od godziny 16:00

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański - Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema - Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera

Kromera – Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Od godziny 17:00

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema - Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera

Kromera – Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego - Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 14

Od godziny 16:00

Osobowice – Osobowicka - most Osobowicki – Reymonta - pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – FAT

FAT – Hallera – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły - most Mieszczański – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta - most Osobowicki - Osobowicka – Osobowice

Od godziny 17:00

Oporów/Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska - pl. Legionów

pl. Legionów – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska - Oporów/Grabiszyńska (Cmentarz)

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 15

Od godziny 16:00

Poświętne - Żmigrodzka – Bałtycka - most Osobowicki - Reymonta - pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa - Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska - pl. Staszica – Bałtycka - Żmigrodzka – Poświętne

Od godziny 17:00

Poświętne - Żmigrodzka – Bałtycka - most Osobowicki - Reymonta - pl. Staszica - Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – Dubois - Pomorska - pl. Staszica – Bałtycka - Żmigrodzka – Poświętne

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 17

Od godziny 16:00

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Piłsudskiego - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Przyjaźni – Klecina

Klecina - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański – Oławska – Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza - Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza - Sępolno

Od godziny 17:00

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego - Piłsudskiego - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Przyjaźni – Klecina

Klecina - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego - Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 20

Od godziny 16:00

Oporów - Grabiszyńska - Hallera - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Widok - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Hallera - Grabiszyńska – Oporów

Od godziny 17:00

Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 23

Od godziny 16:00

Kromera - Kromera - mosty Warszawskie - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Lotnicza - Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – Dubois - Drobnera - pl. Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej - mosty Warszawskie - Kromera – Kromera

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 24

Od godziny 16:00

Osobowice – Osobowicka - most Osobowicki – Reymonta - pl. Staszica – Pomorska – Dubois - most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – FAT

FAT – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły - most Mieszczański – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta - most Osobowicki - Osobowicka – Osobowice

Od godziny 17:00

Grabiszyńska (Cmentarz)/Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Arkady (Capitol)

 

Arkady (Capitol) – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)/Oporów

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 31

Od godziny 16:00

Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)

Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od godziny 17:00

Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)

Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 32

Od godziny 16:00

Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)

Kozanów (Dokerska) – Dokerska - Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od godziny 17:00

Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Kujawska - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Dokerska – Kozanów (Dokerska)

Kozanów (Dokerska) – Dokerska - Pilczycka – Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 33

Od godziny 17:00

Sępolno – Mickiewicza - Paderewskiego - Różyckiego - most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza – Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki - most Szczytnicki - Różyckiego - Paderewskiego – Mickiewicza - Sępolno

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA – 11 listopada we Wrocławiu

Linia A

Od godziny 16:00

Koszarowa (Szpital) – Koszarowa - Przybyszewskiego – Kasprowicza - Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera - mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna - Powstańców Śląskich - Wielka – Rondo Vaclava Havla - Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego - Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka

Racławicka – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera - Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Rondo Vaclava Havla - Wielka - Powstańców Śląskich – Swobodna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny - most Pokoju - Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Boya Żeleńskiego – Berenta - Kasprowicza – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa - Koszarowa (Szpital)

Od godziny 17:00

Koszarowa (Szpital) – Koszarowa - Przybyszewskiego – Kasprowicza - Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera - mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich - Wielka – Rondo Vaclava Havla - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego - Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka

Racławicka – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera - Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Rondo Vaclava Havla - Wielka - Powstańców Śląskich – Swobodna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny - most Pokoju - Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Boya Żeleńskiego – Berenta - Kasprowicza - Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa - Koszarowa (Szpital)

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia C

Od godziny 16:00

pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka – Wyszyńskiego - Sienkiewicza - pl. Bema - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Dmowskiego - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka - Kozanowska – Kozanów

Kozanów - Kozanowska - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa – Gnieźnieńska – Ścinawska – Poznańska – Łęczycka - Długa - Dmowskiego - most Mieszczański - Dubois - Drobnera - pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki (objazd ronda) – pl. Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia D

Od godziny 16:00

Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego - Brücknera - mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 1) - pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna - Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)

Giełdowa (Centrum Hurtu) - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego - pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki - Kochanowskiego - mosty Jagiellońskie - Brücknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego

Od godziny 17:00

Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego - Brücknera - mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego – most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 1) - pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Giełdowa (Centrum Hurtu)

Giełdowa (Centrum Hurtu) - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki - Kochanowskiego - mosty Jagiellońskie - Brücknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia K

