Wiadomości

W tym roku wybory. Kto powinien być liderem listy opozycji we Wrocławiu? [GŁOSUJ]

2023-01-02, Autor: m

Jesienią 2023 będziemy wybierali nowy Sejm i Senat. Kto powinien być wrocławskim liderem opozycyjnej listy, jeśli taka powstanie? W grę wchodzi co najmniej 11 nazwisk. Czekamy na Twój głos!

Reklama

Wciąż nie wiadomo, czy opozycja wystawi w wyborach jedną, wspólną listę. Wciąż namawiają do tego m.in. lider PO Donald Tusk oraz Lewicy Włodzimierz Czarzasty. Jeśli wspólna lista stanie się faktem, we Wrocławiu czeka nas prawdziwy bój o pierwsze miejsce na niej - w opozycyjnych ugrupowaniach nie brakuje bowiem mocnych nazwisk związanych z naszym miastem i regionem. Kto Waszym zdaniem powinien być wrocławską lokomotywą? Zapraszamy do głosowania w naszej sondzie.

Kto powinien być wrocławskim liderem opozycyjnej listy w wyborach do Sejmu?
Oddanych głosów: 1791

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 28

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~obwl 2023-01-02
  14:08:47

  0 2

  Zagłosuję na tego, kto zalegalizuje w Polsce eutanazję (taką przez zastrzelenie), eutanazję na żądanie dla wszystkich i za zgodą domniemaną dla chorych psychicznie, upośledzonych umysłowo, nieprzytomnych, niepełnosprawnych, nierokujących na samodzielność. c Z perspektywy zarówno chorych, więzionych, jak i otoczenia eutanazja to najlepsza pomoc.

 • ~Lach 2023-01-03
  03:43:19

  3 0

  Rozumiem, że ta lista nazwisk w sondzie to taki noworoczny żarcik redakcji, nawet nie głosuję. Jeśli jednak nie, to można być załamanym. Lewicowy PO-PiS- tragikomedia trwa... I tak od ponad 30 lat.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.