zamknij

Wiadomości

Sprawdź, jak komunikacją miejską dojechać i wrócić z zabaw sylwestrowych we Wrocławiu

2015-12-31, Autor: jg
Mnóstwo dodatkowych autobusów komunikacji miejskiej wyjedzie na wrocławskie ulice w sylwestrowy wieczór i noc. Dzięki temu mieszkańcy miasta i turyści będą mogli łatwiej i szybciej wrócić po imprezach i zabawach do domów i miejsc noclegu.

W Sylwestra wszystkie linie autobusowe będą kursowały według sobotnich rozkładów jazdy z wyjątkiem linii 602 i 607, które będą kursowały według roboczych harmonogramów, ze zmianami.

Reklama

 

Zawieszone zostaną kursy linii 602 z Dworca Głównego PKP do koncernu LG o godzinie 5:00, 6:00, 7:00, 13:00, 21:50.

 

Zawieszony zostanie kurs linii 607 z pl. Jana Pawła II do koncernu LG o godzinie 6:00; · zawieszone zostaną kursy linii 602 z koncernu LG do Wrocławia o godzinie 5:55, 6:58, 7:49, 14:30, 22:30; 23:20.

 

Zawieszone zostaną kursy linii 607 z koncernu LG do Wrocławia o godzinie 7:20, 16:20.

 

Linie: A, D, K, N, 100, 102, 103, 105, 107, 109, 110, 112, 114, 115, 118, 119, 122, 128, 130, 132, 133, 134, 140, 146, 149, 325, 406, 409, 609 i 612 będą kursowały normalnie do końca dnia.

 

Linie: C, 101, 104, 113, 116, 120, 125, 126, 127, 129, 131, 136, 141, 142, 144, 145, 147 i 319 będą kursowały tylko do około godziny 20:00.

 

 

W nocy z 31 grudnia 2015 roku na 1 stycznia 2016 roku zostaną uruchomione dodatkowe kursy na liniach:

- 241 na następującej trasie:

Petrusewicza - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny - most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki - Kochanowskiego - mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska - Osiedle Sobieskiego (pętla).

 

Osiedle Sobieskiego (pętla) – Królewska - Irkucka – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska - mosty Jagiellońskie - Kochanowskiego - most Szczytnicki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 1) - pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Ślężna - Gliniana - Borowska - Petrusewicza.

 

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Kowal, Psiego Pola i Osiedla Sobieskiego o godzinie: 0:10; 0:45, 1:05, 1:15 i 1:45.

 

- 243 na następującej trasie:

Pilczyce – Lotnicza - Bajana - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Krupnicza – Podwale - Świdnicka – Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Petrusewicza - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska – Traugutta - pl. Wróblewskiego - Traugutta - Krakowska - Opolska - Tyska - Księże Wielkie.

 

Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. Wróblewskiego – Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana - Borowska - Petrusewicza - Ślężna - Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Swobodna - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok - Kazimierza Wielkiego - Św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Bajana - Lotnicza – Pilczyce.

 

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Pilczyc i Osiedla Kosmonautów o godzinie: 0:10; 0:40, 1:10 i 1:40. Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Księża Wielkiego o godzinie: 0:30; 0:45, 1:15 i 1:30.

 

- 245 na następującej trasie:

Petrusewicza - Ślężna - Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego - Św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka - Kozanowska – Kozanów.

 

Kozanów - Kozanowska - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Poznańska - Zachodnia - Rybacka - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Petrusewicza Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Popowic i Kozanowa o godzinie: 0:20; 0:45, 1:15 i 1:45.

 

- 246 na następującej trasie:

Petrusewicza - Ślężna - Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta - pl. Daniłowskiego - Kasprowicza - Broniewskiego - Obornicka – Zajezdnia Obornicka.

 

Zajezdnia Obornicka - Obornicka - Broniewskiego - Kasprowicza - pl. Daniłowskiego - Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska – Sucha - Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Petrusewicza.

