Reklama

Wrocław: Pobiegli w Lesie Osobowickim. Za nami City Trail

Wrocławianie 16 listopada pobiegli na 5-kilometrowej trasie w City Trail w Lesie Osobowickim. Zobaczcie zdjęcia uczestników.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA

 

Najszybszy okazał się Konrad Pogorzelski z Kożuchowa, który wyrównał rekord wszechczasów imprezy i do mety dobiegł w 14 min i 16 sekund. Wśród kobiet najlepsza była Beata Michałków z Jeleniej Góry, która uzyskała czas 16 min i 59 sekund. -Słoneczna pogoda pozytywnie wpłynęła nie tylko na poziom sportowy, ale również na frekwencję - zarówno wśród biegaczy, jak i kibiców - skomentowali organizatorzy.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/11/2024 18:09
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości