Sport

WRONBA: Cwane Łosie ciągle na fali

2011-03-28, Autor: Piotr Kolisko
Kolejne ważne zwycięstwo na zapleczu SuperWRONBY odniósł zespół Cwane Łosie. Tym razem ofiarą "Łosi" padł beniaminek pierwszej ligi - Arkal. Do zwycięstwa 59:40 swój zespół poprowadził Andrzej Gruszka, który na swoim koncie zapisał 21 punktów, doskonale wspierał go również Piotr Hryckiewicz, który prócz 16 punktów zebrał z tablic aż 14 piłek.

Reklama

SuperWRONBA

 

Ekopolin - MUKS Bielany Wrocławskie 55:49 (22:18)

Ekopolin: Siworski 16, Jakóbczyk 11(2), Wabnik 7, Barancewicz 7, Włodarczyk 5, Czernek 3, Jachimowicz 2, Rzeźnicki 2, Wieruszewski 2
MUKS Bielany Wrocławskie: Rzepka 17(5), Kruczyński 12(1), Wilk 8, Mikołajczak 6, Broniecki 3(1), Powązka 3, Pośpiech 0, Solnica 0

Hes - Tako AR 61:50 (25:25)

Hes: Lewicki 17(2), Łata 15, Preisner 14, Wieszczak 10(2), Kardasz 3, Szczęsny 2
Tako AR: Olech 16(2), Bartnicki 9(1), Wasilewski 6, Tytko 5, Mikoś 4, Domagała 4, Dzieciniak 4, Omelan 2

 


1.liga

 

Brothers Team - Szwedzkie Pompy 59:33 (28:17)

Brothers Team: Maćkowiak 18(3), Duda 11(2), Koremba 8, Wodzisławski 8, Wycech 5(1), Wyrwas 5, Zaremba 3(1), Nowakowski 1
Szwedzkie Pompy: Matysiak 13(3), Okraszewski 12, Dorada 3, Wnukiewicz 2, Bielawski Tomasz 2, Bielawski Paweł 1, Siedlecki 0

Cwane Łosie - Arkal 59:40 (29:27)

Cwane Łosie: Gruszka 21(1), Hryckiewicz 16(3), Stasieńko 11, Szary 8, Borkowski 3, Gieroń 0
Arkal: Garliński 10, Rytkowski 10(2), Osuch 8(2), Woźny 5, Dopierała 4, Potycz 2, Stępień 1, Gomulski 0

 


2.liga

 

LZS W.Quandt Żmigród - Laczki 58:50 (25:25)

LZS W.Quandt Żmigród: Boczanowski 21(1), Radziszewski 12, Wroński 11(3), Rozlazły 9(1), Adamowicz 4, Krupa 1, Pabich 0, Bajserowicz 0, Skaczyło 0
Laczki: Zadrożny 18(2), Ptak 11, Bęben 8, Rotnicki 7, Czawłytko 6, Hoffman 0, Chałupa 0

Golden Play Club - SwiatSportu.pl 58:48 (30:22)

Golden Play Club: Kozikowski 20(2), Zachorski 10, Twardowski Paweł 10, Chudzyński 8(2), Karczewski 4, Twardowski Tomasz 4, Kas 2, Sawicki 0, Jakubiak 0
SwiatSportu.pl: Malinowski 16(3), Stich 9, Trojanowski 7, Dziedzic 5(1), Wawrzyńczuk 5, Stachowiak 2, Tomczyk 2, Dziurowski 2, Szydłak 0, Elbegjargal 0

Hasco Lek - Gen 61:56 (24:21) - 2 dogr.

Hasco Lek: Zaroda 16, Krzemień 14, Rogalski 13, Krasowski 9(3), Gładki 7(1), Gapiński 2, Janik 0
Gen: Tabinowski 19(1), Raczkowski 14(1), Jeżewski 9, Pełka 8(2), Bełej 6

Inter System - Powerman Sport 44:28 (24:15)

Inter System: Sławiński 11(1), Kuryłek 11, Wrona 9(1), Rutowicz 5, Młyńczak 2, Bednarczyk 2, Struś 2, Krowiarz 2, Woźniak 0
Powerman Sport: Dobies 11(3), Staniów 6, Sankowski 6, Kotuła 3, Szmelter 2, Karolczak 0

 


3.liga

 

 

 Coffee House - Niepełnosprytni 49:48 (15:28)

Coffee House: Kamiński 18(5), Sajdak 11(3), Jurdziak 10, Kosikowski 7, Rządkowski 3, Lis 0, Bihun 0
Niepełnosprytni: Bazylak 29, Pastuszek 7, Nicpoń 5(1), Herda 3(1), Dąbrowski 2, Cywiński 2, Januszkiewicz 0, Kramarz 0

Młode Wilki - Tequila Boys 54:32 (24:12)

Młode Wilki: Pieńkowski 16(3), Gawroniak 12, Kucharski 8, Boba 5, Juszczyk 5, Kaszubski 3, Lubszczyk 3, Piórek 2
Tequila Boys: Jankowski 26(1), Cieśla 2, Dziurla 2, Maliga 2, Pietraszkiewicz 0, Figlarowicz 0, Garnczarek 0

Malbud Basket - STB Stars 58:41 (32:23)

