Sport

WRONBA: Dwunasta kolejka za nami

2010-05-31, Autor: Piotr Kolisko
Zawodnicy zespołu Pyszne pl. po zwycięstwie nad drużyną TST Napalm są jednym z kandydatów do awansu na najwyższy szczebel rozgrywek ligi WRONBA. Do wygranej w tym spotkaniu swoich kolegów poprowadził zdobywca 16 punktów Andrzej Gruszka.

Reklama

SuperWRONBA

 

Hes - Tako AR 58:50 (26:22)

Hes: Lewicki 20(2), Preisner 17(1), Wieszczak 7(1), Walichiewicz 7(1), Mazur 4, Kardasz 3(1), Szlęzak 0, Szczęsny 0, Wajda 0
Tako AR: Kuciemba 11(2), Olech 10, Dzieciniak 9(1), Wasilewski 7, Omelan 6(2), Tytko 5, Domagała 2

 

Sampraus - Jordahl&Pfeifer 50:36 (23:21)

Sampraus: Kuczyński 14, Maras 8, Jędryszek 8, Michalczewski 8(1), Olejniczak 7, Dębowicz 4, Pieniążczak 1
Jordahl&Pfeifer: Rzepka 15(2), Kaca 13(1), Kowalski 2, Stachowiak 2, Mleczko 2, Kinal 1, Żygadło 1


1.liga

 

Łże Elity - Gen 58:50 (23:22)

Łże Elity: Łączny 12(1), Drobiński Krzysztof 11, Przystał 10, Witkowski 9(2), Barcewicz 6, Miga 6, Łysiak 2, Drobiński Michał 2
Gen: Kwolek 22(4), Krupa 16, Raczkowski 9(2), Jeżewski 3(1), Bełej 0

 

Pyszne.pl - TST Napalm 63:36 (32:21)

Pyszne.pl: Gruszka 16(2), Hryckiewicz 13, Bogacz 12, Gieroń 9(1), Nawara 6, Szary 6, Pakuła 1
TST Napalm: Czekaj 20(4), Czajkowski 6, Furyk 5(1), Klisiewicz 5, Makowski 0


2.liga

 

Powerman Sport - IBC Frigo 62:40 (32:20)

Powerman Sport: Nikitiuk 18(3), Jahn 10, Zieliński 10, Stasieńko 8(1), Milejski 8, Rusinek 5(1), Sankowski 2, Skiba 1
IBC Frigo: Kukliński 16(2), Palm 9(1), Michalak 7, Bąkowski 5, Adamowicz 3(1), Krystecki 0, Reizer 0

 

LZS W.Quandt Żmigród - Główki od Szpilek 78:52 (41:20)

LZS W.Quandt Żmigród: Boczanowski 18, Bajserowicz 15(1), Adamowicz 14, Radziszewski 12, Krupa 10, Rozlazły 9
Główki od Szpilek: Lisiecki 33(5), Kowalski 10(2), Galewski 4(1), Rzeźnicki 3, Żurawski 2

 

Szwedzkie Pompy - Fallimagni 40:25 (26:14)

Szwedzkie Pompy: Okraszewski 13, Kogut 10(2), Krzysztowczyk 5, Matysiak 5, Dorada 3, Siedlecki 2, Bielawski Tomasz 2, Bielawski Paweł 0, Jakubiszyn 0
Fallimagni: Krasnodębski 10, Zuber 7(1), Więcek 3, Jastrzębski 3(1), Grzela 2, Surmiak 0, Chałupa 0, Leski 0

 

WroGeo - Endomed 45:38 (19:22)

WroGeo: Stefańczyk Łukasz 15, Stefańczyk Tomasz 14, Dojnikowski 6, Szczęsny 4, Osada 4, Jakubowski 2, Paprocki 0, Pronobis 0, Rutski 0
Endomed: Kalwasiński 11(1), Langowski Bartosz 7(1), Langowski Tomasz 6, Burza 6(2), Brust 4, Hetman 2, Mańczak 2

 

Militaria.pl - Koledzy Brojana 65:44 (29:22)

Militaria.pl: Sierka 13, Hryciuk 13, Mikita 13(1), Żelaszkiewicz 10, Muszyński 10(2), Czubaszek 4, Góra 2
Koledzy Brojana: Korczyński 11(1), Dąbrowski 10(2), Fil 10(1), Chmiel 8, Gęsicki 5(1), Brojanowski 0


3.liga

 

KSP Gospoda - Kogucik 50:42 (23:17)

KSP Gospoda: Maćkowiak 11(1), Golus 11(1), Kucharski 8(1), Marciniak 7, Łyszczarek 6(2), Chrustowski 5, Ratajczak 2, Ejben 0
Kogucik: Józefczyk 16(2), Skibicki 16(2), Walczak 4, Sobasik 3(1), Skrzypiec 3(1)

 

