Sport

WRONBA: Mistrzowie przegrywają po raz drugi

2010-12-13, Autor: Piotr Kolisko
Koszykarze Event Service stracili mistrzowską dyspozycję, którą prezentowali jeszcze na początku sezonu. Po porażce z Samprauem w ubiegłym tygodniu w minioną sobotę ulegli drużynie Hesu różnicą aż 23 punktów. W innych spotkaniach równie wysoką porażkę zanotowali na swoim koncie gracze Osiru Sobótka, którzy wysoko przegali z Warriors.

Reklama

SuperWRONBA

 

Hes - Event Service 64:41 (30:28)

Hes: Preisner 17, Lewicki 12(1), Groń 10, Kardasz 7(2), Wieszczak 6, Mielczarek 5(1), Lipczyński 3(1), Szlęzak 2, Zalewski 2, Łata 0
Event Service: Pawlak 11(2), Kinal 8, Maćkowiak 8(2), Otręba 7, Herbut 4, Kaczor 2, Rogoziński 1

 

Brothers Team - Ekopolin 57:41 (30:30)

Brothers Team: Koremba 12, Nowakowski 11, Rząśnicki 10, Wierzgacz 9(1), Mańkowski 7, Wyrwas 5, Pakuła 3(1)
Ekopolin: Jakóbczyk 9(1), Wieruszewski 8, Jachimowicz 5, Czernek 5(1), Włodarczyk 4, Rzeźnicki 4, Barancewicz 4, Siworski 2, Kowalski 0


1.liga

 

McDonald's BGD - TST 61:51 (29:22)

McDonald's BGD: Kaca 18(3), Kowalski 12, Woszczek 11, Kucharski 8(2), Podleśny 5, Konieczka 4, Urbańczyk 3(1), Czyżewski 0
TST: Czekaj 13, Furyk 11(1), Stankiewicz 10, Szprynger 9, Głos 8, Klisiewicz 0

 

MUKS Bielany Wrocławskie - LZS W.Quandt Żmigród 52:38 (25:26)

MUKS Bielany Wrocławskie: Broniecki 11, Powązka 11, Mikołajczak 10, Kruczyński 8(1), Wilk 7, Pomianowski 5(1), Pośpiech 0
LZS W.Quandt Żmigród: Rozlazły 17(2), Boczanowski 4(1), Adamowicz 4, Wroński 3(1), Pabich 2, Bajserowicz 2, Radziszewski 2, Zalewski 2, Skaczyło 2

 

Szwedzkie Pompy - Łże Elity 51:39 (25:18)

Szwedzkie Pompy: Kogut 22(6), Okraszewski 14, Siedlecki 9, Bielawski 6, Sierakowski 0
Łże Elity: Przystał 14, Drobiński Krzysztof 8, Drobiński Michał 7, Witkowski 6, Miga 2, Słapa 2, Szymura 0, Łysiak 0, Bury 0

 

Warriors - OSiR Sobótka 71:51 (36:18)

Warriors: Trela 25(1), Kurek 18, Sudoł 10, Działowski 8, Gozdek 6, Cierzniak 4
OSiR Sobótka: Kosmala 19, Bohdziul 13(1), Soboń 8, Murawski 5(1), Merecki Maciej 5, Merecki Jakub 1, Mosor 0, Wiatr 0


2.liga

 

PB Budotex - KSP Gospoda 42:30 (18:8)

PB Budotex: Sierka 11, Muszyński 10(2), Mikita 9(1), Malinowski 7, Mierzwiak 4, Brust 1, Lulek 0, Góra 0
KSP Gospoda: Marciniak 12, Ratajczak 9, Łyszczarek 4, Kucharski 2, Pietkun 2, Maćkowiak 1, Ejben 0, Chrustowski 0

 

Greno - Powerman Sport 48:46 (16:21)

Greno: Rzyczkowski 20(1), Rotnicki 16(2), Czawłytko 4, Chałupa 4, Hoffman 2, Kozik 2, Majta 0
Powerman Sport: Skiba 10(2), Staniów 9(1), Milejski 9(1), Jahn 7(1), Janusik 5(1), Kotuła 4, Sankowski 2, Szmelter 0, Zieliński 0, Dobies 0

 

B.C Trzebnica - Gen 68:28 (33:19)

B.C Trzebnica: Walczak 19(3), Tereniuk 14, Krupa 9(1), Podrygajło Kamil 9, Ostasz 7, Konopacki 6, Podrygajło Bartłomiej 4
Gen: Ferenc 13(1), Bełej 7(1), Pełka 5(1), Jurecki 3, Kwolek 0, Jeżewski 0, Tomczak 0

 

Baczo K Oleśnica - Chłopcy z Bronxu 61:35 (29:21)

Baczo K Oleśnica: Osuch 16(1), Jaworski 12, Garliński 10, Potycz 10, Woźny 6, Rytkowski 4, Turczyn 3
Chłopcy z Bronxu: Sarnecki 13, Tabinowski 8(2), Stengert 8, Józefowicz 6, Bartoszewski 0


3.liga Golden Play Club - Aspekt Sauny 61:39 (29:21)

