Wiadomości

Wrocławianie jadą na Woodstock [ZDJĘCIA i WIDEO Z POCIĄGU]

2017-08-02, Autor: bas, Wojciech Bolesta

W środowe popołudnie z wrocławskiego dworca odjechał „Wehikuł Czasu”. To już kolejny ze specjalnych pociągów musicREGIO, którym wrocławianie mogą dojechać do Kostrzyna, gdzie już w czwartek rozpocznie się 23. Przystanek Woodstock.

Reklama

– Od czterech lat zbierałam się, żeby w końcu pojechać na Woodstock. Jest ekipa, więc jedziemy – powiedziała nam pasażerka „Wehikułu Czasu” Iwona, która na festiwal wybrała się po raz pierwszy. – Oczekuję po prostu dobrej zabawy – dodała.

Festiwal organizowany przez Jurka Owsiaka co roku cieszy się sporą popularnością głównie młodych ludzi. Znaczna większość po powrocie z imprezy zapewnia, że w przyszłym roku ponownie weźmie udział w festiwalu. Takich osób też nie brakowało dziś na Dworcu Główny.

– Spodziewam się, że będzie tak, jak za pierwszym i drugim razem, czyli fajnie – mówił chwilę przed odjazdem Patryk, który na Woodstocku będzie bawił się już po raz trzeci. – Jedziemy, żeby nabyć trochę wspomnień – dodał jego kolega Filip, który na festiwal zdecydował się wybrać po raz pierwszy.

Większość festiwalowiczów zachwalała połączenie kolejowe, bynajmniej ze względu na komfort podróżowania w niekoniecznie komfortowym składzie EN-57. – W pociągu jest najlepsza impreza – zapewniała nas Maja.

23. edycja Festiwalu Woodstock rozpocznie się w czwartek. Przez trzy dni na czterech festiwalowych scenach wystąpią zarówno artyści z kraju, jak i wykonawcy zagraniczni.

Zobacz galerię

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 2

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.