zamknij

Wiadomości

Tramwaj Plus nie dojedzie w sobotę na Gaj

2011-09-09, Autor: Bartłomiej Knapik
Od soboty mieliśmy dojechać Tramwajem Plus, konkretnie linią 32 Plus, na Gaj - ale tak się nie stanie. Tramwaje dojadą tylko na Tarnogaj. Ze względu na "problemy energetyczne" uruchomienie T Plus na Gaj przesunięto. Ponadto przystanki na Glinianej będą gotowe dopiero pod koniec miesiąca. Nie ruszy także ani jedno komputerowe sterowanie światłami, choć miały być testowane na 10 skrzyżowaniach. To co jest gotowe? Właściwie same tory - ale do puszczenia ruchu to wystarczy.
Tramwaj Plus miał dojechać na Gaj już w ubiegłym tygodniu, ale prace miały poślizg więc puszczenie linii nr 32 na Gaj przesunięto na ten weekend. Tydzień upłynął pracowicie, ale nie wszystko jest skończone:
- Skupiliśmy się na tym, żeby tramwaj mógł dojechać na Gaj. Wciąż nie są skończone trzy antyzatoki i przystanek wiedeński na ul. Glinianej - mówi Marek Szempliński ze spółki Wrocławskie Inwestycje nadzorującej te roboty. - Poza tym trzeba było zamówić w Holandii trójniki do odwodnienia i wykonawca wciąż na nie czeka. A uruchomić przystanków bez odwodnienia się raczej nie da - dodaje.

Podczas testowego przejazdu okazało się, że nie wszystko jest tak jak trzeba z torami na Gaj - od ul. Bardzkiej. Urzędnicy odwołali sobotnie uruchomienie kursów na Gaj nie podając terminu, kiedy uda się uruchomić to połączenie. Dlaczego? Z powodu enigmatycznych problemów energetycznych.

Budowa antyzatok i przystanku wiedeńskiego (o tym co to jest poniżej) to miejski eksperyment. Urzędnicy stwierdzili, że je zamówią - i będą obserwować jak te rozwiązania sprawdzą się we Wrocławiu. Jeśli pasażerowie będą z nich zadowoleni mogą się pojawić w innych miejscach.

Od ubiegłej soboty na 10 skrzyżowaniach komputerowo sterowane światła (ITS) miały przyspieszać Tramwaj Plus (znaczy - miały przyspieszać od ubiegłej soboty, ale ponieważ nie było czego przyspieszać to nie przyspieszały). Ale nie ruszy na żadnym.
- ITS na pierwszym skrzyżowaniu, prawdopodobnie będzie to Piłsudskiego z Zielińskiego, powinno zostać uruchomione w połowie przyszłego tygodnia – mówi Błażej Trzcinowicz koordynator ITS-u we wrocławskim magistracie. - Kłopot polega także na tym, że wszędzie trzeba go zamontować, a nie wszędzie możemy wejść. Są miejsca, w których na planach istnieją studzienki kanalizacyjne, a w rzeczywistości ich nie ma, albo są niedrożne. Zaś na przykład na skrzyżowaniu Suchej z Borowską okazało się, że trzeba będzie przestawić urządzenia, żeby nie uszkodzić drzewa. Najpierw zrobić to muszą ludzie, którzy przerabiają skrzyżowanie, a dopiero potem będziemy mogli wejść tam my – dodaje.

Okazuje się jednak, że nawet jak już ruszy planowane 10 - podobno ma się udać je uruchomić wszystkie do końca września - tam gdzie ruszy przynajmniej przez miesiąc urzędnicy nie dadzą mu rozwinąć skrzydeł, bo cykle świetlne wciąż będą stałe, a nie zmienne. A komputer i tak nie zrekompensuje stania w korku na torach, których magistrat nie chce wydzielić, żeby nie spowalniać aut  (szczegóły tutaj).  



Czym są antyzatoka i przystanek wiedeński? Wszyscy wiedzą jak wygląda zatoczka autobusowa - poszerzenie jezdni kosztem powierzchni pieszej (np. chodnika) mająca na celu zatrzymanie się autobusu poza pasem ruchu.
Na świecie takich rozwiązań już się raczej nie stosuje. Zamiast tego stosuje się antyzatoki - zwężenie jezdni w celu poszerzenia powierzchni pieszej (chodnika) i dopasowania jej do zatrzymującego się tramwaju.
- Będzie wydzielone torowisko na całej ulicy, z wyjątkiem tych miejsc, gdzie będzie antyzatoka. Tu samochody będą musiały przejechać przez tory, bo ich pasa nie będzie, gdyż będzie tam właśnie antyzatoka. Pierwszeństwo jednak będą miały tramwaje, bo będą jechały prosto – tłumaczy Elwira Nowak, zastępca dyrektora Wydziału Inżynierii Miejskiej ds. Zarządzania Inwestycjami we wrocławskim urzędzie miasta.

