Sport
WRONBA: Historia lubi się powtarzać
Zespół TST Kogeneracja nie zrewanżował się koszykarzom Event Service (R.Eldo&Rado) za porażkę w Wielkim Finale SUPERWronby.
SuperWRONBA
Hes - Sampraus 42:28 (24:14)
Hes: Preisner 15, Kardasz 10, Nowacki 7, Lewicki 4, Wieszczak 3(1), Walichiewicz 2, Łata 1, Mazur 0, Szlęzak 0, Wajda 0
Sampraus: Maras 8, Michalczewski 5(1), Kuciemba 5, Kuczyński 4, Jędryszek 3, Pieniążczak 2, Olejniczak 1, Bora 0, Dębowicz 0
Event Service - TST Kogeneracja SA 43:41 (17:20)
Event Service: Kinal 12, Kaczor 6, Kolisko 6, Pawlak 6(1), Otręba 5, Maćkowiak 4, Wodzisławski 4
TST Kogeneracja SA: Kasiński 13(1), Chałupa 12, Widawski Paweł 8(2), Gołąb 5, Staniucha 2, Cześniszewski 1, Widawski Piotr 0
1.liga
McDonald's BGD - LZS W.Quandt Żmigród 63:37 (30:19)
McDonald's BGD: Kowalski 12, Konieczka 12(1), Woszczek 10, Grzegorski 9(3), Kucharski 5(1), Kaca 4, Podleśny 4, Urbańczyk 3, Czyżewski 2, Paliwoda 2, Dajewski 0
LZS W.Quandt Żmigród: Rozlazły 16(1), Bajserowicz 7, Zalewski 7, Radziszewski 3(1), Boczanowski 3(1), Krupa 1, Pabich 0, Wroński 0, Skaczyło 0, Adamowicz 0
MUKS Bielany Wrocławskie - TST 63:53 (26:24)
MUKS Bielany Wrocławskie: Pomianowski 16(3), Rzepka 16(1), Pośpiech 13, Kruczyński 12, Mikołajczak 4, Powązka 2, Broniecki 0
TST: Jarmakowicz 17(1), Czekaj 15, Szprynger 10, Głos 6, Furyk 3(1), Sokołowski 2
2.liga
KSP Gospoda - Greno 52:38 (29:17)
KSP Gospoda: Łyszczarek 14(3), Golus 8, Kucharski 8, Chrustowski 7(1), Maćkowiak 6, Marciniak 5(1), Ratajczak 4, Ejben 0, Pietkun 0
Greno: Rotnicki 14(1), Zadrożny 13, Ptak 6, Kozik 3(1), Rzyczkowski 2, Bęben 0, Chałupa 0
B.C Trzebnica - IBC Frigo 67:49 (33:14)
B.C Trzebnica: Walczak 17(3), Podrygajło Kamil 14, Tereniuk 10, Konopacki 7(1), Podrygajło Bartłomiej 7, Lewandowski 5(1), Krupa 4, Ostasz Dariusz 3, Ostasz Andrzej 0
IBC Frigo: Kukliński 21(4), Palm 9, Bąkowski 7, Hetman 7, Reizer 4, Michalak 1, Adamowicz 0, Hamerski 0
Militaria.pl Shooting&Outdoor - MuchoBronx 60:46 (30:26)
Militaria.pl Shooting&Outdoor: Mańczak 23(3), Langowski Bartosz 21, Maciejczak 8(2), Żelaszkiewicz 4, Hryciuk 2, Langowski Tomasz 2, Magott 0
MuchoBronx: Moras 12, Uziałko 11(2), Baj 8, Iwanowski 6, Szydłowski 5(1), Kazuła 4, Bochenek 0, Repeć 0, Drapiewski 0
Goliszek Podłogi - Baczo K Oleśnica 50:48 (18:26)
Goliszek Podłogi: Rosiak 16, Kmiecik Kamil 14(1), Szałobryt 12, Szydłowski 4, Kmiecik Łukasz 4, Pilarczyk 0, Szyszka 0
Baczo K Oleśnica: Garliński 17(1), Potycz 12, Gomulski 11(1), Rytkowski 4, Woźny 2, Stępień 2
SwiatSportu.pl - Zielony Robal 43:30 (19:13)
SwiatSportu.pl: Musielak 14(1), Trojanowski 12(1), Stachowiak 7, Policki 6(2), Malinowski 4, Tomczyk 0, Prochowski 0
Zielony Robal: Prossel 9, Wójcik 7, Jóźwik 6(2), Józefczyk 4, Wołowiec 4, Materna 0, Stadnicki 0, Pacuła 0
3.liga
Fallimagni - Anderskajs 46:41 (21:25)
Fallimagni: Jastrzębski 14(3), Krasnodębski 12, Zuber 9(1), Chałupa 6, Leski 5(1)
Anderskajs: Fast Grzegorz 17(1), Jania 10, Fast Michał 9, Furman Bartłomiej 3(1), Sipurzyński 2, Furman Łukasz 0, Klekociński 0, Głuch 0, Fąfara 0
Lombardi.pl - KFV Galaxy 46:44 (14:18) - 1 dogr.
