Sport

WRONBA: Pogromcy mistrzów

2010-05-24, Autor: Piotr Kolisko
Zespół Kocuła Team po rozczarowującym początku rozgrywek wyraźnie rozkręca się z kolejki na kolejkę. W ubiegły weekend zawodnicy tej drużyny pokonali obecnego mistrza SuperWRONBY TST Kogenerację 55:48. Przypominamy jednocześnie, iż Kocuła ograła już w tych rozgrywkach również wicemistrza rozgrywek zespół HES.

Reklama

SuperWRONBA

 

Hes - Sampraus 38:37 (14:16)

Hes: Wieszczak 9, Lewicki 7(1), Preisner 6, Kardasz 6(1), Walichiewicz 4, Nowacki 4, Wajda 2, Szczęsny 0
Sampraus: Jędryszek 10, Maras 9, Kuczyński 6, Bora 4, Dębowicz 4, Pieniążczak 2, Olejniczak 2, Mróz 0

 

Jordahl&Pfeifer - R. Eldo & Rado 69:62 (35:26)

Jordahl&Pfeifer: Grzegorski 17(2), Kinal 14, Stachowiak 10, Kaca 10(2), Rzepka 7, Kowalski 6, Żygadło 5
R. Eldo & Rado: Otręba 15, Kalwasiński 15(1), Herbut 14, Kaczor 5(1), Siek 5(1), Chlebowski 4(1), Kolisko 4, Rogoziński 0

 

Kocuła Team - TST Kogeneracja SA 55:48 (36:19)

Kocuła Team: Maćkowiak 10(1), Koremba 8, Nowakowski 8, Białorucki 8(2), Wnukiewicz 6, Zaremba 6, Piątkowski 4, Wierzgacz 3(1), Kowalski 2, Halikowski 0, Wawrzyniak 0
TST Kogeneracja SA: Widawski 18, Widawski 9(3), Staniucha 8, Remian 6, Cześniszewski 5(1), Biernatowski 2

 

OSiR Sobótka - Tako AR 74:48 (35:24)

OSiR Sobótka: Bohdziul 18(2), Kosmala 14, Soboń 13(1), Jabłoński 9, Merecki Jakub 8, Merecki Maciej 7(1), Murawski 5(1), Mosor 0, Wiatr 0
Tako AR: Wasilewski 12(1), Grygorowicz 7(1), Tytko 7, Domagała 7(1), Dul 7, Markowski 4, Olech 2, Kuciemba 2


1.liga

 

TST Napalm - Greno 44:34 (21:24)

TST Napalm: Czekaj 11(2), Szprynger 10(1), Stankiewicz 9(1), Głos 6, Czajkowski 6, Łopuszyński 2, Furyk 0, Makowski 0, Klisiewicz 0
Greno: Rzyczkowski 13(1), Ptak 8, Czawłytko 4, Bęben 4, Hoffman 3(1), Chlebicki 2, Kozik 0

 

Warriors - Gen 75:53 (46:23)

Warriors: Danielewicz 20(3), Sudoł 11, Kurek 10, Gawlik 8, Gozdek 8(1), Działowski 7(1), Rumczyk 7, Cierzniak 4
Gen: Kwolek 17(2), Pośpiech 15, Krupa 14(2), Raczkowski 7(2), Wiśniowski 0, Jeżewski 0, Bełej 0


2.liga

 

Szwedzkie Pompy - IBC Frigo 48:47 (19:25)

Szwedzkie Pompy: Kogut 15(2), Okraszewski 13, Matysiak 12(2), Bielawski Paweł 3(1), Bielawski Tomasz 2, Jakubiszyn 2, Siedlecki 1, Dorada 0
IBC Frigo: Palm 14(1), Bąkowski 11(2), Tur 9(2), Reizer 8, Adamowicz 5

 

WroGeo - Główki od Szpilek 59:31 (23:16)

WroGeo: Huczak 12, Stefańczyk Łukasz 12, Jakubowski 8, Szczęsny 6, Osada 6, Stefańczyk Tomasz 5(1), Dojnikowski 5, Paprocki 5(1), Pronobis 0, Rutski 0
Główki od Szpilek: Galewski 13(2), Kowalski 6, Rzeźnicki 5, Michalski 5, Borkowski 2, Żurawski 0

 

Endomed - MuchoBronx 56:49 (20:29)

Endomed: Mańczak 18(3), Kalwasiński 13(2), Burza 7(1), Langowski Bartosz 6(1), Hetman 4, Langowski Tomasz 4, Magott 4
MuchoBronx: Iwanowski 15(1), Baj 13(2), Uziałko 9(3), Moras 7, Suska 5, Repeć 0, Szydłowski 0

 

Powerman Sport - Koledzy Brojana 79:37 (51:24)

Powerman Sport: Stasieńko 17(2), Sankowski 15, Milejski 14, Skiba 14(1), Nikitiuk 10(2), Jahn 7(1), Rusinek 2
Koledzy Brojana: Korczyński 17(3), Miedziński 8, Dąbrowski 6, Chmiel 4, Fil 2


3.liga

 

Golden Play Club - Tar Hells 3tk 50:28 (25:19)

Golden Play Club: Twardowski 18(2), Karczewski 10, Kas 9, Lewacki 6(2), Budzyński 4, Jakubiak 3
Tar Hells 3tk: Mikołajko 11, Zemlak 5(1), Zimoląg 5, Machalski 3(1), Górski Michał (2) 2, Górski Łukasz (2) 2, Grzesiak 0

 

Panorama Centrum - Anderskajs 59:53 (24:30) - 1 dogr.

