Sport

WRONBA: HES pokonuje Tako AR

2011-11-07, Autor: pK
W spotakniu najwyższego szczebla ligi WRONBA osłabiony kadrowo zespół HES uporał się z Tako AR wygrywając 47:35. Najlepszym strzelcem w szeregach zwycięzców był zdobywca 16 punktów - Michał Nowacki.

Reklama

SuperWRONBA

 

Hes - Tako AR 47:35 (16:16)

Hes: Nowacki 16, Kardasz 14(4), Lewicki 8(1), Wieszczak 7(1), Koremba 2, Szczęsny 0
Tako AR: Domagała 14(2), Wasilewski 6, Dzieciniak 6(2), Grygorowicz 4, Tytko 3, Olech 2, Mikoś 0, Iwanowski 0

 

Sampraus - basketplanet.pl 51:40 (22:17)

Sampraus: Kuciemba 21(3), Olejniczak 14, Maras 10, Michalczewski 3(1), Bora 2, Kuczyński 1, Jędryszek 0
basketplanet.pl: Hryckiewicz 13(1), Skiba 8, Bogacz 7(1), Borkowski 7, Stasieńko 3, Szary 2, Gieroń 0

 


1.liga

 

MUKS Bielany Wrocławskie - Baczo K Oleśnica 59:31 (29:11)

MUKS Bielany Wrocławskie: Kosmala 17, Rzepka 13(2), Grzesik 7, Powązka 6, Zagrodny 6(1), Wilk 6, Pomianowski 4, Broniecki 0, Mikołajczak 0, Solnica 0
Baczo K Oleśnica: Jaworski 9, Osuch 7(1), Turczyn 6, Woźny 4, Dopierała 3, Stępień 2, Zwierz 0

 

Łże Elity - B.C Trzebnica 44:42 (23:19)

Łże Elity: Witkowski 13(3), Drobiński 9, Przystał 8, Szymura Krzysztof 6, Szymura Piotr 4, Barcewicz 2, Głos 2, Sojka 0
B.C Trzebnica: Zych 13(2), Tereniuk 8, Podrygajło 6, Walczak 6(2), Podrygajło 5, Antkowiak 2, Omiecina 2, Kruszona 0, Krupa 0

 


2.liga Golden Play Club - Rogalik Środa Śl. 72:36 (26:13)

Golden Play Club: Kozikowski 21(5), Zachorski 20, Twardowski Paweł 12, Kas 7, Karczewski 6, Sawicki 4, Twardowski Tomasz 2
Rogalik Środa Śl.: Kuras 20(3), Juzyk 10(1), Marczak 6, Dutko 0, Dżendżera 0, Misiuna 0

 

MuchoBronx - Zielony Robal 61:56 (33:19)

MuchoBronx: Uziałko 23(2), Suska 15, Bochenek 6, Moras 5, Kazuła 5, Repeć 2, Tatarek 2, Szydłowski 2, Broniek 1
Zielony Robal: Wencek 17(1), Magyar 13(2), Przybyło 11, Wójcik 8, Pacuła 5, Józefczyk 2

 

LZS W.Quandt Żmigród - Wrobis S.A. 55:48 (20:23)

LZS W.Quandt Żmigród: Boczanowski 27(4), Radziszewski 7(1), Adamowicz 7(1), Wroński 6(2), Rozlazły 6, Sołtysiak 2, Pabich 0, Bajserowicz 0
Wrobis S.A.: Stefańczyk Łukasz 20, Stich 9, Murdzia 9, Stefańczyk Tomasz 6, Kraszewski 2, Nikiel 2, Wróblewski 0, Łaziński 0, Sobota 0, Wronka 0

 

profilsport.pl - lacoste24.pl 57:41 (26:13)

profilsport.pl: Korczyński 15(1), Baranowski Jakub 11, Baranowski Konrad (2) 11, Dąbrowski 7(1), Gęsicki 6, Chmiel 5, Froch 2
lacoste24.pl: Kaliński 13, Płomiński 11(1), Hrebieniuk 8, Oborzyński 2, Woźny 2, Filipek 2, Maliszewski 2, Szwed 1, Drożdż 0, Fabiański 0, Pawełczyk 0

 

WroGeo - Prawo Bronxu 64:53 (32:31)

WroGeo: Wawrzyńczuk 18, Gruba 13, Osada Grzegorz 10, Osada Jarosław 6, Jakubowski 6, Kosowski 6, Mach 4, Rutski 1, Paprocki 0, Domino 0
Prawo Bronxu: Sarnecki 21, Frania 11(1), Piosik 6, Stys 4, Stengert 4, Drąg 4, Poręba 3(1)

 

The Krizar's BSK - Kantor Plex 50:45 (24:26)

The Krizar's BSK: Kogut 24(3), Okraszewski 11(3), Hetman 8, Krzysztowczyk 4, Gworys 2, Smyk 1, Dumin 0, Tomczyk 0, Kubacki 0, Kiełbusiewicz 0
Kantor Plex: Roś 11, Kaszewski 10, Zieliński 8(2), Galewski 6(2), Dorobisz 5, Przewoźniczek 2, Krajewski 2, Paukszt 1, Krajewski 0

 

N.B.K. - Hasco Lek 58:47 (26:27)