Lombardi.pl: Klecha 14, Mikołajczak 10, Jaworowski 10, Pawlak 7(1), Pękała 3, Posioł 2, Misiński 0, Furman 0, Basiński 0
KFV Galaxy: Kaczmarek 18(1), Górski 17(1), Komański 4, Ejsmont 3, Fajfer 2, Szczepański 0
Kantor Plex - Stowarzyszenie Maraton 20:0 (0:0) - walkower
Kantor Plex:
Stowarzyszenie Maraton:
Gumki - Kogucik 55:44 (31:27)
Gumki: Jung 22, Jankowski 12(2), Rosiecki 11, Łyskawa 5, Lewandowicz 5, Dul 0
Kogucik: Pietryga 12(2), Sobasik Filip 10, Ziarko 8, Walczak 6, Gniewaszewski 5(1), Sobasik Zbigniew 3, Skrzypiec 0
N.B.K. - Rogalik Środa Śl. 55:44 (28:12)
N.B.K.: Mikołajko 19, Zięba 9, Zemlak 9, Szablicki 9(2), Ołowecki 5, Bielan-Rygoł 4(1), Niziński 0
Rogalik Środa Śl.: Palczyński 27(5), Szostak 7, Różyński 6, Sawczyk 2, Dutko 2, Kempiak 0
Zadymki Trzebnica - Łosie 105:20 (47:6)
Zadymki Trzebnica: Wiaderny 27(1), Widurski Arkadiusz 24(1), Adamiec 21(1), Widurski Tomasz 16, Fijał 7(1), Bartosik 6, Fedyk 4
Łosie: Szpiczakowski 10, Ladra Jakub 3, Ladra Dariusz 2, Bożeńko 2, Moczarny 2, Markuszewski 1
Bez Nazwy - Cross Defenders 26:19 (12:10)
Bez Nazwy: Taraga 11, Prałat 5, Gryzło 5, Świrski 4, Chromicz 1
Cross Defenders: Ryś 8, Stanek 4, Koperdowski 3, Filipowski 2, Winiarski 1, Murdzek 1, Hernes 0, Łuszczyński 0
Sampraus II - WuTeam 47:46 (21:29)
Sampraus II: Poros 22, Łunkiewicz 12(2), Śmieszniak 8, Dyrcz 4, Mazurkiewicz 1
WuTeam: Szkoła 11(2), Grzesik 9, Pietraho 8, Markowicz 5, Dworas 4, Tarnas 3(1), Tabiś 2, Prusaczyk 2, Brygider 2
zebrano.com.pl - Tłuste Koty 63:17 (35:9)
zebrano.com.pl: Dzundza 18, Liana 11, Odej 10(1), Zając 8, Bąk 7, Grabowski 4, Nawrocki 3, Paździor 2, Sikora 0
Tłuste Koty: Lisowski Michał 8, Kalinowski 4, Lisowski Łukasz (2) 3, Szurek Teodor 2, Szurek Kornel 0, Zynwala 0, Woźniak 0
Ridimtim - Tehnoprest Team 54:28 (27:10)
Ridimtim: Słaby 13, Zimoląg 11, Pulka 10, Wawer 7, Halusiak 5(1), Łebek 4, Zabłocki 4, Urbaś 0
Tehnoprest Team: Górski 10, Krzysztan 9(1), Ejsmund 5, Małolepszy Bartosz 2, Majewski 2, Małek 0, Małolepszy Tomasz 0, Bujak 0
Gmina Borów - Coffe House 37:21 (19:10)
Gmina Borów: Wańczyk 12(1), Chuchnowski 10, Wojciechowski 8, Smyk 7, Jakubowski 0, Przyszlak 0, Żurek 0, Hubicki 0
Coffe House: Podolski 8, Domatowicz 5, Kosikowski 4, Bihun 2, Oleksiński 2
Los Pupilos - Birsy 60:27 (34:15)
Los Pupilos: Kuryłek 28, Bednarczyk 18, Wrona 6, Struś 4, Rzepka 2, Byra 2
Birsy: Cybiński 9(1), Podralski Jakub 7(1), Wierzbicki 6, Truchan 3(1), Korus Jakub 2, Łozowski 0, Korus Michał 0, Podralski Tomasz 0
Zobacz także
Tagi: EVENT SERVICE, Sampraus, Greno, TST Kogeneracja, WRONBA, SuperWRONBA, WROGEO, Pyszne.pl, ZIELONY ROBAL
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
Alert TuWrocław
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!
Wyślij alert