zamknij

Wiadomości

Tramwaj Plus wyrusza na Kozanów, ale kosztem pasażerów z innych osiedli

2012-03-30, Autor: red
To historyczne wydarzenie. W sobotę zostaną uruchomione pierwsze regularne kursy tramwajowe na Kozanów. Zapłacą za to mieszkańcy Maślic, Gądowa, Popowic, Szczepina i Bartoszowic, którym urzędnicy zlikwidują lub skrócą linie autobusowe.

By oddać cesarzowi co cesarskie przyznajmy – to wielkie wydarzenie. Kozanów na tramwaj czekał wiele lat.
Teraz dostanie aż dwie linie:
31Plus będzie jeździć ze Stadionu Miejskiego na Pilczycach (od strony ul. Królewieckiej) na Gaj,
32Plus pojedzie z Kozanowa (z Dokerskiej) na Gaj.
- Obie linie będą zsynchronizowane tak, żeby jeździły co 6 minut w godzinach szczytu – mówi Adam Więcek z wydziału transportu urzędu miejskiego.

Oprócz tego od soboty wydzielone będzie torowisko na Podwalu między pl. Jana Pawła II i pl. Orląt Lwowskich. Ale zmieni się o wiele więcej.


Ceną za nową linię tramwajową (pojawi się tylko jedna, czyli 31Plus, bo 32 już jeździ – i w sobotę tylko zmieni trasę) jest likwidacja dwóch linii autobusowych. Z ulic znikną 135 oraz pospieszna E.

By zrekompensować mieszkańcom północnych Popowic i Szczepina likwidację 135, urzędnicy zmienili trasę 103 (teraz zamiast ulicą Legnicką pojedzie Popowicką) i w znacznie większym stopniu 122. Ten autobus pojedzie z Legnickiej w Wejherowską, Popowicką i Zachodnią do pl. Jana Pawła II i dalej Podwalem i Piłsudskiego na Suchą. Tyle, że linia 135 na przystankach pojawiała się co 7,5 minuty, a 122 na przystanki przyjedzie co 10 minut w szczycie porannym oraz co 15 minut przez resztę dnia (także w szczycie popołudniowym).

Z ulic zniknie także pospieszna linia E. Zamiast niej pasażerowie mają dojeżdżać do najbliższych przystanków tramwajowych i przesiąść się na 33Plus. Między rondem Reagana a pętlą Bartoszowice w godzinach szczytu, co 30 minut, będą kursować autobusy 346.
Jednak to i tak lepiej niż na Gądowie. Zamiast E nie będzie dodatkowej linii. W dodatku 126 będzie jeździć przez Balonową, więc z Balonowej i Horbaczewskiego będzie się trudniej dostać na Legnicką, gdzie można się przesiąść do tramwaju.

Ale to i tak nie wszyscy, którzy stracą na zmianach. Urzędnicy postanowili także skrócić linię 403, która do tej pory jeździła z Leśnicy do pl. Solidarności. Teraz zostanie skrócona do Kozanowa. Mieszkańcy Maślić mają się przesiadać w okolicy ul. Kozanowskiej na tramwaj. Ten węzeł oznacza dodatkowy 130 metrowy spacer: dla młodych żaden kłopot. A starsi? Muszą się przyzwyczaić.

Taką trasą pojadą do Kozanowa Tramwaje Plus:
31 Plus:
Gaj - Świeradowska - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - pl. Orląt Lwowskich - Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Milenijna - Pilczycka - Stadion Wrocław (Królewiecka).

Stadion Wrocław (Królewiecka) - Pilczycka - Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale - pl. Orląt Lwowskich - Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Świeradowska - Gaj.

32 Plus:
Gaj - Świeradowska - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. - Legionów - Piłsudskiego - pl. Orląt Lwowskich - Podwale - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Milenijna - Pilczycka - Dokerska - Kozanów (Dokerska)

Kozanów (Dokerska) - Dokerska - Pilczycka - Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale - pl. Orląt Lwowskich - Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Świeradowska - Gaj



Reklama

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (15):
  • ~roundal 2012-03-30 07:35:47

    Jaki jest sens, i dlaczego oba tramwaje niemalże z tego samego miejsca będą jeździły w dokładnie to samo miejsce, mowa o 31 i 32. Czy naprawde puszczenie tramwaju 32 ul Lotniczą nie było by lepsze, zaś na Kozanów dojeżdzałby 33, który dla urozamicenia łączyłby wreszcie północno-zachodnią stronę Wrocławia z Grunwaldem? No co za palantodebile obmyślały strategie szybkiego podróżowania plusami po Wrocławiu..

    0 0
  • ~gość 2012-03-30 07:53:24

    Roundal: sens w tym jest. Studenci mieszkający na Kozanowie jadac na uczelnię muszą się przesiadać i w związku z tym nie mogą wykupić biletu na jedną linię. Rozwiązanie typu: z Tarnogaju jedna linia na Kozanów/Stadion, druga na Lotniczą oraz z Grunwaldu: jedna na Kozanów/Stadion a jedna na Lotniczą byłaby wygodna dla pasażerów. Priorytetem UM reprezentującego interesy Mennicy jest zmuszenie każdego pasażera KZ do przesiadek i ten cel jest konsekwentnie realizowany.

