Na sygnale

Wrocław: Człowiek wpadł do miejskiej fosy

2023-01-23, Autor: klo

Dzisiejszego poranka służby interweniowały w okolicach ulicy Świdnickiej. Mężczyzna, który wszedł do miejskiej fosy nie był w stanie samodzielnie wydostać się na brzeg.

Reklama

Około godziny 5:30 strażacy otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie potrzebującym pomocy w fosie miejskiej na wysokości ul. Świdnickiej. Na miejscu pojawili się po kilku minutach. Wsparcie okazali im też policjanci. Jak doszło do tego zdarzenia? Najprawdopodobniej mężczyzna osunął się ze skarpy do wody po tym, jak przeszedł przez barierki, które oddzielają chodnik od fosy. 

- Mężczyzna szedł, poślizgnął się i wpadł do fosy miejskiej. Został wyciągnięty z powrotem na brzeg i okryty kocem ratunkowym. Wszystko dobrze się skończyło - relacjonuje mł. asp. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Nie było konieczności użycia dodatkowego sprzętu. 

Na szczęście nie doznał on poważniejszych obrażeń, w stanie niezagrażającym życiu został przetransportowany do szpitala na obserwację. Gdyby jednak pomoc nie nadeszła na czas, cała sytuacja mogła zakończyć się tragicznie. 
Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 10

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.