N.B.K.: Warawko 26, Zemlak 15, Kuryłek 8, Mikołajko 6, Ołowecki 2, Bielan-Rygoł 1, Szablicki 0
Hasco Lek: Gładki Karol 15(3), Chalabala 10, Hes 6, Jacyna 5, Gładki Filip 5, Gierałt 4, Gapiński 2, Krasowski 0, Janik 0, Ranosz 0

 

Los Pupilos - Tel Raf 40:28 (15:14)

Los Pupilos: Ciężak 12(1), Sławiński 9(1), Młyńczak 7(1), Struś 6, Woźniak 4, Wrona 2, Krowiarz 0
Tel Raf: Chałupa 9, Pyziak 7(1), Słapa 6, Zdrojewski 4, Mucha 2, Siuda 0

 


3.liga

 

Vistalex S.A. - Bball Szkółka Dzierżoniów 83:29 (29:16)

Vistalex S.A.: Reizer 21, Wojciechowski 21, Adamowicz 13(1), Tur 10(1), Bąkowski 8(1), Trawiński 6, Arthur Alexander 4
Bball Szkółka Dzierżoniów: Mularczyk 7(1), Fior 7(1), Chodyra 5(1), Michalik 4, Białach 2, Kostek 2, Radziewicz 2

Lombardi.pl - Stowarzyszenie Maraton 41:26 (25:16)

Lombardi.pl: Mikołajczak 10, Szczerek 7, Stodolny 7(1), Cycon 4, Posioł 4, Woch 4, Furman 3(1), Jaworowski 2, Wojciechowski 0, Kotkiewicz 0, Pawlak 0
Stowarzyszenie Maraton: Haratek 11(2), Jeszkie 7, Szmek 6(1), Nowicki 2, Ignor 0, Śmieszko 0

Fallimagni - Wings Media 59:40 (28:27)

Fallimagni: Zuber Krzysztof 20(1), Ograbek 16, Więcek 10, Surmiak 7, Wróbel Adam 4, Wróbel Marcin 2, Barski 0, Zuber Kamil 0
Wings Media: Jarmakowicz 14(2), Kociałkowski 8(1), Bednarz 6, Otwinowski 5, Józefowicz 4, Mazur 2, Skrzydelski 1, Szymański 0, Siedlecki 0

Asesor Show - Szerszenie 57:24 (25:11)

Asesor Show: Chudziński 16, Klimczak 13, Dec 7(1), Ressel 5, Mankiewicz 5(1), Krupa 5, Wojewódzki 4, Kiszkiel 2, Milczanowski 0
Szerszenie: Piekarczuk 6, Sum 5, Kobecki 5, Marciniak 4, Szymerowski 4, Wciórka 0, Smułuch 0

Łobuzersi - Trzy Sześć 50:28 (20:11)

Łobuzersi: Kelm 12(1), Korpanty 8, Rusek Maciej 7, Nowak 7(1), Rusek Michał 5, Wiercioch 5(1), Maścianica 4, Stelmasiewicz 2
Trzy Sześć: Mroczek 7(1), Szurek Teodor 5, Woźniak 5, Wojciechowski 5, Zynwala 4, Kalinowski 2, Szurek Kornel 0, Staszyński 0

 

Kleten Clan - Vabank 71:45 (32:20)

Kleten Clan: Krawczyk 27, Gurdziel 18, Chudy 13, Lićwinko 6, Bielawski 5, Adamcewicz 2, Bujnicki 0, Majta 0
Vabank: Kijak 16(4), Potoczek 9(2), Mirecki 6, Świder 5(1), Cywiński 3, Kramarz 2, Herda 2, Kwiatkowski 2

 

Tiradores - Główki od Szpilek 53:37 (25:12)

Tiradores: Rutkowski Grzegorz 14, Gawerski 11, Stanisławski 10, Rutkowski Roman 7, Kaliński 6, Krokowski 5
Główki od Szpilek: Gembarzewski 18(1), Grześkowiak 9, Żuk 7, Bartocha 3, Żurawski 0

 

InvestMap.pl - The Hoop's 46:43 (19:25)

InvestMap.pl: Bodys 12(1), Krawiec 12, Golus 8(2), Marciniak 7, Augustynowski 5(1), Piórek 2, Zdziarski 0
The Hoop's: Halusiak 11(1), Słaby 10, Małek 6, Górski 6, Ejsmund 6, Ejsmund 4, Małolepszy 0, Wójcik 0, Małolepszy 0, Bujak 0

 

Anderskajs - McDonald's 44:39 (22:22)

Anderskajs: Jurkiewicz 16, Jania 10, Fast Michał 8, Fast Grzegorz 8, Sipurzyński 2, Furman 0, Klekociński 0
McDonald's: Kaca 15(3), Dajewski 8, Cywiński 6, Czyżewski 5(1), Żygadło 3(1), Kamiński 2, Bulatović 0, Kielar 0

 

Twierdza Kłodzko - KSP Gospoda 52:36 (26:13)

Twierdza Kłodzko: Bednarski 14(1), Makowski 10(2), Guzara 10, Rogalewski 7(1), Walasek 6, Błesznowski 5(1), Tkaczyk 0, Ptaszyński 0
KSP Gospoda: Kucharski 13(3), Ratajczak 10, Janiszewski 9, Łyszczarek 2, Maćkowiak 1, Kurczak 1, Ejben 0, Chrustowski 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jak powinniśmy świętować 11 listopada?





Oddanych głosów: 1106