    0 0
  • ~partacz wrocławia 2012-03-30 09:34:29

    Nie musimy sie do niczego przyzwyczajać. Po prostu trzeba odwolac ta bande zlodzieji z dupkieiwczem na czela i przywrocic normalnosc w meiscie

    0 0
  • ~karol 2012-03-30 09:49:52


    Nie pomogą żadne protesty,petycje władza i tak postanowiła postawić na swoim

    0 0
  • ~student z kozanowa:P 2012-03-30 10:07:43

    Mi się mimo wszystko podoba:) Faktycznie szkoda, że nie ma tramwaju stadion-stadion albo leśnica-sępolno:D ale z Kozanowa można nadal sobie szybko dojechać na Grunwald autobusem "C"

    0 0
  • ~yhmm 2012-03-30 10:09:48

    hmm to wszystkie testy zostały już zakończone na Kozanowie ? a mijanie się na zakrętach tramwajów, które jadą w dwóch kierunkach ? tego chyba raczej nie przetestowali, bo z tego co było widać, testowali sobie wszystko na prostej drodze ;) jestem ciekaw czy jest zachowana odpowiednia odległość między szynami na łukach :))))

    0 0
  • ~Krasnal Adamu 2012-03-30 10:34:19

    Nazwijmy rzecz po imieniu. Tramwaj plus rusza nie na Kozanów, tylko pod stadion. Taki jest właściwy cel. Kozanów jest tylko po drodze, przy okazji. Tramwaj nie był mu potrzebny. Mieszkam na Kozanowie od dwudziestu kilku lat i uważam, że jego jedyną bolączką komunikacyjną było wąskie gardło u wylotu z osiedla - od kościoła Jadwigi w stronę Milenijnej. To tam się robiły w porannym i popołudniowym szczycie korki. Natomiast skomunikowany z resztą miasta, jeśli chodzi o linie autobusowe, był dobrze. Teraz wąskie gardło zostało zlikwidowane - i to uważam za jedyne ułatwienie dla mieszkańców Kozanowa, Maślic, Pracz Odrzańskich i Stabłowic, również dla tych korzystających z autobusów. Tramwaj plus tylko komplikuje sytuację.

    0 0
  • ~set 2012-03-30 11:29:12

    Gorzej dla Stabłowic. Bilety podrożały o 100% na komunikację miejską. Zamieszkałem na Stabłowicach tylko dlatego, że miałem bezpośrednie połączenie do Legnickiej. Teraz będę jeździł dłużej z przesiadkami czyli 2 razy drozej. Miasto działa wbrew interesom mieszkańców.

    0 0
  • ~ 2012-03-30 17:00:42

    A to matoły dwie linie o tej samej trasie, pewnie by się chwalić.
    Wywalone pieniądze w błoto.
    Cymbały muszą odejść.
    Co to za wrocławscy urzędnicy co nawet nie wiedzą, że stadion jest na Pilczycach a nie Maślicach.
    Pewnie teraz po cichu zmienią granice osiedli.

    0 0
  • ~pablo 2012-03-30 21:11:57

    Warto dodać, że 33PLUS od poniedziałku miało jeździć w szczycie komunikacyjnym co 6 minut, a jak widać na rozkładach mieszkańcy zostali po raz kolejny perfidnie oszukani.

    0 0
  • ~motorniczympk 2012-03-31 01:00:22

    Faktycznie. Nawet u w zajezdniach są komunikaty informujące, że 33PLUS kursuje w dni robocze w szczycie co 6 minut.

    0 0
  • ~pablo 2012-03-31 11:54:39

    POdsumowując wmówiono mieszkańcom, szczególnie Gądowa, że za zlikwidowane E będą mieli częstsze kursy 33PLUS, a jak widać naprawdę chodziło o to by zlikwidować autobus nie dając nic w zamian i zaoszczędzić trochę kasy. Smutne to, ale prawdziwe.

    0 0
  • ~roundal 2012-03-31 12:38:10

    I dlaczego 31 lub 32 nie jedzie Kazimierza Wielkiego? No bo kurwancka po co.. lepiej żeby od kozanowa do gaju jechały przystanek po przystanku tą samą trasą jeden za drugim..

    0 0
  • ~Sprinter 2012-04-01 00:14:21

    "Starsi-muszą się przyzwyczaić" Czy kogoś naprawdę po*****o!!!??? Ludzie starsi przez partackie decyzje urzędników mają zapieprzać na złamanie karku, żeby zdążyć z przesiadką, bo idąc normalnie oczywiste, że tramwaj pojedzie!? NIE podobają mi się zmiany w mpk! Likwiduje się cenne linie autobusowe, cenne, bo w razie awarii nie ma problemu podstawić zapasowy autobus. Natomiast jak tramwaj rozkraczy się na torowisku, to co? Podstawi się zastępczy? A jak on przejedzie? Chyba w powietrzu! totalna POrażka!!!

    0 0
  • ~Arek 2012-04-01 20:34:05

    Ktoś tu popełnił błąd i nie potrafi się jasno z niego wytłumaczyć.

    0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jeśli choinka w domu, to...




Oddanych głosów: 76