Przystanek wiedeński także ułatwia wsiadanie do tramwaju, gdy nie ma miejsca na przystanek na środku jezdni. W tym przypadku jednak pas ruchu dla aut nie znika – tyle, że jezdnia w tym miejscu się wznosi na tyle, aby piesi mogli łatwiej wejść do tramwajów.
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (25):
  • ~Krzysiek 2011-09-09 20:10:44

    ...a to się uśmiałem. HAHAHAHAHAHA!

    0 0
  • ~kwaskowy zapach 2011-09-09 20:32:23

    Błagam, już nie eksperymentujcie...! Litości...! Zróbcie coś ot tak, po prostu, jak to się robi wszędzie na świecie, a i w wielu miejscach naszej pięknej i srogo doświadczonej ojczyny. Bez fanfar, szumnych zapowiedzi, przecinania wstęg, przekraczania przynajmniej dwukrotnie terminów i budżetów. Bez okrawania pierwotnego projektu i naciągania kusej kołdry. Bez durnych uśmiechów i zrzucania odpowiedzialności na podwykonawców, pogodę i Bóg wie co jeszcze. I żeby to od pierwszego dnia działało tak, jak ma działać. Nie świeciło się, nie tryskało, nie grało obertasów, ale było ciche, punktualne i do rzeczy. Czy ktoś mnie słyszy? Halo?!

    0 0
  • ~kibic 2011-09-09 20:36:09

    tak, ja słysze

    0 0
  • ~ 2011-09-09 20:38:58

    Torowisko było gotowe już w lutym, ubiegłego roku !!!
    ;)

    0 0
  • ~ 2011-09-09 20:43:48

    Sama linia na Gaj była gotowa we wrześniu 2010 a pod koniec października znalazłem czas by się po niej przespacerować (długa to ona nie jest) i skrytykować: http://www.wroclaw2011.pl/2010/10/tory-plus.html

    0 0
  • ~ 2011-09-09 20:48:08

    jak mozna byc takim partaczem jak ten caly Szemplinski? Czy tam pracuje w ogole ktos kompetentny?

    Tory na GAJ od wielu miesiecy leza odlogiem. Dlaczego nie wyprobowali tych torow w marcu,kwietniu,maju,czerwcu,lipcu,sierpniu?

    masakra i jak zwykle nikt za kolejne kompromitacje nie ponosi odpowiedzialnosci

    0 0
  • ~ 2011-09-09 20:54:53

    Żeby od września 2010 nie było czasu na przetestowanie torowiska? Wszystko na ostatnią chwilę? Panie i Panowie - toż to śmiech na sali. Niech torowisko na Gaj będzie antywizytówką urzędującej ekipy. Aż boję się o torowisko na Kozanów i Stadion Miejski.

    0 0
  • ~ 2011-09-09 21:05:52

    Żeby od września 2010 nie było czasu na przetestowanie torowiska? Wszystko na ostatnią chwilę? Panie i Panowie - toż to śmiech na sali. Niech torowisko na Gaj będzie antywizytówką urzędującej ekipy. Aż boję się o torowisko na Kozanów i Stadion Miejski. I jeszcze jedno: dlaczego za budowę antyzatok i przystanku wiedeńskiego (raczej wrocławskiego - parodii wiedeńskiego) zabrano się dopiero w sierpniu? Przecież dużo wcześniej tramwaje przestały jeździć ul. Glinianą, to w czym tkwił problem, że nie można było od razu wziąć się za przebudowę tej ulicy? Gdzie będą stawały tramwaje jadące na Tarnogaj? A z tą wymianą szyn w płycie węgierskiej też muszę się przyczepić. O ile w przypadku skrzyżowań Glinianej z Borowską i Hubską nie mam większych zastrzeżeń, o tyle w przypadku skrzyżowania z Łódzką mam zastrzeżenia: otóż wymieniono jedynie szyny po zewnętrznej stronie łuku, pozostawiając stare po stronie wewnętrznej łuku. Uwaga dotyczy torów w obydwu kierunkach. Wymieniono szyny w łukach między Łódzką i Gajową, pozostawiając nietknięte łuki między Łódzką i Ciepłą/Joannitów. Na koniec tylko wspomnę, że wymiana szyn została zrealizowana dopiero w tym tygodniu. Wcześniej nie było czasu, żeby to zrobić?

    0 0
  • ~ 2011-09-09 21:26:30

    Wojciechu, przecież p. Szempliński jest rzecznikiem prasowym! Co miał niby spartaczyć? :)

    0 0
  • ~ 2011-09-09 21:59:03

    Na Gaj wjechały tylko kiedyś raz stopiątki sczepione dupami. Pewnie jak wjechała skoda to na łuku przyfanzoliła lusterkiem. "Przecież nie można zrobić wszystkiego na raz" jak to mówi Czuma.

    0 0
  • ~ 2011-09-09 22:36:50

    "Budowa antyzatok i przystanku wiedeńskiego (o tym co to jest poniżej) to miejski eksperyment. Urzędnicy stwierdzili, że je zamówią - i będą obserwować się jak te rozwiązania sprawdzą się we Wrocławiu." Zarabiste podejscie... moze niech doktorat sobie jeszcze ktos zrobi na tych eksperymentach? Ludzie, wy nie macie robic eksperymentow, tylko dawac dobre rozwiazania! a swoja droga to mysle, ze antyzatoka to zle rozwiazanie, przystanek wiedenski jest duzo lepszym pomyslem.

