Na sygnale

Tragiczny pożar na wrocławskim Gaju. Jedna osoba nie żyje

2013-01-04, Autor: jg
Starszy mężczyzna zginął w porannym piątkowym pożarze mieszkania, do jakiego doszło na wrocławskim osiedlu Gaj. Mimo szybkiej akcji strażaków nie udało się go uratować.

Reklama

Pożar wybuchł kilka minut przed godziną 6 w piątek rano. Ogień pojawił się w jednym z mieszkań na szóstym piętrze w bloku przy ulicy Krynickiej 58. Na miejsce przyjechały 4 zastępy straży pożarnej. Całkowicie spłonęło tylko jedno pomieszczenie w lokalu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że starszy - 84-letni mężczyzna mógł zasnąć tam z papierosem. Po przybyciu strażaków na miejsce, okazało się, że mężczyzna stracił przytomność i nie udało się go już uratować. Najprawdopodobniej doszło do zaczadzenia.


Dokładne przyczyny i przebieg całego zdarzenia wyjaśnią teraz policjanci, którzy razem z prokuratorem pracowali na miejscu zdarzenia. Nie było potrzeby ewakuacji pozostałych lokatorów bloku. Ogień nie rozprzestrzenił się ani na klatkę schodową, ani na inne mieszkania, bo strażakom w porę udało się opanować żywioł.

84-letni mężczyzna jest pierwszą ofiarą śmiertelną pożaru w tym roku we Wrocławiu.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~co?? 2013-01-04
  10:06:53

  0 0

  "pierwszą ofiarą śmiertelną"?? a to mamy jakiś cel do zrealizowania w tym roku co do ilości osób, które "mają" zginąć? albo może jest ranking sposobów śmierci na nowy, 2013 rok? o ile generalnie poziom jest w miarę, to czasami przechodzicie samych siebie

 • ~co ?? - Gówno !!!! 2013-01-04
  20:53:49

  0 0

  Jesteś jakiś pojebany człowieku !! tu nie chodzi o plany czy założenia ile osób ma zginąć tylko o zwykłe statystyki !!! no ale taki matoł jak ty to nie zrozumie takich rzeczy !!!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.