Tadeusz Pawłowski: W Sosnowcu do zrobienia było trochę więcej [WIDEO]

2018-08-29, Autor: prochu

Śląsk Wrocław zremisował z Zagłębiem Sosnowiec 3:3 w spotkaniu 6. kolejki Lotto Ekstraklasy. Trener Tadeusz Pawłowski nie do końca był zadowolony po końcowym gwizdku. - Mieliśmy za dużo strat, to jest ekstraklasa, tak grać nie można - mówił po spotkaniu.

Tadeusz Pawłowski (trener Śląska): Dziwny mecz, bo prowadziliśmy 2:0, mieliśmy mecz pod kontrolą, ale mieliśmy za dużo strat. Co 3-4 traciliśmy piłkę, tak nie można grać, to jest ekstraklasa. Jeśli się prowadzi 2:0, trzeba pograć piłką, a my wychodzimy na drugą połowę, przysypiamy i dostajemy trzy bramki w nie wiem... Osiem minut?

Nasz zawodnik wylatuje za drugą żółtą, gonimy, gonimy i całe szczęście do końca walczymy. Mamy wynik 3:3, jest trochę niedosytu, ale dalej pracujemy i walczymy w następnym meczu o kolejne punkty. Jednak dzisiaj do zrobienia było tu troszeczkę więcej.