 

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Kromera, Karłowic i Różanki o godzinie: 0:15; 0:45, 1:15 i 1:45.

 

- 247 na następującej trasie:

Kamieńskiego pętla – Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera - most Uniwersytecki - Grodzka - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego - Krupnicza – Podwale - Świdnicka – Kościuszki - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Ślężna - Gliniana - Borowska - Petrusewicza - Ślężna - Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich – Krzyki.

 

Krzyki - Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Petrusewicza - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka - Bożego Ciała - Widok - Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – Grodzka - most Uniwersytecki - Drobnera - Łokietka - Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiego pętla.

 

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku pętli Krzyki o godzinie: 0:45, 1:10 i 1:45. Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Dworca Nadodrze i Karłowic o godzinie: 0:30, 1:10 i 1:40.

 

- 249 na następującej trasie:

Petrusewicza - Ślężna - Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha – Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka - Podwale - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla) Nowy Dwór (pętla) – Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Podwale - Świdnicka – Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Petrusewicza.

 

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Nowego Dworu o godzinie: 0:15, 0:45, 1:15 i 1:45.

 

- 251 na następującej trasie:

Litewska (pętla) - Żmudzka - Kiełczowska - Poleska - Litewska - Gorlicka – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy - Piaskowa - św. Katarzyny – bł. Czesława - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska - Ślężna - Gliniana - Borowska - Kamienna - Ślężna - Petrusewicza - Borowska - Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich - Świdnicka - Kościuszki - Piłsudskiego - pl. Legionów - Grabiszyńska - Solskiego - Aleja Piastów.

 

Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - pl. Legionów - Piłsudskiego - Kościuszki - Świdnicka – Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów - Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Petrusewicza - Ślężna - Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi – pl. Dominikański - bł. Czesława - św. Katarzyny - Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie - pl. Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej – mosty Warszawskie - Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Gorlicka – Litewska - Poleska - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska (pętla).

 

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Kromera, Psiego Pola i pętli przy ulicy Litewskiej o godzinie: 0:20, 0:50 i 1:20. Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku FAT-u, Oporowa i Alei Piastów o godzinie: 0:45, 1:15, i 1:45.

 

- 253 na następującej trasie:

Leśnica – Średzka – Kosmonautów - Złotnicka - Wielkopolska - Małopolska - Kamiennogórska - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Krupnicza – Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów - Dyrekcyjna - Borowska - Kamienna - Ślężna - Petrusewicza - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego - Bacciarellego – Bartoszowice.

 

Bartoszowice - Bacciarellego - Olszewskiego - Wróblewskiego – most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) - Szczytnicka - Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska – Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Kamienna - Ślężna - Petrusewicza - Borowska - Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok - Kazimierza Wielkiego - Św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza – Kosmonautów – Kamiennogórska - Małopolska - Wielkopolska - Złotnicka - Kosmonautów - Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego - Leśnica.

 

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Osiedla Kosmonautów, Pilczyc i Leśnicy o godzinie: 0:20, 0:50 i 1:20. Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Biskupina i Bartoszowic o godzinie: 0:10 i 0:40.

 

- 255 na następującej trasie:

Sępolno - Mickiewicza - Monte Cassino - Spółdzielcza - Olszewskiego - Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) - Szczytnicka - Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska – Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Kamienna - Ślężna - Petrusewicza - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla.

 

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Kamienna - Ślężna - Petrusewicza - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego - Spółdzielcza - Monte Cassino - Mickiewicza - Sępolno.

 

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Osiedla Gaj o godzinie: 0:15, 0:50 i 1:15. Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Sępolna o godzinie: 0:20, 0:50 i 1:05.


Sprawdź też, jak podróżować po Wrocławiu komunikacją miejską w całym okresie świąteczno-noworocznym.
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Zapłaciłbyś 25 tys. zł za roczne czesne na prestiżowej uczelni?




Oddanych głosów: 58