Od godziny 16:00

Kamieńskiego (pętla) - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska - Ślężna - Gliniana - Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka - most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiego (pętla)

Od godziny 17:00

Kamieńskiego (pętla) - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna - Ślężna – Gliniana - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny - most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera - Dubois - Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiego (pętla)

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia N

Od godziny 16:00

Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska – Petrusewicza

 

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska

Od godziny 17:00

Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha –Dworzec Autobusowy (przystanek nr 20352)

Dworzec Autobusowy – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 106

Od godziny 16:00

Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo 4 czerwca 1989 roku - Port Lotniczy

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 110

Od godziny 16:00

Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja - Peronowa – Borowska - Sucha - Hubska - Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Hubska – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska

Od godziny 17:00

Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska - Sucha - Hubska - Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Hubska – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 111

Od godziny 16:00

Kminkowa - Kminkowa - Waniliowa - Cynamonowa - Pełczyńska – Kominiarska - Księgarska – Sułowska – Rondo Obrońców Grodna – Żmigrodzka – Nowaka-Jeziorańskiego - Rondo Kielara - Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - Zakładowa - Słonimskiego - Rychtalska - Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki (objazd ronda) – Piastowska - pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowskan - Sienkiewicza – pl. Bema - Bema – Poniatowskiego - Jedności Narodowej - Rychtalska - Słonimskiego - Zakładowa - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka – Broniewskiego - Obornicka – Rondo Kielara - Pełczyńska - Cynamonowa - Waniliowa - Kminkowa

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 112

Od godziny 16:00

Dworzec Główny - Peronowa - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Grota Roweckiego – Rondo Bednarza - Parafialna - Kutrzeby - Wysoka - Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wojszycka - Wyścigowa - Waligórskiego - Krzyki

Krzyki - Waligórskiego - Wyścigowa - Wojszycka - Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wysoka - Kutrzeby - Parafialna – Rondo Bednarza - Grota Roweckiego - Borowska - Peronowa - Dworzec Główny

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 113

Od godziny 16:00

Dworzec Główny - Peronowa - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Grota-Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego - Kurpiów - Strachowskiego – Rondo św. Ojca Pio - Zwycięska – Karkonoska – Krzyki

Krzyki – Karkonoska - Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio - Strachowskiego - Kurpiów - Grota-Roweckiego – Rondo Bednarza – Grota-Roweckiego - Borowska - Peronowa - Dworzec Główny

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 114

Od godziny 16:00

Galeria Dominikańska - Słowackiego - Podwale – Oławska – pl. Dominikański – Skargi - Kościuszki - Krakowska - Karwińska - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska - Brochów - Mościckiego - Ziemniaczana – Bieńkowice

Bieńkowice - Ziemniaczana - Mościckiego - Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Karwińska - Krakowska - Kościuszki - Komuny Paryskiej – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego - Galeria Dominikańska

Od godziny 17:00

Galeria Dominikańska - Słowackiego - Podwale – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego - Kościuszki - Krakowska - Karwińska - Mościckiego - Semaforowa – Centralna - Chińska - Brochów - Mościckiego - Ziemniaczana – Bieńkowice

Bieńkowice - Ziemniaczana - Mościckiego - Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Karwińska - Krakowska - Kościuszki - Komuny Paryskiej – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego - Galeria Dominikańska

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 120

Od godziny 16:00

Galeria Dominikańska - Słowackiego - Podwale – Oławska – pl. Dominikański – Skargi - Kościuszki - Na Niskich Łąkach - Międzyrzecka - Opatowicka – Opatowice (TRESTNO – BLIZANOWICE)

(BLIZANOWICE - TRESTNO) Opatowice - Opatowicka - Międzyrzecka - Na Niskich Łąkach - Kościuszki - Komuny Paryskiej – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego - Galeria Dominikańska

Od godziny 17:00

Galeria Dominikańska - Słowackiego - Podwale – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego - Kościuszki - Na Niskich Łąkach - Międzyrzecka - Opatowicka – Opatowice (TRESTNO – BLIZANOWICE)

(BLIZANOWICE - TRESTNO) Opatowice - Opatowicka - Międzyrzecka - Na Niskich Łąkach - Kościuszki - Komuny Paryskiej – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska - pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego - Galeria Dominikańska

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 122

Od godziny 16:00

Dworzec Autobusowy – Sucha – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Łęczycka - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Wejherowska – Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Gnieźnieńska – Ścinawska – Poznańska - Zachodnia - Rybacka - pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa - Sucha - Dworzec Autobusowy

