Sport

WLPNS: Zwycięzcy ostatnich dni

2010-05-22, Autor: Piotr Kolisko
Alux jest objawieniem ostatnich kolejek we Wrocławskie Lidze Piłki Nożnej Siedmioosobowej.

Reklama

Zespół Alux bez wątpienia jest rewelacja ostatnich spotkań. Zawodnicy tej drużyny odnieśli trzy kolene zwycięstwa w osstatnich spotkaniach WLPNS czym rozpoczęli szturm na czołowe miejsca w tabeli.

 

 Na uwagę zasługuje przed wszystkim skuteczność graczy tego zespołu gdyż w sosatnich spotaknaich pokonując m.in: Szpilmacherów zapisali na swoim konice aż 16 bramek z czego w sidmiu przypadkach strzelcem bramki był Karol Domagała.

 

Alux zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli WLPNS ze stratą dwóch punktów do prowadzących Szpilmacherów.

 

Poniżej prezentujemy najlepszą siódemkę graczy ósmej kolejki rozgrywek, tabele poszczególnych lig oraz wyniki spotkań :

 

 

 

1 Liga :

Maciej Wesołowski (KANONIERZY) - Jacek Nosewicz (BRAND FACTORY), Marcin Milczanowski (BRAND FACTORY), Kamil Sokołowski (SZPILMACHERZY), Tomasz Markowski (LAST MINUTE), Paweł Bodys (KUŹNIKI), Marcin Grabowsk (SZPILMACHERZY)

 

2 Liga :

Paweł Mieszkalski (BREAKLOOSE FOOTBALL TEAM) - Sebastian Bandziak (WROCŁAWIANIE), Bartłomiej Sowa (CZARNY BYK), Mateusz Miara (ŻAR TROPIKÓW), Piotr Wojciechowski (FC ZBIERANINA), Wojciech Szczypiński (BREAKLOOSE FOOTBALL TEAM), Krzysztof Lewandowski (FC ZBIERANINA)

 

3 Liga :

Błażej Stopka (RTV EURO AGD) - Dariusz Polańczyk (RTV EURO AGD), Jarosław Patałuch (RKB), Krystian Szczerbicki (AKA.PL), Tomasz Piwowarczyk (AKA.PL), Piotr Gołębiowski (CAPGEMINI SD&M), Rafał Oleksy (RKB)

 

 

KANONIERZY - NOWY DWÓR 3:1 (0:0)

sędzia : Dominik Urbański

KANONIERZY - Bartłomiej Karpiński (29'), Piotr Hałas (36'), Mariusz Hałas (38')

NOWY DWÓR - Bartosz Zaborek (30')

 

 

 

ALUX - DRINK TEAM 8:1 (3:1)

sędzia : Dominik Urbański

ALUX - Karol Domagała - 5 (13' , 16' , 18' , 38' , 40' ), Mateusz Magusiak - 2 (36' , 37'), Piotr Zawodny (39')

DRINK TEAM - Jarosław Gadziński (12')

 

 

 

 

KAKA DEMONA - KUŹNIKI 3:2 (2:1)

sędzia : Dominik Urbański

KAKA DEMONA - Mateusz Kołt (14'), Bartłomiej Biela (18'), Grzegorz Kuczek (38')

KUŹNIKI - Damian Placek (19'), Marcin Musielak (36')

 

 

 

 

PANDA WROCŁAW - OKS SOKÓŁ WROCŁAW 2:2 (2:1)

sędzia : Dominik Urbański

PANDA WROCŁAW - Rafał Ryglowski (12'), Adam Ziobrowski (14')

OKS SOKÓŁ WROCŁAW - Grzegorz Palczewski (16'), Łukasz Bartosik (21')

 

 

 

 

LAST MINUTE - SZPILMACHERZY 1:4 (0:1)

sędzia : Paweł Małecki

LAST MINUTE - Tomasz Markowski (27')

SZPILMACHERZY - Marcin Grabowski - 2 (23' , 35'), Łukasz Hauzer (13'), Paweł Kalinowski (36')

 

 

 

 

BRAND FACTORY - OKS SOKÓŁ WROCŁAW 2:4 (0:1)

sędzia : Paweł Małecki

BRAND FACTORY - Adam Łapeta (31'), Adrian Miedziński (35')

OKS SOKÓŁ WROCŁAW - Piotr Strzelczyk - 2 (15' , 25'), Łukasz Beksiński - 2 (32' , 40' )

 

 

 

NOWY DWÓR - BRAND FACTORY 2:3 (1:3)

sędzia : Paweł Małecki

NOWY DWÓR - Bartosz Zaborek (15'), Paweł Samorzewski (26')

BRAND FACTORY - Adam Łapeta (3'), Adrian Miedziński (10'), Robert Puchała (13')

 

 

KANONIERZY - PANDA WROCŁAW 1:1 (1:1)

sędzia : Michał Baraniecki

KANONIERZY - Piotr Hałas (8')

PANDA WROCŁAW - ? (18')

 

 

 

KUŹNIKI - FC PEREŁKOWCE 6:3 (1:0)

sędzia : Michał Baraniecki

KUŹNIKI - Paweł Bodys - 3 (12' , 21' , 25'), Daniel Mosiński (23'), Piotr Krawczyk (35'), Damian Placek (35')

FC PEREŁKOWCE - Michał Szymański - 2 (27' , 38') , Krzysztof Sikora (34')

 

 

 

 

 

