Sport

WRONBA: Nadchodzi finał

2011-06-21, Autor: Piotr Kolisko
Startujący do play-offs dopiero z szóstego miejsca w tabeli koszykarze TST Kogeneracja S.A. pokazali dlaczego są najbardziej utytułowanym zespołem w historii WRONBA. Pokonując zespół HES zakwalifikowali się do Wielkiego Finału po raz 13. Ich przeciwnikiem w decydującym meczu sezonu będą obrońcy mistrzowskiego tytułu - Sampraus.

Reklama

SuperWRONBA - półfinał

 

Sampraus - McDonald's BGD 58:54 (29:19)

Sampraus: Olejniczak 15(1), Kuciemba 13(3), Michalczewski 8, Dębowicz 8, Pieniążczak 5, Maras 5, Jędryszek 4, Kuczyński 0, Mróz 0, Bora 0, Szprych 0, Barea 0
McDonald's BGD: Pawlak 24(1), Konieczka 12(1), Urbańczyk 9, Kowalski 6, Poliwoda 3(1), Stasieńko 0, Kucharski 0, Podleśny 0, Żygadło 0

 

TST Kogeneracja SA - Hes 70:63 (34:30)

TST Kogeneracja SA: Gołąb 17, Chałupa 14(1), Kasiński 13(1), Biernatowski 9(1), Staniucha 5(1), Remian 5, Widawski Piotr 4(1), Widawski Paweł 3(1)
Hes: Preisner 21(1), Dźwilewski 18(2), Mazur 10, Lewicki 7, Wieszczak 6(2), Łata 1, Szlęzak 0, Szczęsny 0

 


1.liga - półfinał

 

basketplanet.pl - Brothers Team 60:53 (24:25)

basketplanet.pl: Hryckiewicz 20(1), Gruszka 20(1), Borkowski 11(1), Stasieńko 5, Matkowski 4
Brothers Team: Zaremba 19(5), Nowakowski 11, Maćkowiak 7, Wyrwas 6(1), Wycech 5(1), Wodzisławski 5, Duda 0, Pakuła 0, Mańkowski 0

 

Warriors - Łże Elity 57:46 (14:23)

Warriors: Nikitiuk 23(2), Trela 13, Działowski 8, Wnukiewicz 6, Rumczyk 4, Cierzniak 2, Gozdek 1
Łże Elity: Drobiński 14, Kosmala 10, Przystał 9, Łysiak 7(1), Barcewicz 2, Szymura 2, Drobiński 2, Witkowski 0

 


2.liga - półfinał

 

B.C Trzebnica - MuchoBronx 51:43 (19:29)

B.C Trzebnica: Walczak 26(5), Zych 8(2), Podrygajło Kamil 6, Podrygajło Bartłomiej 6, Tereniuk 4, Krupa 1, Kruszona 0, Antkowiak 0, Konopacki 0
MuchoBronx: Baj 12, Uziałko 10, Moras 10, Suska 9, Bochenek 2, Repeć 0, Tatarek 0, Szydłowski 0

 

PB Budotex - Militaria.pl Shooting&Outdoor 68:58 (32:26)

PB Budotex: Sierka 16, Muszyński 13(3), Sasin 12(1), Malinowski 12(2), Jacaszek 9, Brust 6, Lulek 0
Militaria.pl Shooting&Outdoor: Langowski Tomasz 20(1), Langowski Bartosz 11, Żelaszkiewicz 11, Mańczak 11(1), Hryciuk 4, Szymanowski 1, Maciejczak 0

 


3.liga - runda 1/4

 

Damkon - Stowarzyszenie Maraton 62:31 (27:23)

Damkon: Bobko 15, Styranko 11(2), Hasik 10, Gąsiorowski 7(1), Kruk 6(1), Szmigiel 4, Kudła 4, Głogowski Konrad 3, Grzelka 2, Fedeczko 0, Głogowski Damian 0
Stowarzyszenie Maraton: Urbańczyk 15(1), Nowicki 7, Szmek 5(1), Koziołek 4, Krążała 0, Berks 0

 

Cosmodisc - Burro 47:43 (22:25)

Cosmodisc: Omański 22(1), Pułaczewski 7, Erdene-Chuluun 5, Danecki 5(1), Domagała 5(1), Struzik 2, Zychla 1
Burro: Słaby 11, Wawer 9(1), Halusiak 9(3), Mucha 6, Pulka 4, Zimoląg 4

 

Mudżahedini - Fallimagni 66:57 (31:19)