Golden Play Club: Chudzyński 11, Kas 10(1), Twardowski Paweł 9, Kozikowski 8(2), Lewacki 7(1), Karczewski 7, Twardowski Tomasz 7(1), Sawicki 2, Jakubiak 0
Aspekt Sauny: Pelczer 14(2), Płomiński 9(1), Uryga 5, Fabiański 3, Pawełczyk 3(1), Mleczko 3(1), Szwed 2, Drożdż 0, Filipek 0

 

Banda Wariatów - Stowarzyszenie Maraton 54:51 (24:15)

Banda Wariatów: Bielawski 25, Dyńka 18(4), Mroczkowski 5, Cygan 4, Smolarek 2, Klaus 0
Stowarzyszenie Maraton: Szmek 25(6), Kopertyński 15, Nowicki 11, Ignor 0, Krążała 0, Grobelny 0

 

WuTeam - Cosmodisc 54:32 (23:8)

WuTeam: Markowicz 13, Pietraho 10, Grzesik 10, Szkoła 7, Dworas 7, Brygider 5, Tabiś 2
Cosmodisc: Omański 18(1), Erdene-Chuluun 8(1), Struzik 5, Paluch 1, Wilkosz 0, Domagała 0, Zychla 0

 

Granimex Wrocław - Anderskajs 53:44 (20:22)

Granimex Wrocław: Kiszkiel 15(1), Mankiewicz 10(1), Wawrzyniak 9, Klimczak 6, Ressel 4, Kordys 4, Chudziński 2, Wojewódzki 2, Dec 1
Anderskajs: Jurkiewicz 16, Fast Grzegorz 15, Fast Michał 6, Jania 5, Furman Łukasz 1, Klekociński 1, Furman Bartłomiej 0, Fąfara 0

 

Fallimagni - Tehnoprest Team 53:25 (29:14)

Fallimagni: Więcek 12, Zuber 10(1), Krasnodębski 7, Ograbek 7, Chałupa 6, Jastrzębski 5, Wróbel 3, Leski 3(1)
Tehnoprest Team: Krzysztan 8(2), Małek 6, Górski 6, Małolepszy Bartosz 2, Wójcik 2, Majewski 1, Ejsmund 0, Małolepszy Tomasz 0, Bujak 0

 

zebrano.com.pl - N.B.K. 64:62 (29:30) - 1 dogr.

zebrano.com.pl: Myszka 23, Liana 11(1), Bąk 10, Zając 7, Dzundza 7(1), Odej 4(1), Paździor 2
N.B.K.: Ołowecki 18(3), Zemlak 15(2), Szablicki 10(2), Bielan-Rygoł 9(1), Zięba 4, Mikołajko 3, Niziński 3(1)

 

Kantor Plex - Hasco Lek 50:49 (15:15)

Kantor Plex: Junik 16(3), Kaszewski 10, Galewski 7(1), Szymków 6, Krajewski 4, Zieliński 3(1), Przewoźniczek 2, Paukszt 2
Hasco Lek: Hes 9, Zaroda 9, Gładki 8(1), Krzemień 7, Przysada 6, Rogalski 5, Gapiński 3(1), Janik 2, Błasiak 0

 

KFV Galaxy - Banda Grubego 36:25 (18:15)

KFV Galaxy: Górski 13, Wojszel 11, Komański 8, Kaczmarek 4, Fajfer 0, Ejsmont 0, Grzesiak 0, Szczepański 0, Nawrocki 0
Banda Grubego: Schuderla 11, Krajna Paweł 6, Kruczkowski 4(1), Małkiewicz 2, Gołda 2, Krajna Jakub 0, Biernacki 0, Ziółkowski 0

 

Lombardi.pl - Łosie 74:16 (50:2)

Lombardi.pl: Posioł 15(2), Mikołajczak 12, Klecha 10, Woch 10, Pękała 8, Basiński 6(2), Jaworowski 4, Misiński 3(1), Kotkiewicz 2, Furman 2, Pawlak 2
Łosie: Ladra Dariusz 4(1), Markuszewski 4, Nowaczyk 4, Ladra Jakub 2, Bożeńko 2, Szpiczakowski 0

 

Napalm - Centrum Taśm 48:31 (21:15)

Napalm: Mozoła 16, Dudek 12(2), Łopuszyński 7, Świstowski 4(1), Zadygowicz 3, Pismaris 3(1), Gałęski 2, Rewers 1, Hryniewiecki 0
Centrum Taśm: Warawko 21, Brzozowski 5, Pęczek 2, Grudniewski 2, Nowak 1, Lewkowski 0, Basałyngowicz 0, Antosz 0, Głowacki 0

 

Ridimtim - Letnia Wrocław 20:0 (0:0) - walkower


Credit Suisse - Zadymki Trzebnica 49:46 (25:22)

Credit Suisse: Łuczak 14, Olechowski 12(4), Szymko 8, Pokorny 8, Kozera 7(1), Sławiński 0
Zadymki Trzebnica: Krzysztofik 25(1), Widurski Tomasz 6, Widurski Arkadiusz 6, Fedyk 6, Fijał 3, Adamiec 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Kto był lepszym prezydentem Wrocławia?




Oddanych głosów: 353