SZPILMACHERZY - KAKA DEMONA 6:1 (2:1)

sędzia : Michał Baraniecki

SZPILMACHERZY - Kamil Sokołowski - 3 (10' , 14' , 37'), Marcin Grabowski - 2 (23' , 32'), Jarosław Gambi (36')

KAKA DEMONA - Filip Pawlak (8')

 

 

 

 

OZONE - ALUX 2:3 (0:1)

sędzia : Michał Hnatkiewicz

OZONE - Bogdan Masłowski (28' - samob.), Michał Goszcz (38')

ALUX - Artur Głowik - 2 (15' , 31'), Karol Domagała (27')

 

 

 

 

BRAND FACTORY - PANDA WROCŁAW 4:4 (0:1)

sędzia : Michał Hnatkiewicz

BRAND FACTORY - Krzysztof Czajka (30'), Marcin Milczanowski (32'), Adam Łapeta (35'), Adrian Miedziński (39')

PANDA WROCŁAW - Jakub Orliński - 2 (26' , 32'), Cyprian Wackert (4'), Paweł Dudzik (30')

 

 

 

 

OKS SOKÓŁ WROCŁAW - NOWY DWÓR 1:1 (1:1)

sędzia : Michał Hnatkiewicz

OKS SOKÓŁ WROCŁAW - Marcin Grzywacz (16')

NOWY DWÓR - Tomasz Chwiszczuk (19')

 

 

 

 

ALUX - SZPILMACHERZY 5:2 (2:1)

sędzia : Paweł Małecki

ALUX - Mateusz Magusiak - 2 (31' , 36'), Artur Głowik (1'), Rafał Pudełko (2'), Karol Domagała (30')

SZPILMACHERZY - Marcin Grabowski (19'), Kamil Sokołowski (38')

 

 

 

 

 

 

I LIGA :

Poz.

Drużyna

M

Z

R

P

B+

B-

B

Pkt

1

Szpilmacherzy

7

5

1

1

26

10

16

16

2

OKS Sokół Wrocław (p,b)

8

4

3

1

21

14

7

15

3

Alux

6

4

2

0

24

12

12

14

4

Kanonierzy (b)

5

3

2

0

10

5

5

11

5

Kuźniki (m)

6

3

1

2

19

14

5

10

6

Brand Factory

7

2

3

2

15

17

-2

9

7

Kaka Demona

6

3

0

3

12

17

-5

9

8

Last Minute

6

2

1

3

13

12

1

7

9

Drink Team

6

2

1

3

10

16

-6

7

10

Panda Wrocław

7

1

4

2

13

21

-8

7

11

FC Perełkowce (b)

6

1

1

4

14

22

-8

4

12

Ozone (b)

6

1

0

5

8

11

-3

3

13

Nowy Dwór

6

0

1

5

6

20

-14

1

II LIGA :

Poz.

Drużyna

M

Z

R

P

B+

B-

B

Pkt

1

Rycerze Wiosny (b)

5

5

0

0

19

6

13

15

2

FC Zbieranina (b)

5

5

0

0

16

4

12

15

3

BreakLoose Futboll Team

6

4

0

2

18

10

8

12

4

Wrocławianie (s)

6

3

1

2

15

9

6

10

5

Czarny Byk (b)

5

3

1

1

12

10

2

10

6

Mistrz Grilla

5

3

0

2

12

10

2

9

7

Futbol.wroclaw.pl (b)

6

2

2

2

16

16

0

8

8

Prosiaki

6

2

0

4

18

28

-10

6

9

Żar Tropików (s)

6

2

0

4

8

13

-5

6

10

Jum-Wan ZG

5

1

0

4

13

18

-5

3

11

Orfin

5

1

0

4

7

18

-11

3

12

FC Wrocławleiro

6

0

0

6

6

18

-12

0

III LIGA GR A :

Poz.

Drużyna

M

Z

R

P

B+

B-

B

Pkt

1

FC Moose

7

7

0

0

43

10

33

21

2

Wielka Niewiadoma

7

5

1

1

34

8

26

16

3

RTV Euro AGD

6

5

0

1

23

12

11

15

4

Futbol Klub Wrocław (s)

7

4

1

2

16

17

-1

13

5

Ale Urwał

8

4

0

4

20

28

-8

12

6

RKB

7

3

1

3

28

19

9

10

7

HP

7

0

2

5

7

23

-16

2

8

Geoban

8

0

2

6

11

32

-21

1

9

Brak Sponsora

7

0

1

6

8

41

-33

1

III LIGA GR B :

Poz.

Drużyna

M

Z

R

P

B+

B-

B

Pkt

1

Grupa Trzymająca Władzę

6

6

0

0

25

3

22

18

2

AKA.pl

7

5

0

2

18

10

8

15

3

Replay Team

6

4

0

2

17

5

12

12

4

Znajomi Sędziego

6

3

1

2

16

15

1

10

5

Hard Balls United

7

3

1

3

11

14

-3

10

6

Capgemini sd&m (s)

7

3

0

4

14

17

-3

8

7

Tradycyjne.com (s)

6

2

0

4

11

19

-8

6

8

PNC

6

2

0

4

11

22

-11

6

9

FC Klima

7

0

0

7

9

27

-18

-1

 

 

 

 

 

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~ 2010-05-23
    15:22:02

    0 0

    Fajnie, że liga jest opisywana też przez kogoś "z zewnątrz", ale tylko raz na jakiś czas (przeważnie raz na 2 tygodnie) to trochę za mało - konkurencja pojawia się zdecydowanie częściej.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy nazwanie tramwaju imieniem Krzysztofa Balawejdera to dobry pomysł?



Oddanych głosów: 1601