Wiadomości
Wrocław: Autobusy odjeżdżają z innego peronu. Informacja dla pasażerów na kartce
Od kilku dni panuje zamieszanie na rondzie Reagana - z powodu zmiany organizacji ruchu, która nie jest komunikowana na tablicach elektrycznych, pasażerowie czekają na autobus na nie tym peronie, co trzeba.
"W związku z pracami na peronie nr IV na rondzie Reagana, autobusy linii 115, 315, 145, 146, 253 oraz 255 realizują przystanek z peronu II, po czym kursują objazdem przez ul. Norwida do ul. Curie-Skłodowskiej" - brzmi komunikat, zamieszczony na stronie internetowej MPK Wrocław.
Można by odnieść wrażenie, że został zamieszczony tylko tam, bo na tablicach DIP na peronach na rodzie Reagana nie jest emitowany, ale nie: otóż na słupie przy peronie, na którym nastąpiła zmiana, wisi mała kartka z informacją o innej organizacji ruchu MPK. W zasadzie można jej nie zauważyć.
Pasażerowie skarżą się, że przez tę dezinformację uciekają im autobusy. Stojąc na nieodpowiednim peronie, widzą, jak z zaskoczenia ich linia odjeżdża właśnie z innego miejsca. Prace potrwają najprawdopodobniej do 19 listopada włącznie.
Komentarze (1):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Internet drwi z Wrocławia. Zobacz najnowsze memy. Oto, jak nas widzą...
61241 -
Wielka ewakuacja we Wrocławiu. Wszystko przez potężną bombę lotniczą [LISTA ULIC]
52437 -
Brawurowy pościg za Ukraińcami przez środek miasta. Pędzili chodnikiem, ludzie uciekali w panice
40978 -
Wrocław: Most Wschodni nabrał kolorów. Otwarcie za pół roku
28789 -
Prezydent Jacek Sutryk zadłużony po uszy. Dorabia w Tychach i Gliwicach
25501
Najczęściej komentowane
-
Obejście przepisów wyborczych przez PiS czy informacja dla mieszkańców?
3 -
Pożar ciężarówki z chemikaliami na A4. Trasa w stronę granicy zablokowana
3 -
Konwój 17 karetek i TIR wyruszyły na Ukrainę
2 -
Kosili trawę. Przez przypadek skosili nogi małych sarenek
2 -
Marsz Równości przejdzie dziś przez Wrocław [TRASA - 3.06.2023]
2
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alert
~speariaiodidge 2022-11-17
11:18:18
Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.