Wiadomości

TIR spadł z wiaduktu na Jana III Sobieskiego

2010-12-29, Autor: bk
Dziś ok godz. 13 TIR przebił barierkę i zawisł na wiadukcie al. Jana III Sobieskiego we Wrocławiu. Na szczęście nikt poważniej nie ucierpiał, ale kierowcę ciężarówki zabrano do szpitala.

Reklama

Kabina uderzyła o ziemię stroną pasażera. Kierowca wyszedł z niej o własnych siłach, ale pogotowie zabrało go na badania do szpitala. 

Prawdopodobną przyczyną wypadku było oblodzenie wiaduktu.
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~ 2010-12-29
  19:34:38

  0 0

  Jeden Tir a tyle radości. Psie Pole odcięte od Wrocławia - objazdu nie ma bo nie ma go którędy poprawić.

 • ~ 2010-12-29
  21:28:05

  0 0

  gościu nie gadaj bzdur bo objazd jest poprowadzony przez Psie Pole koło Hydralu oraz Polar na Osiedle Sobieskiego i dalej na trasę. Byłem, widziałem. BTW to, że jest paraliż to ja rozumiem, węższa trasa objazdu itp itd ale jak widziałem, że jadą objazdem i każdy się zatrzymuje lub zwalnia do tego stopnie, że ten za nim staje aby sobie popatrzeć i fotkę cyknąć to niech się nie dziwią, że będą w korku stać do północy

 • ~ 2010-12-29
  22:36:15

  0 0

  Jechałam wiaduktem tuż po wypadku i wcale nie było aż tak ślisko. Naprawdę nie wiem, jaka była przyczyna tego wypadku. Może za szybko jechał, co jest stałym zwyczajem tirów? Dobrze, że nie strącił z wiaduktu osobówki, bo byłoby gorzej. Tiry są zagrożeniem na drogach.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.