Mija prawie miesiąc od wypadku na obwodnicy Leśnicy. W połowie lipca auto ciężarowe uderzyło w ekrany akustyczne, powodując tym samym spore zniszczenia. Po naszej interwencji miasto uprzątnęło zalegające elementy, jednak paneli nadal brakuje. Dlaczego?
- Sprawa naprawy ekranów akustycznych jest obecnie w toku. W tym momencie trwają procedury, związane z uzyskaniem odszkodowania od ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia. To właśnie z tego budżetu będą pokryte koszta naprawy. Podczas zdarzenie niebezpieczne elementy, zalegające na jezdni zostały uprzątnięte przez służby drogowe - informuje Tuwroclaw.com Mikołaj Czerwiński z biura prasowego Urzędu Miejskiego Wrocławia. - O usunięcie resztek infrastruktury z pasa zieleni zwróciliśmy się ponownie i zgodnie z zapewnieniem zostaną one zabrane w ciągu najbliższych dni - dodał. "Resztki infrastruktury" zostały uprzątnięte w dniu naszej interwencji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze