Tu jest Wrocław

Tu bez kolejki nie zjesz śniadania we Wrocławiu! Czym zachwycają te miejsca?

2023-11-30, Autor: Kinga Mierzwiak

Kolejka do kawiarni czy restauracji może oznaczać tylko jedno: dobre jedzenie. We Wrocławiu jest sporo miejsc, gdzie bez odczekania swojego w kolejce nie zjemy śniadania. 

Reklama

GDZIE WE WROCŁAWIU STOJĄ KOLEJKI DO ŚNIADANIA - KLIKNIJ I ZOBACZ

Szybka kanapka i kubek kawy? Śniadania wrocławian wyglądają tak coraz rzadziej. Do Polski przywędrowała już moda na prawdziwe śniadanjiowe uczty poza domem - moda na spożywanie śniadań na mieście zdobywa serca miłośników kulinarnych doznań, oferując nie tylko pyszne dania, ale także unikalne doświadczenie i stylowy start w dzień. 

Wrocławskie restauracje serwują od rana nie tylko parówki i jajka na bekonie. Kucharze popisują się coraz większą kreatywnością. A są tacy, którzy mają tak wielu miłośników, że zjedzenie śniadania autorstwa kuchennego mistrzwa jest wręcz dla nich rytuałem.

GDZIE WE WROCŁAWIU STOJĄ KOLEJKI DO ŚNIADANIA - KLIKNIJ I ZOBACZ

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 2

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~keiler 2023-12-01
    08:05:52

    1 1

    Godziny otwarcia tych przybytków jeszcze by się przydały, oprócz danych adresowych.
    Bowiem nierzadko zdarza się, że miejsca 'śniadaniowe' otwierają się po 8mej lub później. Co np. jest dla mnie nieakceptowalne, bowiem śniadanie zwykłem jadać rano, a nie przed południem. Dlatego wolałbym być uprzedzony, że nazwa sugerowanych tam posiłków jest wspólna tylko niejaką jego treścią, a nie sensownym czasem serwowania.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.