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 127

Od godziny 16:00

Kozanów - Kozanowska - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa – Gnieźnieńska – Ścinawska - Poznańska - Zachodnia - Rybacka - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale – Tęczowa - Szpitalna - Zaporoska – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Hallera - Wiśniowa - Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio - Zwycięska – Zwycięska

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna - Wiśniowa - Hallera - Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Zaporoska - Szpitalna - Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Rybacka - Zachodnia - Poznańska – Łęczycka - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka - Kozanowska – Kozanów

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 128

Od godziny 16:00

Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa

– Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Metalowców – Lotnicza - Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza - Metalowców – Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - Wejherowska - Popowicka - Starogroblowa – Gnieźnieńska – Ścinawska – Poznańska – Łęczycka - Długa - Dmowskiego – most Mieszczański - Dubois - Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Okulickiego – Zakrzów

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 132

Od godziny 16:00

Kromera – Toruńska – Boya-Żeleńskiego – Berenta – Kasprowicza – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka - pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa - Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – Stanisławowska – Awicenny – Poczta Polska

Poczta Polska – Awicenny – Stanisławowska - Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska - pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka - Kasprowicza – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera - Kromera

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 142

Od godziny 16:00

Karłowice – Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – pl. Strzegomski - Strzegomska - Śrubowa – Robotnicza - Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego – Żmigrodzka – Karłowice

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 144

Od godziny 16:00

Polanowice - Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa - most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Hallera - Wiśniowa - Sudecka – Wyścigowa - Wojszycka – Wojszycka

Wojszycka – Wojszycka – Wyścigowa - Sudecka – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Kamieńskiego – Polanowice

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 145

Od godziny 16:00

Sępolno – Mickiewicza - Monte Cassino - Dembowskiego - Tramwajowa – Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno

Od godziny 17:00

Sępolno – Mickiewicza - Monte Cassino - Dembowskiego - Tramwajowa – Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska - Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 146

Od godziny 16:00

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Stawowa - Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Bacciarellego – Bartoszowice Bartoszowice - Bacciarellego - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 3) - pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa - Stawowa – Borowska - Ślężna - Gliniana - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla

 

Od godziny 17:00

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Stawowa - Peronowa - Piłsudskiego - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Bacciarellego – Bartoszowice Bartoszowice - Bacciarellego - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – Wajdy - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 3) - pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Kujawska – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 148

Od godziny 16:00

Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Owsiana – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Rogowska – Zemska - Żernicka – Halicka - Małopolska - Złotnicka - Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka - Średzka – Kosmonautów – Złotnicka - Małopolska – Halicka - Żernicka – Zemska – Rogowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 149

Od godziny 16:00

pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Norwida – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja - Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Rogowska – Zemska - Żernicka – Kołobrzeska - Kuźniki

Kuźniki – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska - Rogowska – Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Borowska – Peronowa -

Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki

Od godziny 17:00

pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Norwida – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Rogowska – Zemska - Żernicka – Kołobrzeska - Kuźniki

Kuźniki – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki

Od około godziny 19:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 612

Od godziny 16:00

Dworzec Główny - Peronowa - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Grota Roweckiego – Rondo Bednarza - Parafialna - Kutrzeby - Wysoka - Ślęża – Bielany Wrocławskie – Karkonoska - Krzyki

Krzyki - Karkonoska – Bielany Wrocławskie - Ślęża - Wysoka - Kutrzeby - Parafialna – Rondo Bednarza - Grota Roweckiego - Borowska - Peronowa - Dworzec Główny

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 904

Od godziny 16:00

ŁOZINA – BUDZIWOJOWICE – ŁOSICE – SZCZODRE – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie

Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska

Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – SZCZODRE – ŁOSICE – BUDZIWOJOWICE – ŁOZINA

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 914

Od godziny 16:00

DOMASZCZYN – SZCZODRE – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – SZCZODRE – DOMASZCZYN

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 924

Od godziny 16:00

KAMIEŃ – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – bł. Czesława – Słowackiego – Galeria Dominikańska

Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – KAMIEŃ

Od około godziny 19:00 powrót na stałą trasę przejazdu.

ZOBACZ TEŻ: 11 listopada we Wrocławiu – utrudnienia dla kierowców

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 3

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy uważasz, że z buspasów powinni móc korzystać kierowcy wiozący kilku pasażerów?




Oddanych głosów: 362