Malbud Basket: Mach 25, Góra 15(3), Lichończak 10, Pokrywka 5, Suchiński 3, Obuchowicz 0, Mirski 0, Wagel 0
STB Stars: Liberacki 15, Nowak 12, Serafinowicz 7(1), Gawlik 4, Kwaśniak 3, Galaś 0, Zimoch 0, Bączek 0, Mańkiewicz 0

KSP Gospoda - Birsy 42:33 (18:14)

KSP Gospoda: Marciniak 16, Golus 10(2), Bodys 7(1), Maćkowiak 6(1), Kucharski 2, Chrustowski 1, Materna 0, Rokita 0
Birsy: Podralski Jakub 8, Łozowski 6, Cybiński 5, Podralski Tomasz 4, Wierzbicki 4, Lombardo 4, Korus Jakub 2, Korus Michał 0

Drużyna A - Tłuste Koty 48:33 (24:13)

Drużyna A: Stempień 22, Posadowski 6, Prostak 6, Kazimierowicz 6, Fąfara 6, Ciszek 1, Kołacz 1, Daszkiewicz 0
Tłuste Koty: Mroczek 7(1), Woźniak 7, Staszyński Jacek 6, Osae 6, Staszyński Adam 3, Szurek 2, Zynwala 2, Lisowski 0

NG Engineering - Konsalnet 63:48 (26:24)

NG Engineering: Rojek 20(1), Cichy 16, Janik 11, Hamerski 8, Cygański 6, Śliwa 2, Dorabiała 0
Konsalnet: Oborzyński Piotr 22(1), Foltyn 14(2), Ziętek 5(1), Grzyś 5(1), Oborzyński Marek 2

Łobuzersi - Bez Nazwy 73:37 (37:18)

Łobuzersi: Nowak 29(5), Maścianica 18, Stelmasiewicz 12, Korpanty 7(1), Wiercioch 5, Węglarowicz 2
Bez Nazwy: Taraga 13(3), Prałat 12, Mucha 6, Chromicz 6, Świrski 0, Bielas 0, Krysztof-Barcikowski 0

KFC - Nietota 60:47 (15:22)

KFC: Jędrychowski 25(2), Kukuła 14, Strumiński 12, Kołodziej 6, Kowalczyk 3(1), Pajkert 0
Nietota: Zuber 19(2), Pepliński 8, Nowak Marek (2) 6, Malicki 5, Popiel 4, Chajdukiewicz 2, Stanek 2, Nowak Dominik 1, Lesicki 0, Kotarski 0

LZS Blues Jelcz Laskowice - Old Freaks 41:33 (23:18)

LZS Blues Jelcz Laskowice: Pęk 9(1), Domański 7(1), Żygadło 7, Klimkowski 7(1), Kamiński 7(1), Kowalczyk 4, Jasiński 0, Kisiel 0
Old Freaks: Drop 9, Okoń 8(1), Preisner 7, Żyromski 5, Karabiniewicz 4, Lichwa 0

Pronto Pizza - Gmina Borów 57:42 (36:16)

Pronto Pizza: Erdenebaatar 22(1), Czubaszek 20, Józefowicz 7(2), Ganbold 4, Grabowiecki 2, Łużny 2, Maćkowiak 0
Gmina Borów: Wańczyk 19(1), Spiak 11(1), Przyszlak 6, Smyk 4, Wojciechowski 2, Jakubowski 0, Przyszlak 0, Żurek 0, Hubicki 0

Tel Raf - Łosie 45:20 (28:15)

Tel Raf: Piechota 12(1), Zdrojewski 11(1), Madziarski 7, Poznański 6, Chałupa 5, Pyziak 2, Słapa 2
Łosie: Rakowski 10, Nowaczyk 4, Ladra 2, Szpiczakowski 2, Rozpara 2, Markuszewski 0, Bożeńko 0, Piskorz 0

Mudżahedini - Rebels 52:50 (19:31)

Mudżahedini: Groń 21, Lipczyński 14, Ferenc 11(1), Cycak 5, Magryś 1, Leśniewski 0
Rebels: Kępka 19, Pudełek 12, Haber 8, Milewicz 6, Daciuk 5, Sikora 0, Jamróz 0

Damkon - Poracha 55:19 (27:10)

Damkon: Grzelka 13(1), Żeleszkiewicz 9, Gąsiorowski 8, Hasik 8, Walas 6, Szmigiel 4, Otwinowski 4, Kudła 2, Głogowski Konrad 1, Głogowski Damian 0, Fedeczko 0, Bobko 0
Poracha: Paszko 7, Mikulski 5(1), Węgier 4, Kondracki 2, Pilszak 1, Kozak 0

Kantor Plex - Sampraus II 53:12 (27:4)

Kantor Plex: Kaszewski 12, Przewoźniczek 10, Paukszt 7, Legięć 6, Galewski 5(1), Dolata 4, Kaczmarek 3(1), Zieliński 2, Krajewski Tomasz 2, Krajewski Piotr 2
Sampraus II: Śmieszniak 8, Mazurkiewicz 2, Gomułka 2, Łunkiewicz 0, Dyrcz 0, Kuliga 0, Męzia 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy nazwanie tramwaju imieniem Krzysztofa Balawejdera to dobry pomysł?



Oddanych głosów: 142