zamknij

Wiadomości

Wiemy jak często będą jeździły wszystkie trzy linie Tramwaju Plus

2011-07-19, Autor: Bartłomiej Knapik
Jedna linia co 6 minut i dwie co 12, czyli tak samo, jak dziś niektóre tradycyjne linie – takie będą częstotliwości linii Tramwaju Plus. Zostaną oznaczone numerami 31, 32 oraz 33 z dopiskiem Plus. Tylko nie wiadomo, kiedy się pojawią.

Reklama

O Tramwaju Plus pisaliśmy już wiele razy. W założeniu ma to być lepsza od innych linia, która wypromuje transport zbiorowy wśród kierowców i sprawi, że porzucą oni samochody. Pierwszy komponent to lepsze tramwaje. Skoda 19 T jest wygodniejsza niż inne wozy, które mamy w mieście – i klimatyzowana. Plus ma być także szybszy niż inne tramwaje.

Pierwsza linia, 33 Plus, już kursuje – między Wierzbową a stadionem Olimpijskim, ale jak przyznają sami urzędnicy jest to tylko proteza: jeździ tak samo często jak „dwunastka”, którą „trzydziestka trójka” zastąpiła, ani odrobinę szybciej, za to ma skróconą trasę – dociera tylko na stadion Olimpijski, a nie na Sępolno.
- Tramwaj Plus będzie prawdziwym Tramwajem Plus dopiero po uruchomieniu ITS-u (komputerowego sterowania światłami – przypis BK) – tłumaczy Paweł Czuma, rzecznik prasowy magistratu.



Skoro T Plus nie jest jeszcze sobą, to jak ma wyglądać jak już rozwinie skrzydła?
Pojawią się trzy linie z dopiskiem „Plus”:
31 pojedzie ze stadionu euro (od Królewieckiej) na Gaj,
32 - Kozanów – Gaj,
33 - stadion Olimpijski – Pilczyce.

Docelowo dwie pierwsze linie będą kursowały co 12 minut (tak jak jeździła np. „dwunastka”), a „trzydziestka trójka” co 6.
Oznacza to, że od skrzyżowania Kozanowskiej i Pilczyckiej (odkąd 31 i 32 będą jechać wspólnie) oraz od pętli Pilczyce do skrzyżowania Legnicka/Milenijna/Na Ostatnim Groszu/Lotnicza specjalnie pomalowane tramwaje na przystanek będą podjeżdżały co 6 minut.
Na Legnickiej - do skrzyżowania Legnicka/Milenijna/Na Ostatnim Groszu/Lotnicza do pl. Jana Pawła II Plusy będą się pojawiać co 3 minuty na każdym przystanku.
Od pl. Jana Pawła II do pętli Gaj (przez Podwale, Piłsudskiego, Borowską, Hubską, Bardzką) oraz do stadionu Olimpijskiego (przez Kazimierza Wielkiego, pl. Dominikański, rondo Reagana, most Szczytnicki) częstotliwość Tramwaju Plus to 6 minut.

Kiedy? Docelowo – czyli wiosną przyszłego roku. Termin zakończenia budowy torowiska na Kozanów i do stadionu od północy to dopiero kwiecień przyszłego roku.
Tramwaj Plus będzie „szybki” dopiero od listopada, bo dopiero wtedy ma być gotowy komputerowy system sterowania światłami. Choć „trzydziestka trójka” na Legnicką wjedzie we wrześniu.

Czy Tramwaj Plus spełni oczekiwania? Można odpowiedzieć na to tak, jak urzędnicy: poczekajcie i zobaczycie.
Można także przypomnieć wątpliwości ekspertów. Jakie one są? Będzie jeździł po tych samych torach, co inne tramwaje (a jak wiadomo na torowiskach ciężko się wyprzedza), będzie miał tak samo zielone światło ustawiane przez komputer jak inne tramwaje (skoro jest na tym samym torze co inne wozy, to najpierw one muszą dostać zielone). Do tego obcięto już jego trasę, co naukowcy od dawna krytykowali:
„Tramwaj Plus jest ogryzkiem w porównaniu z tym, co było przewidziane. Nie obsługujemy Biskupina, ani Sępolna, za to dojeżdżamy do Stadionu Olimpijskiego – a przecież wystarczy dwa razy przejechać się tam tramwajem, żeby zobaczyć ile osób wysiada na tym odcinku.” - pisze dr Bogusław Molecki, z Politechniki Wrocławskiej.

Wreszcie – co nie jest najmniej ważne - nie ma w planach remontów wszystkich wydzielonych torowisk dla Tramwaju Plus. Wciąż może się okazać, że urzędnicy nie wydzielą torów na Podwalu między pl. Orląt Lwowskich a pl. Jana Pawła II. Tyle że ten odcinek jest na 5 (na południe) i 9 (na północ) miejscu lista przebojów torowisk, na których tramwaje tracą najwięcej czasu (wg MPK).
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (18):
  • ~inżynier 2011-07-19
    07:55:42

    0 0

    Tramwaj średnicowy 6 i 7 też miał być lepszy, a jest wolniejszy od tramwajów w latach osiemdziesiątych!

  • ~gosc_nty 2011-07-19
    08:28:41

    0 0

    co to za relacje ?