Panorama Centrum: Piechota 16(3), Konieczny 15, Pyziak 12, Sarnicki 8(1), Poznański 6, Madziarski 2, Wojtukiewicz 0, Adamowski 0
Anderskajs: Jurkiewicz 28(2), Fast 15, Fast 4, Furman 2, Furman 2, Jania 2, Ejsmont 0, Fąfara 0

 

KFC - NG Engineering 63:53 (28:24)

KFC: Jędrychowski 19(3), Kukuła 16, Lewandowski 11, Kołodziej 7(1), Krawczyk 4, Pajkert 4, Bednarski 2, Kowalczyk 0
NG Engineering: Śliwa 18, Cichy 10, Haftaniuk 8, Hamerski 7, Dorabiała 6(2), Twardowski 4

 

Drużyna A - Napalm 61:46 (22:18)

Drużyna A: Kazimierowicz 28(2), Prostak 16(2), Cepowski 8, Posadowski 7, Truchan 2, Król 0
Napalm: Świstowski 17(2), Zadygowicz 15(1), Janeczko 7(1), Hryniewiecki 5, Pismaris 2, Konieczny 0

 

Ocenzurowani - Poracha 51:31 (23:15)

Ocenzurowani: Kraszewski 18, Stelmasiewicz 10(1), Nowak 10(2), Krokowski 6, Cianciara 3, Majta 2, Korpanty 2, Byzia 0
Poracha: Malec 15(2), Różycki 9(3), Sipurzyński 3, Kondracki 2, Klekociński 2, Krokowski 0, Kozak 0

 

Hasco Lek - zebrano.com.pl 48:31 (22:16)

Hasco Lek: Zaroda 19, Rogalski 6, Gapiński 6(1), Krzemień 6, Hasik 5(1), Nadolski 4, Błasiak 2, Przysada 0
zebrano.com.pl: Dzundza 13(2), Bąk 9(1), Grabowski 5, Haniecki 2, Paździor 2, Poznański 0, Nawrocki 0

 

Zielony Robal - Rebels 41:29 (27:20)

Zielony Robal: Gruszecki 13(1), Prossel 12(1), Wójcik 11, Stadnicki 3(1), Żak 2, Jóźwik 0, Wołowiec 0
Rebels: Milewicz 12, Klempel 10, Haber 4, Pudełek 3(1), Zieliński 0, Tyc 0, Jamróz 0

 

LcA Legnica - Debukerz 58:50 (24:27)

LcA Legnica: Długołęcki Marcin 14, Wanot 12, Nadybski 11, Korczyński 6, Długołęcki Grzegorz 5(1), Muraszko 4, Marcoń 3, Terlecki 3(1), Głowaczewski 0, Dróżdż 0
Debukerz: Słaby 25(3), Halusiak 13(3), Małek 4, Łebek 2, Dańczak 2, Urbaś 2, Boba 2

 

Lombardi.pl - Bez Nazwy 55:29 (21:12)

Lombardi.pl: Mikołajczak 12, Posioł 12(2), Klecha 10, Pękała 10, Misiński 6(2), Pawlak 3, Kłykociński 2, Furman 0
Bez Nazwy: Mucha 16, Gryzło 7, Prałat 6(1), Świrski 0, Bielas 0

 

SwiatSportu.pl - Rogalik Środa Śl. 67:35 (25:9)

SwiatSportu.pl: Trojanowski 17, Policki 16(3), Stich 13, Tomczyk 10(2), Malinowski 4, Dziurowski 3, Włodkowski 2, Prochowski 2
Rogalik Środa Śl.: Palczyński 9(1), Kuras 8, Sawczyk 5, Różyński 5, Juzyk 4, Dutko 2, Szostak 2, Kempiak 0

 

Baczo K Oleśnica - Damkon 56:41 (33:18)

Baczo K Oleśnica: Jaworski 18, Rytkowski 13(1), Woźny 9(1), Garliński 7(1), Królikowski 4, Osuch 3, Gomulski 2
Damkon: Zabiegliński 18, Fedeczko 6, Gąsiorowski 5(1), Kisiel 4, Otwinowski 4, Głogowski 2, Żeleszkiewicz 2, Kasierski 0, Kudła 0, Głogowski 0

 

Baczo K Oleśnica - Konsalnet 52:35 (23:16)

Baczo K Oleśnica: Rytkowski 11, Jaworski 8, Woźny 8, Gomulski 8, Osuch 7(1), Garliński 6(1), Dopierała 2, Królikowski 2
Konsalnet: Pulka 7(1), Oborzyński 6(1), Wawer 6, Zbinkowski 5, Zabłocki 5, Ziętek 3, Czekaj 3, Caban 0

 

Kupelwajzer Legnica - Pop 84 Split 45:37 (23:16)

Kupelwajzer Legnica: Górski 20(1), Czapulak 10(1), Gregorowicz 6, Guss 4, Koszeluk 3(1), Malec 2
Pop 84 Split: Lichończak 25(4), Preisner 5, Lichończak 3(1), Tabiś 2, Chajdukiewicz 2, Przystasz 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Kto powinien być kandydatem PiS na prezydenta Wrocławia?







Oddanych głosów: 375