Edukacja i nauka

Studenci WSB nie wręczają już kwiatów po obronie

2012-06-06, Autor: bs/inf. pras.

Podczas gdy większość z nas jest myślami przy Euro, dla wielu studentów czerwiec to miesiąc związany z sesją egzaminacyjną i obronami. Zwyczajowo, po obronie pracy magisterskiej lub licencjackiej studenci dziękują komisji, a przede wszystkim promotorowi, wręczając bukiet kwiatów. Ale nie wszyscy...

Reklama


Choć to miły zwyczaj, wykładowców często wprowadza w zakłopotanie. Kwiaty szybko więdną, są kłopotliwe w transporcie i przede wszystkim ładny bukiet - sporo kosztuje.

Studenci ze Stowarzyszenia Absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu znaleźli na to receptę – wpadli na pomysł, by zamiast drogich kwiatów wręczać promotorowi oryginalne fotografie oprawione w ramki, na których dodatkowo można umieścić indywidualną treść podziękowań.

Co więcej, cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na konto charytatywnego projektu „Dobry Cel”, który również jest inicjatywą studentów WSB. W ten sposób można wyrazić swoją wdzięczność dla promotora, a jednocześnie wspomóc ważną i potrzebną akcję, jaką jest „Dobry Cel”.


– Stowarzyszenie Absolwentów Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu od dawna aktywnie angażuje się w działalność charytatywną. Akcja „Zamiast kwiatów dla Twojego promotora” jest ich kolejnym pomysłem, który spotkał się z dużym zainteresowaniem broniących się w tym roku studentów – mówi Joanna Macalik, rzeczniczka prasowa Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (5):
 • ~Lady Mania 2012-06-06
  18:19:09

  4 0

  Pierwszy akapit mnie zagiął... Kto to układał?
  Myślę, że dawanie kwiatów jest miłym zwyczajem i to że kilka osób myśli, że wprawiają w zakłopotanie, więdną, są problematyczne w czasie przewozu... jest dziwne. Nie wpadajmy w paranoje, że wszystko trzeba zmieniać bo idzie wszystko na fundacje które utrzymują prezesa i kilka innych osób. Jak tak dalej pójdzie to wszędzie będziemy się obdarowywać cegiełkami bo to takie szlachetne! A za dziesięć lat nie kupimy kwiatów.

 • ~oprawiamywramy 2012-06-06
  22:13:02

  0 0

  a ramki w najlepszych cenach kupuja na gajowickiej 95 w sklepie oprawiamy w ramy!

 • ~kibic PL 2012-06-07
  22:43:19

  1 0

  a co to kogo obchodzi!???!!! nie ma już żadnych innych newsów edukacyjnych na tym portalu??? pani rzecznik prasowy żenada...ale charytatywny cel musi być...

 • ~ewa 2012-06-08
  09:12:13

  0 0

  redaktorska masakra! czy to jest notka prasowa wklejona 1:1? Pani Macalik powinna mocno się zastanowić nad swoim miejscem na ziemi bo posada rzecznika raczej nie dla niej.

  REDAKCJO TUWROCLAW: Błagam, dbajcie o poziom informacji na Waszym portalu! Przecież to żenada

 • ~bazil 2014-01-11
  20:52:05

  0 0

  nie dają kwiatów bo ich w balona robią; jak pobędziesz na bezrobociu przez rok jako absolwent WSB to zrozumiesz że kupując dyplom oszukujesz TYLKO siebie; nie dajcie się im zrobić niech moje 3 lata będą dla was przestrogą

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy nazwanie tramwaju imieniem Krzysztofa Balawejdera to dobry pomysł?Oddanych głosów: 1786