    0 0
  • ~ja 2011-09-09 22:41:31

    A to ciekawostka,to co w takim razie jak nie nowa stacja trafo została wybudowana na ul Ziębickiej.Nową stację transformatorowa odpowiedzialną za zasilanie PLUSA wybudowano w zeszłym roku na Ziębickiej.CO TU JEST GRANE???bo to już jest jakaś paranoja z tym plusem/pomijam już likwidacje paru linii i zmianę innych połączeń na trasie plusa/

    0 0
  • ~ja 2011-09-09 22:46:50

    Na Tarnogaj???To SUPER!!!!chociaż jedna linia
    plusa powinna tam jeździć!!!

    0 0
  • ~jn 2011-09-09 22:51:23

    "Pierwszeństwo jednak będą miały tramwaje, bo będą jechały prosto – tłumaczy Elwira Nowak, zastępca dyrektora Wydziału Inżynierii Miejskiej ds. Zarządzania Inwestycjami we wrocławskim urzędzie miasta."

    Sprostowanie: Nie dlatego, że będą jechały prosto, tylko dlatego, że są pojazdami szynowymi. A te pojazdy mają pierwszeństwo niezależnie od tego, z której strony nadjeżdżają. Art. 25 ust. 1 i 2. Kodeksu Drogowego

    Niestety Pani Elwira wykazała się jak zwykle nieznajomością przepisów ruchu drogowego. Ale i tak nic nie pobije tabliczek TRAMBUS nad sygnalizatorami szczelinowymi.

    0 0
  • ~+,- 2011-09-09 22:56:41

    "ITS na pierwszym skrzyżowaniu, prawdopodobnie będzie to Piłsudskiego z Zielińskiego, powinno zostać uruchomione w połowie przyszłego tygodnia".
    A dlaczego tam. Bo mimo iz system nie będzie działać światła są tak ustawione że tramwaj ruszając z przystanku Arkady w kierunku pl. Legionów i tak spokojnie zdązy przejechać. I odtrąbi się że system działa.

    0 0
  • ~skysailor 2011-09-09 23:57:54

    A dlaczego nikt jeszcze nie wspomina o biletach okresowych, kupionych na "Plusa" mającego jeździć na Gaj? Bilety te nie są "respektowane" przez kanarów w komunikacji zastępczej poruszającej się trasą wspomnianego "Plusa". A efekt jest taki, że ludzie są odsyłani z mandatami do bogu ducha winnej w tym przypadku Mennicy Państwowej. Kto odpowiada za ten burdel? - Pytanie retoryczne...

    0 0
  • ~malkontent 2011-09-10 01:33:04

    Ciekawe, czy ostatnie wycinanie lini tramwajowych nie miało podłoża prądowego. Tzn. usunąć inne tramwaje, aby prądu starczyło na prądożernego t+.

    0 0
  • ~Errata 2011-09-10 08:18:52

    Od 10 wrzesnia na Tarnogaj zostanie przywrócone kursowanie linii tramwajowej 8. Tramwaje pojadą ul. Borowską, Glinianą i Hubską.

    Z powodów technicznych oddanie torowiska tramwajowego na ulicy Świeradowskiej zostało przesunięte na 11 września 2011 roku.

    W związku z powyższym Tramwaj Plus (linia 32PLUS) w sobotę tj. 10 września 2011 roku będzie kursował do Mostów Mieszczańskich

    0 0
  • ~wroclawianin 2011-09-10 08:40:47

    Trakcja na Świeradowskiej jeszcze nie padła łupem miłośników miedzi i złomiarzy? A to ciekawe^^

    0 0
  • ~ 2011-09-10 09:30:13

    @wrocławianin: bez przesady, Wrocław nie jest GOP-em. Jeszcze nie jest... ;)

    0 0
  • ~buahahaha 2011-09-10 09:34:17

    pięknie się sobota zaczęła - BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.

    0 0
  • ~wroclawianin 2011-09-10 09:42:34

    po stanie torowisk w niektórych miejscach, szczególnie na Skłodowskiej i Olszewskiego, niedługo będzie GOP-em :)

    0 0
  • ~ 2011-09-10 10:32:56

    http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=7781

    0 0
  • ~Adam 2011-09-10 13:25:36

    to jest po prostu Skandal po co oglaszaja termini wprowadzenia tramwaju ... bilety juz kupione tramwaju nie ma czy mozna skladac reklamacje i rezygnacje z biletu ?

    0 0
  • ~tantus 2011-09-11 12:21:07

    Niczego się nie nauczyli po sławetnej pętli na Grabiszyńskiej. Trzeba było najpierw zrobić przejazdy próbne, a później ogłaszać termin uruchomienia linii na Gaj.

    0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Stare Miasto to dobre miejsce do zamieszkania?





Oddanych głosów: 56