Czas wolny

Wielka feta na Rynku! Śląsk Wrocław wicemistrzem Polski, ale świętował po królewsku!

2024-05-26, Autor: klo

Wrocławski Rynek opanowały trójkolorowe barwy - zielony, biały i czerwony. Na specjalnej scenie pojawili się zawodnicy Śląska Wrocław, aby wspólnie z kibicami świętować tytuł wicemistrza Polski w piłce nożnej. Zobaczcie zdjęcia i filmy!

Reklama

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA 

Punktualnie o 16 autokar z zawodnikami Śląska Wrocław pojawił się na Rynku. Kibice przywitali wicemistrzów gromkimi brawami, a w ruch poszły też kolorowe race. Nie zabrakło również tradycyjnych, klubowych przyśpiewek. Zawodnicy zaprezentowali srebrne medale. Podziękowania złożył m.in. prezes klubu Patryk Załęczny, a także trener drużyny Jacek Magiera. 

To historyczny sezon i chwile dla piłkarskiego Śląska Wrocław. Podopieczni Jacka Magiery zostali w sobotę 25 maja wicemistrzami Polski. To ósmy medal w historii WKS-u.

Obejrzyj nagrania

 

 

Oceń publikację: + 1 + 20 - 1 - 6

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Maciek_Breslau 2024-05-27
    07:05:10

    4 4

    Szkoda, że za zmarnowane pieniądze z kasy miejskiej :| w przyszłym sezonie będzie znowu strefa spadkowa i szybkie odpadnięcie z pucharów, jak to w ekstraklapie. Jak już to lepiej byłoby środki przeznaczyć na koszykówkę; która jest legenda Wroclawia

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.