zamknij

Na sygnale

Tramwaj Plus wykoleił się na Gaju i utrudnił ruch

2014-01-17, Autor: jg
W piątkowe południe na wrocławskim osiedlu Gaj doszło do wykolejenia tramwaju linii 31 Plus. Przez około godzinę ruch tramwajowy w tym rejonie miasta był utrudniony.

Do wykolejenia Skody 19T doszło na pętli Gaj przy ulicy Świeradowskiej we Wrocławiu. Tramwaj wypadł z szyn już na samej krańcówce. Nikomu z pasażerów ani motorniczemu nic się nie stało.

Reklama

 

Wykolejony pojazd utrudnił jednak ruch tramwajowy w tamtym rejonie. Linie 31 Plus i 32 Plus, zamiast na Gaj, dojeżdżały do pętli na Tarnogaju.

 

 

Około godziny 14 ruch udało się przywrócić do normy. Specjalistyczne dźwigi Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego postawiły ważący prawie 40 ton tramwaj z powrotem na tory. Do tego czasu od ul. Bardzkiej do pętli w rejonie Ferio Gaj kursowały autobusy zastępcze.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
  • ~~mieszkaniec_gaju 2014-01-17 17:08:05

    Proszę mi wskazać, gdzie na Gaju mamy pętlę tramwajową?

    2 0
  • ~lol 2014-01-18 22:10:24

    "Pasażerowie nie mogli dojeżdżać dziś przez wiele minut do pętli na Gaju" Cóż za tragedia, przez WIELE minut(!) nie jeździły tramwaje!

    2 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Adolf Juzwenko powinien zrezygnować z funkcji dyrektora Ossolineum?
Oddanych głosów: 527