    31 pojedzie ze stadionu euro (od Królewieckiej) na Gaj,
    32 - Kozanów – Gaj,
    33 - stadion Olimpijski – Pilczyce.

    dwie linie po tej samej trasie 31 i 32

    lepiej aby 33 jechalo na Kozanow ze stadionu olimpijskiego

    na trasie pl grunwaldzki kozanow jest tylko autobus C, tak by zniknal

  • ~krzykacz 2011-07-19
    09:52:37

    0 0

    poprosimy o chociaz jeden tramwaj na Krzyki! po co dwa na Gaj?

  • ~inżynier 2011-07-19
    10:01:09

    0 0

    Żeby z Tarnogaju zabrać.

  • ~gaax 2011-07-19
    10:04:07

    0 0

    Tramwaj 33 wozi powietrze, tak jak 12. Ma przecież identyczną trasę. Zresztą pokrywa się mocno z trasami przejazdów innych tramwajów.

  • ~ 2011-07-19
    10:20:05

    0 0

    na Krzykach są 4

  • ~ 2011-07-19
    10:44:20

    0 0

    Z Krzyków nie da się dojechać na Legnicką.

  • ~ricco 2011-07-19
    11:01:29

    0 0

    a co na krzykach wam mało wozów ? macie 2,6,7,17 i autobusów pełno ... poza tym 126 zachacza o Kwiska więc w czym problem ?

  • ~tomeq 2011-07-19
    11:31:15

    0 0

    Ludzie w końcu muszą się przyzwyczaić do przesiadek! Wcale nie zdziwiłoby mnie gdyby pozostałe linie dojeżdżały tylko do Maja, no bo skoro co 3 minuty mają tam jeździć PLUSY, to po co więcej? tym samym będzie więcej wozów na inne linie :D

  • ~MPK 2011-07-19
    11:50:35

    0 0

    @Tomek, będzie można resztę tramwajów pociąć na żyletki!

  • ~tantus 2011-07-19
    13:16:03

    0 0

    Jednym słowem, jedyną przewagą T+ nad zwykłym tramwajem będzie częstotliwość kursowania. Z tym priorytetem na skrzyżowaniach to jeszcze zobaczymy, jak to będzie. A tak na marginesie - bo co dwa różne oznaczenia dla linii na Kozanów i na Stadion? Przecież to dokładnie ta sama trasa, różniąca się tylko kilkoma przystankami na końcu...

  • ~urzędnik 2011-07-19
    13:31:27

    0 0

    jaka częstotliwość? 12 minut, jeśli nie zdecydują jednak na 15 minut od września, o czym się głośno mówi.

  • ~havranek 2011-07-19
    14:01:46

    0 0

    @tomeq Przesiadki? Przy obecnym interwale (20 min.) to co najmniej kpina. Nawet 12 minutowy interwał to zbyt rzadko by przesiadki miały sens. Przesiadki owszem to bardzo dobry pomysł pod warunkiem, że realny (nie rozkładowy) czas czekania na kolejny tramwaj/autobus to góra 5 minut.

  • ~tantus 2011-07-19
    15:09:40

    0 0

    @havranek: dokładnie. W moich dojazdach z pracy do domu zazwyczaj najwięcej czasu zajmuje... oczekiwanie na przesiadkę (2/4/10/33 -> 114). Ale jeżeli takt będzie rzeczywiście 6-minutowy, to nie będzie tak źle.

  • ~ja 2011-07-19
    21:11:19

    0 0

    Dzięki za zlikwidowanie 22.No ale jeśli nikomu z biurw nie przeszkadzaja dwie linie na tej samej trasie,a 22 przeszkadzał to gratuluję.Tarnogaj sobie to przypomni przy wyborach/chyba na gaju lub gdzieś w okolicy mieszka jakaś ważna szycha z um lub jego pociotek/

  • ~wozidło 2011-07-20
    07:58:34

    0 0

    No i te prześmieszne pudełka na wystających kółeczkach! Czy naprawdę nie ma zgrabniejszych tramwajów od "szkody"? Wszędzie w Europie, a także w innych miastach Polski nowoczesne tramwaje są nisko zawieszone, nie wystają im wózki, wyglądają raczej jak poduszkowce, a nam zafundowano śmieszne, niezgrabne "szkody". Bydgoska "pestka" jest pod tym względem o niebo lepsza!

  • ~wajcha plus 2011-07-20
    08:05:30

    0 0

    W skodzie plus nie przewidziano miejsca na wajchę do ręcznego przerzucania zwrotnic. Wajcha to podstawowe wyposażenie pana motorniczego z szybkiego, supernowoczesnego tramwaju PLUS.
    A tak na marginesie: jeśli już mamy ten supernowoczesny tramwaj plus to Magistrat mógłby też wymienić stare obskurne wajchy na jakieś nowocześniejsze, pomalowane na kolory "plus". Taka wajcha byłaby prawdziwą dumą motorniczego.

  • ~rosi71 2011-08-10
    12:27:39

    0 0

    Gaju mi tutaj nie ruszać!! sie naczekalismy na tramwaj troche dlugo zeby tam do nas dojerzdzal, a krzyki juz maja swoje ogromne ilosci tramwajow, ktore w godzinach szczytow stoja w korkach w okolicach ronda i wielkiej. moze z czasem bedzie 33 dojezdzalo na sepolno/biskupin. a o gaj wkoncu zadbano i zauwazono ze sie powiekszyl chyba z 2krotnie!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Gdzie chodzisz do restauracji?




Oddanych głosów: 700