Mudżahedini: Groń 27, Lipczyński 16(3), Ferenc 14(2), Magryś 8(1), Kowalski 1, Cycak 0, Leśniewski 0
Fallimagni: Ograbek 22(1), Zuber 17(1), Więcek 6, Krasnodębski 6, Wróbel 4, Jastrzębski 2

 

Tel Raf - WuTeam 61:51 (32:25)

Tel Raf: Piechota 29(1), Słapa 13, Wojtukiewicz 9, Sarnicki 6(2), Pyziak 4, Poznański 0
WuTeam: Pietraho 22(4), Markowicz 10, Krawiec 9, Szkoła 6(2), Tabiś 4, Dworas 0

 

Wrobis S.A. - Nietota 78:18 (32:8)

Wrobis S.A.: Kraszewski 15(1), Stefańczyk Łukasz 14, Stefańczyk Tomasz 13, Tuła 12(1), Nikiel 8, Murdzia 8(1), Pronobis 6, Łaziński 2, Wronka 0
Nietota: Nowak 11, Kotarski 3, Nowak 2, Zuber 1, Pepliński 1, Moska 0, Stanek 0, Popiel 0

 

The Krizar's BSK - Banda Wariatów 54:38 (27:20)

The Krizar's BSK: Kogut 27(3), Hetman 11, Smyk 6, Kiełbusiewicz 6(2), Sierakowski 4, Gworys 0, Dumin 0, Osadca 0, Nahirny 0
Banda Wariatów: Bielawski 13(3), Łuczak 10(1), Dyńka 7(1), Isalski 4, Klaus 2, Kobak 2, Mroczkowski 0, Cygan 0

 


3.liga - runda 1/2

 

Rogalik Środa Śl. - lacoste24.pl 52:46 (28:15)

Rogalik Środa Śl.: Juzyk 19(3), Marczak 16(1), Różyński 9, Kuras 5, Szostak 3
lacoste24.pl: Płomiński 15(1), Pelczer 10(1), Mleczko 7(1), Maliszewski 4, Szwed 4, Drożdż 4, Fabiański 2, Oborzyński 0, Pawełczyk 0, Filipek 0, Woźny 0

 

Kantor Plex - profilsport.pl 42:31 (20:19)

Kantor Plex: Galewski 24(3), Legięć 4, Kaszewski 4, Krajewski 4, Zieliński 2, Przewoźniczek 2, Paukszt 2, Szymków 0, Kurowski 0
profilsport.pl: Baranowski 15, Korczyński 14(4), Brojanowski 2, Dąbrowski 0, Chmiel 0, Gęsicki 0, Fil 0, Froch 0

 

Zielony Robal - Elektrotim 46:34 (24:12)

Zielony Robal: Prossel 16(2), Wencek 6(1), Józefczyk 5, Jóźwik 5, Wójcik 5, Krajna Jakub 4, Magyar 3, Stadnicki 2, Pacuła 0, Krajna Paweł 0
Elektrotim: Zagrodny 9(1), Trebenda 7, Kaliński Tomasz 5, Hrebieniuk 5, Gawerski 4, Kaliński Michał 2, Sajnok 2, Jakubowicz 0

 

Wrobis S.A. - Tel Raf 46:24 (21:8)

Wrobis S.A.: Stefańczyk Łukasz 17, Tuła 9, Stefańczyk Tomasz 6, Murdzia 5, Kraszewski 4, Nikiel 4, Pronobis 1, Łaziński 0, Wronka 0
Tel Raf: Piechota 14(1), Chałupa 3, Sarnicki 3(1), Madziarski 2, Zdrojewski 2, Poznański 0, Pyziak 0, Słapa 0

 

Damkon - The Krizar's BSK 45:24 (22:14)

Damkon: Grzelka 12(1), Hasik 12(2), Bobko 6, Szmigiel 4, Kruk 4, Styranko 4, Głogowski Konrad 2, Głogowski Damian 1, Kudła 0, Fedeczko 0
The Krizar's BSK: Sierakowski 9(3), Kogut 6, Smyk 5, Hetman 4, Gworys 0, Dumin 0, Osadca 0, Nahirny 0, Kiełbusiewicz 0

 

Mudżahedini - Cosmodisc 70:56 (32:25)

Mudżahedini: Groń 26, Lipczyński 14(3), Ferenc 14(2), Magryś 12, Cycak 4(1), Kowalski 0, Leśniewski 0

Cosmodisc: Omański 15(1), Zychla 11, Erdene-Chuluun 10(2), Domagała 8(2), Danecki 5(1), Pułaczewski 4(1), Struzik 3, Wilkosz 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy nazwanie tramwaju imieniem Krzysztofa Balawejdera to dobry pomysł?



Oddanych głosów: 173