Zabytkowa, XVIII-wieczna stajnia przy ul. Dmowskiego zostanie zrewitalizowana - w środku będą mieszkania. Sam obiekt zostanie wkomponowany w nowy budynek mieszkalny. Ten pomysł architekta już wzbudza w sieci sporo kontrowersji. A co Wy o nim myślicie?
To nowa inwestycja Rafin Developer - łącznie w zabytkowym i dobudowanym obiekcie znajdą się 284 mieszkania o metrażach od 25 do 90 metrów kwadratowych. Właśnie ruszają zapisy na przedsprzedaż lokali. Ale dokładna cena za metr nie jest jeszcze znana. Wiadomo natomiast, że w zrewitalizowanym budynku nie będzie lokali uslugowych. Oddanie mieszkań do użytku planowane jest na koniec 2025 roku.
Czy taki sposób rewitalizacji zabytków we Wrocławiu to dobry pomysł? Jesteśmy ciekawi Waszego zdania! Zapraszamy do dyskusji!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze