Sport

WRONBA: Mistrz przegrywa

2011-11-21, Autor: Piotr Kolisko
Pierwszej porażki w obecnym sezonie doznali koszykarze TST Kogeneracji SA. Zawodnicy mistrza SuperWRONBY osłabieni brakiem Roberta Chałupy musieli uznać wyższość McDonald's BGD. Wśród zwycięzców należy wyróżnić Pawła Prostaka, który dla swojej drużyny zdobył 22 punkty.

Reklama

SuperWRONBA

 

McDonald's BGD - TST Kogeneracja SA 53:42 (31:20)

McDonald's BGD: Prostak 22(3), Czekała 13, Pawlak 6, Urbańczyk 5, Kowalski 3, Kucharski 2, Chrzan 2, Poliwoda 0, Wilas 0
TST Kogeneracja SA: Remian 13, Gołąb 10, Widawski 6, Kasiński 6, Staniucha 4, Biernatowski 3(1), Widawski 0

 

R. Eldo & Rado - Warriors 71:65 (27:31)

R. Eldo & Rado: Kolisko 23(3), Kinal 15, Otręba 10, Bartkowiak 10, Białorucki 9(3), Gawlik 2, Rogoziński 2
Warriors: Trela 19, Działowski 9, Wnukiewicz 9(1), Mleczko 8, Danielewicz 7(1), Kurek 7, Gozdek 2, Rumczyk 2, Nikitiuk 2

 


1.liga Ekopolin - Baczo K Oleśnica 55:40 (27:23)

Ekopolin: Jakóbczyk 14(2), Trojanowski 10, Siworski 10, Wabnik 9(2), Sławacki 8, Czernek 4, Rzeźnicki 0, Barancewicz 0
Baczo K Oleśnica: Garliński 9(1), Jaworski 8, Woźny 8(1), Osuch 5(1), Zwierz 5(1), Stępień 3, Turczyn 2, Dopierała 0

 

 

Brothers Team - B.C Trzebnica 61:42 (26:25)

Brothers Team: Maćkowiak 15, Rząśnicki 12, Nowakowski 12, Miara 10, Czekaj 9(1), Wycech 2, Furyk 1, Pakuła 0
B.C Trzebnica: Tereniuk 14, Podrygajło 10, Walczak 7(1), Zych 3, Antkowiak 2, Krupa 2, Konopacki 2, Omiecina 2, Podrygajło 0, Wilczek 0

 


2.liga

 

Los Pupilos - Centrum-Naczep.com 54:53 (28:22)

Los Pupilos: Byra 19(1), Woźniak 15, Młyńczak 11, Wrona 7, Struś 2, Sławiński 0
Centrum-Naczep.com: Żak 16, Malinowski 12, Bobko 11(1), Hasik 11(1), Żeleszkiewicz 3, Fedeczko 0, Głogowski 0

 

Powerman Sport - Tel Raf 50:44 (24:20)

Powerman Sport: Jahn 13(2), Milejski 11, Mroczkowski 11, Ekiert 8, Dobies 3(1), Wątroba 2, Szmelter 2, Ciszewski 0
Tel Raf: Piechota 22, Pyziak 7, Sarnicki 5(1), Słapa 4, Chałupa 3, Zdrojewski 2, Poznański 1, Kowalski 0

 

profilsport.pl - zebrano.com.pl 57:47 (40:26)

profilsport.pl: Baranowski 25(1), Korczyński 17(3), Gęsicki 10(2), Froch 4, Chmiel 1
zebrano.com.pl: Zając 14, Haniecki 14(4), Liana 10, Deleżyński 4, Bąk 2, Paździor 2, Dzundza 1, Bieć 0

 

Golden Play Club - Militaria.pl Shooting&Outdoor 60:42 (20:11)

Golden Play Club: Kozikowski 21(4), Sawicki 14, Chudzyński 9(1), Karczewski 6, Twardowski Paweł 5, Twardowski Tomasz 3(1), Kas 2, Mróz 0, Jakubiak 0
Militaria.pl Shooting&Outdoor: Maciejczak 20(4), Szymanowski 5, Langowski Tomasz 5, Magott 4, Żelaszkiewicz 3, Tworzydło 3, Langowski Bartosz 2, Hryciuk 0, Wasiuta 0

 

Zielony Robal - Szwedzkie Pompy 42:26 (28:8)

Zielony Robal: Wójcik 13(1), Przybyło 9, Walas 6, Józefczyk 5, Magyar 4(1), Jóźwik 2, Pacuła 2, Krajna 1, Stadnicki 0
Szwedzkie Pompy: Bartosiak 9, Sułek 7, Samborski 5, Bielawski 4, Siedlecki 1, Wnukiewicz 0, Kowalski 0

 

MuchoBronx - Cosmodisc 62:34 (34:11)

MuchoBronx: Baj 18(2), Moras 9, Suska 8, Uziałko 8, Bochenek 7, Szydłowski 6, Kazuła 6, Broniek 0, Repeć 0
Cosmodisc: Omański 12, Zychla 5, Danecki 3(1), Dąbrowski 3(1), Dobrowolski 3(1), Pułaczewski 2, Domagała 2, Preisner 2,

Struzik 2, Wilkosz 0


3.liga

 

Łosie - Szynszyl Squad 57:55 (26:24)

Łosie: Rożek 18, Rakowski 16, Szpiczakowski 13, Piejko 6, Ladra 2, Bożeńko 2, Lesik 0
Szynszyl Squad: Ruchel 18, Urbaniak 12, Gdowski 11, Nowaczyk 6(2), Ciurej 4, Karolczak 2, Maciążek 2, Graczyk 0

 

KFC - 4Fun 55:38 (27:13)

KFC: Kukuła 11, Bednarski 10, Jędrychowski 7, Strumiński 6, Aftowicz 5(1), Kowalczyk 5(1), Lewandowski 5, Kołodziej 4, Lewacki 2, Krawczyk 0
4Fun: Czekajło 14, Pastuszek 8, Kleszcz 6, Januszkiewicz 4, Nicpoń 4, Litwiński 2, Dąbrowski 0, Bazylak 0, Jasek 0

 

Lombardi.pl - Drużyna A 54:48 (30:20)

Lombardi.pl: Mikołajczak 20, Jaworowski 10, Posioł 8, Woch 6, Szczerek 5(1), Furman 3(1), Kotkiewicz 2, Pawlak 0
Drużyna A: Kazimierowicz 19(2), Posadowski 10, Nagalewski 8, Manglus 6, Prostak 5

 

McDonald's - Wings Media 47:30 (32:10)

McDonald's: Kamiński 12(3), Cywiński 9(1), Rządkowski 8(1), Dajewski 6, Czyżewski 5(1), Bulatović 3(1), Podleśny 2, Kielar 2, Żygadło 0
Wings Media: Kociałkowski 9(1), Otwinowski 5, Szymański 5(1), Bednarz 4, Mazur 3, Skrzydelski 2, Józefowicz 2, Siedlecki 0

 

Młode Wilki - STB Stars 52:39 (25:21)

Młode Wilki: Pieńkowski 14, Gawroniak 14, Kaszubski 9, Boba 4, Juszczyk 4, Bulski 2, Kucharski 2, Więcek 2, Lubszczyk 1
STB Stars: Nowak 13, Bączek 11(1), Galaś 8(1), Serafinowicz 5(1), Mańkiewicz 2, Zimoch 0

 

Łobuzersi - Birsy 55:40 (26:18)

Łobuzersi: Nowak 18(3), Rusek Maciej 10, Kelm 10, Feiga 5, Maścianica 4, Wiercioch 4, Rusek Michał 2, Korpanty 2, Stelmasiewicz 0
Birsy: Wierzbicki 13, Korus Michał 9, Cybiński 8(1), Korus Jakub 5, Podralski Tomasz 4, Podralski Jakub 1

 

Trzy Sześć - Poracha 59:46 (31:18)

Trzy Sześć: Wojciechowski 19(2), Woźniak 13(1), Mroczek 8(1), Szurek Teodor 6, Zynwala 5(1), Kalinowski 4, Szurek Kornel 4, Staszyński 0
Poracha: Wiśniowski 19, Paszko 11(1), Prokopowicz 10, Jeżewski 4, Węgier 2, Pilszak 0

 

Zadymki Trzebnica - Szerszenie 71:21 (34:5)

Zadymki Trzebnica: Krzysztofik 15, Widurski Arkadiusz 15(1), Jaremkiewicz 11(2), Widurski Tomasz 9, Wiaderny 8, Fedyk 6, Jakusek 6, Szczepański 1
Szerszenie: Dworakowski 6, Szymerowski 6, Sum 4, Piekarczuk 2, Marciniak 2, Smułuch 1, Wciórka 0, Kobecki 0

 

MWSLiT - GOKiS Kąty Wrocławskie 112:34 (59:12)

MWSLiT: Siczyński 28(1), Wawrzyńczuk 24, Zabłocki 20, Oborzyński 19(1), Głowik 10, Rabiega 9, Gliniak 2
GOKiS Kąty Wrocławskie: Dziuba 15(1), Glinka 4, Skarbowski 4(1), Piotrowicz 4, Kocik 2, Błocki 2, Pawlik 2, Kruczkowski 1, Cygan 0, Chwastyk 0, Homeniuk 0, Woźniacki 0

 

Nietota - KursyBHP Asekor 48:31 (31:15)

Nietota: Nowacki 9(1), Kotarski 8, Tabinowski 7(1), Pepliński 5(1), Nowak 4, Stanek 4, Bodak 4, Klimaszewski 3, Wiśniewski 2, Popiel 2
KursyBHP Asekor: Heider 12(2), Tabiś 6, Maciejewski 4, Wiercik 3, Nakielski 2, Odyas 2, Potocki 2, Katyński 0

 

LZS Blues Jelcz Laskowice - GOKiS Kąty Wrocławskie 72:13 (38:7)

LZS Blues Jelcz Laskowice: Żygadło 13, Pęk 13, Kowalczyk Wiktor (2) 12, Klimkowski 10, Kowalczyk Przemysław (2) 8, Jasiński 6, Kamiński 6, Domański 2, Rabczenko 2
GOKiS Kąty Wrocławskie: Kocik 5(1), Pawlik 4, Kruczkowski 2, Glinka 2, Błocki 0, Homeniuk 0, Chwastyk 0, Woźniacki 0, Błażków 0, Cygan 0, Piotrowicz 0, Dziuba 0

 

Rebels - Gmina Borów 50:34 (25:24)

Rebels: Milewicz 16(1), Kozioł 15(1), Szczap 7, Pudełek 5, Haber 5, Sikora 2, Szymański 0
Gmina Borów: Wańczyk 16(2), Jakubowski 4, Chuchnowski 4, Spiak 4(1), Smyk 2, Przyszlak 2, Bukowski 2, Przyszlak 0, Żurek 0, Hubicki 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jak nazwać Most Wschodni we Wrocławiu?






Oddanych głosów: 1173