Na sygnale

Straż miejska bardzo dotkliwie ukarała kierowcę, który na siłę wjechał na ulicę Szewską

2015-01-27, Autor: jg
Najpierw zlekceważył znak zakazu, później nie chciał pokazać dokumentów strażnikom miejskim, wreszcie okazało się, że ich nie ma. Takie zachowanie kierowcy samochodu, który uporczywie chciał dostać się na ulicę Szewską, zostało srogo ukarane.

Reklama

Do zdarzenia doszło 23 stycznia o godz. 16:50 przy ul. Szewskiej. To tam nasz patrol podjął interwencję wobec kierującego pojazdem, który nie zastosował się do znaku drogowego o symbolu B-1, czyli zakaz ruchu w obu kierunkach – informują przedstawiciele Straży Miejskiej Wrocławia.

 

 

Kierowca nie okazał uprawnień do kierowania pojazdem, w związku z czym na miejsce zdarzenia wezwano policję, która potwierdziła brak uprawnień.

 

– Kierujący został ukarany przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej Wrocławia mandatem w wysokości 500 złotych za brak uprawnień do kierowania pojazdem oraz mandatem 200 złotych za popełnione wykroczenie – wyjaśniają mundurowi.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~Tommy 2015-01-27
  14:53:22

  15 0

  SROGOOOOO ! ojjjj niedobrzy, ...a tak serio to kto takie głupoty wypisuje i po co, to są normalne kary za takie wykroczenia, i podejrzewam że kilkadziesiąt razy dziennie wystawiają takie mandaty nie tylko strażnicy ale też policjanci.
  Ale artykuł jest ... sztuka się liczy ...

 • ~Maciej 2015-01-27
  15:36:08

  7 0

  No i prawidłowo. Takich ignorantów standardowo powinno się karać 500zł mandatu. Może by się nauczyli jeździć samochodem.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.