Banda Wariatów - Donako S.A. 73:16 (39:8)

Banda Wariatów: Bielawski 26(3), Rak 16, Łuczak 13, Cygan 10(1), Dyńka 4, Smolarek 4
Donako S.A.: Świerczyński 6, Trzcieliński 5, Smoluch 3, Mróz 2, Pomazański 0, Kucharczyk 0, Krawczyk 0, Karnicki 0

 

Cosmodisc - Fan Basket 46:33 (20:15)

Cosmodisc: Omański 26(3), Balcerzak 8, Pułaczewski 4, Zychla 4, Domagała 2, Juraszek 2, Wilkosz 0, Paluch 0
Fan Basket: Nowak 12, Kosowski 9(2), Mach 7(1), Kotarski 5(1), Lis 0, Wojewódzki 0

 

Inter System - KFV Croquet 61:30 (23:15)

Inter System: Kuryłek 24, Wrona 17, Bednarczyk 14, Sławiński 4, Krowiarz 2
KFV Croquet: Kaczmarek 11, Bidoung 8, Szczepański 6, Składnik 3(1), Fajfer 2, Nawrocki 0

 

Panorama Centrum - Łobuzersi 48:31 (21:13)

Panorama Centrum: Sarnicki 15(1), Piechota 14(2), Konieczny 7(1), Poznański 5(1), Pyziak 4, Adamowski 3
Łobuzersi: Napierała 9(1), Rusek 7(1), Trzeciak 7, Rusek 4, Maścianica 4, Węglarowicz 0, Wiercioch 0

 

Gmina Borów - Kawaleria 60:24 (27:5)

Gmina Borów: Wańczyk 28(3), Spiak 10(3), Jakubowski 9, Przyszlak Jacek 6, Smyk 5, Przyszlak Mateusz 2
Kawaleria: Ryś 11, Filipowski 9(1), Łuszczyński 4, Hernes 0, Galas 0

 

MUKS Błękitni SCR - Kantor Plex 58:33 (26:5)

MUKS Błękitni SCR: Siennicki 16(2), Jarmakowicz 15(2), Mazur 12, Kociałkowski 10(3), Szeląg 3(1), Skrzydelski 2
Kantor Plex: Przewoźniczek 8, Legięć 6, Junik 5, Zieliński 5, Truś 2, Paukszt 2, Dolata 2, Krajewski 2, Szymków 1, Kaczmarek 0, Brzuskiewicz 0

 

N.B.K. - Niepełnosprytni 48:44 (32:22)

N.B.K.: Bielan-Rygoł 13(1), Niziński 12(4), Szablicki 10, Komański 5, Ołowecki 4, Czmochowski 4
Niepełnosprytni: Golanowski Roman 10, Pastuszek 9, Kramarz 9(1), Nicpoń 5, Januszkiewicz 4, Cywiński 3, Golanowski Paweł 2, Kaczmarek 2, Dąbrowski 0

 

Granimex Wrocław - BSK Park 64:36 (36:12)

Granimex Wrocław: Krupa 21(3), Mankiewicz 12(1), Klimczak 10, Ponisz 10, Kiszkiel 7(1), Ressel 2, Dec 2
BSK Park: Kubacki 14(1), Sierakowski 12(1), Kiełbusiewicz 5(1), Osadca 3, Nahirny 2, Dumin 0

 

Banda Grubego - Bez Nazwy 42:20 (23:10)

Banda Grubego: Biernacki Krzysztof 11(2), Schuderla 8, Tarczewski 8, Biernacki Grzegorz 7(1), Krajna Paweł 3, Krajna Jakub 2, Małkiewicz 2, Królicki 1, Ziółkowski 0
Bez Nazwy: Prałat 10(1), Mucha 4, Waszczuk 3, Caliński 2, Bielas 1, Gryzło 0

 

NG Engineering - LcA Legnica 60:57 (27:24)

NG Engineering: Cichy 19, Haftaniuk 16, Hamerski 14, Śliwa 6, Dorabiała 5(1)
LcA Legnica: Nadybski 17, Wanot 9, Długołęcki Marcin 9, Korczyński 6, Marcoń 6, Głowaczewski 5(1), Muraszko 3(1), Długołęcki Grzegorz 2, Terlecki 0, Dróżdż 0

 

Hasco Lek - Chłopcy z Bronxu 107:25 (46:10)

Hasco Lek: Zaroda Łukasz 30(2), Zaroda Tomasz 24, Rogalski 14, Nadolski 12, Krzemień 11, Gapiński 10, Przysada 4, Hasik 2, Błasiak 0
Chłopcy z Bronxu: Poręba 15(4), Sarnecki 4, Józefowicz 4, Stengert 2, Bartoszewski 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy nazwanie tramwaju imieniem Krzysztofa Balawejdera to dobry pomysł?



Oddanych głosów: 1602