Sport

WRONBA: Poznaliśmy skład Wielkiego Finału

2011-01-31, Autor: Piotr Kolisko
Mecze minionego weekendu zadecydowały o składzie Wielkiego Finału ligi WRONBA jak i o losach zespołów pretendujących do awansu do wyższych klas rozgrywkowych. W Wielkim Finale SuperWRONBY spotkaja się Hes i Sampraus natomaist na zapleczu najwyższego szebla ligi MUKS Bielany zagra z McDonald's BGD.

Reklama

Hes - TST Kogeneracja SA 48:40 (25:24)

Hes: Wieszczak 10, Groń 9, Preisner 9, Łata 6, Żygadło 4, Lewicki 3(1), Walichiewicz 3, Kardasz 2, Mielczarek 2, Lipczyński 0, Szlęzak 0
TST Kogeneracja SA: Kozłowski 12(2), Gołąb 7, Widawski Piotr 6, Kasiński 6(1), Chałupa 5, Widawski Paweł 2, Remian 2, Staniucha 0

 

Sampraus - Tako AR 68:62 (28:23)

Sampraus: Olejniczak 16, Michalczewski 11, Kuciemba 10(1), Jędryszek 8, Maras 7, Kuczyński 6, Pieniążczak 6(1), Dębowicz 4
Tako AR: Bartnicki 19, Dzieciniak 16(3), Domagała 8(2), Olech 7, Wasilewski 5, Omelan 3, Tytko 2, Dul 2


1.liga - półfinał

 

McDonald's BGD - Warriors 52:46 (26:24)

McDonald's BGD: Kaca 18(2), Konieczka 12(1), Kucharski 11(3), Kowalski 4, Woszczek 4, Urbańczyk 3(1), Podleśny 0
Warriors: Trela 15, Nikitiuk 11(2), Kurek 6, Działowski 5, Gozdek 5, Sudoł 4, Cierzniak 0

 

MUKS Bielany Wrocławskie - OSiR Sobótka 57:51 (32:23)

MUKS Bielany Wrocławskie: Kruczyński 14(2), Pośpiech 10, Mikołajczak 8, Powązka 8, Rzepka 6(2), Broniecki 5(1), Wilk 4, Solnica 2, Pomianowski 0
OSiR Sobótka: Kosmala 19, Merecki 17(3), Bohdziul 8, Soboń 4, Murawski 3(1), Mosor 0, Wiatr 0

 


2.liga - półfinał

 

Baczo K Oleśnica - Greno 39:35 (11:9)

Baczo K Oleśnica: Potycz 10, Woźny 8(1), Osuch 8(2), Rytkowski 8, Garliński 5(1), Turczyn 0, Gomulski 0, Stępień 0
Greno: Rotnicki 17(3), Bęben 11, Czawłytko 3, Ptak 2, Zadrożny 2, Kozik 0, Chałupa 0

 

 

Goliszek Podłogi - PB Budotex 59:49 (29:23)

Goliszek Podłogi: Kmiecik 24, Pilarczyk 13(1), Jacyna 10, Rosiak 8, Szydłowski 4, Szyszka 0
PB Budotex: Sierka 15, Sasin 11(3), Muszyński 9(3), Pryjma 6, Mikita 4, Malinowski 4(1)


3.liga - runda 1/2

 

Golden Play Club - Run and Gun 78:27 (35:15)

Golden Play Club: Chudzyński 15(2), Twardowski Tomasz 15(1), Twardowski Paweł 10, Kozikowski 9(1), Sawicki 8, Karczewski 8, Kas 7, Jakubiak 6, Lewacki 0
Run and Gun: Zuber 12(2), Nowak 6, Lis 4, Mazur 3, Kotarski 2, Lesicki 0, Moska 0

 

Los Pupilos - Elektrotim 40:39 (22:17)

Los Pupilos: Kuryłek 12(2), Sławiński 11(2), Woźniak 4, Bednarczyk 4, Wrona 4, Rzepka 3, Rutowicz 2, Struś 0, Krowiarz 0
Elektrotim: Hrebieniuk 14(2), Jakubowicz 7, Trebenda 7, Janicki 5(1), Zagrodny 3(1), Gawerski 2, Dura 1, Konieczny 0, Kaliński 0, Dmytryk 0

 

zebrano.com.pl - KFC 63:51 (28:24)

zebrano.com.pl: Nizioł 18(1), Myszka 16, Bąk 14(2), Dzundza 9(1), Liana 4, Grabowski 2, Nawrocki 0, Paździor 0
KFC: Jędrychowski 17(2), Kukuła 11, Bednarski 6, Strumiński 5, Lewandowski 4, Pajkert 4(1), Kołodziej 4, Kowalczyk 0

 

Hasco Lek - Granimex Wrocław 62:36 (34:11)

Hasco Lek: Hes 18(1), Zaroda 14, Krzemień 10, Rogalski 6, Gładki 6, Krasowski 4(1), Janik 3, Gapiński 1
Granimex Wrocław: Kordys 9, Wawrzyniak 7, Mankiewicz 7, Chudziński 4, Kiszkiel 4, Dec 2, Milczanowski 2, Ressel 1, Wojewódzki 0, Klimczak 0

 

N.B.K. - Rebels 60:30 (31:13)

N.B.K.: Ołowecki 18(2), Zemlak 14, Mikołajko 10, Niziński 7(1), Szablicki 5, Zięba 4, Bielan-Rygoł 2
Rebels: Milewicz 8(1), Pudełek 7(1), Wójcik 7(1), Haber 5(1), Klempel 3, Zieliński 0, Sikora 0, Jamróz 0

 

TKKF Razem Wołów - Ridimtim 47:43 (0:0) - 1 dogr.

TKKF Razem Wołów:
Ridimtim

 


3.liga - runda 1/4

 

Los Pupilos - Aspekt Sauny 51:41 (16:20)

Los Pupilos: Rutowicz 13, Sławiński 10, Kuryłek 10(1), Wrona 8, Woźniak 6, Bednarczyk 4, Struś 0, Krowiarz 0, Rzepka 0
Aspekt Sauny: Mleczko 17(4), Filipek 10, Oborzyński 5(1), Płomiński 5, Uryga 2, Fabiański 2, Szwed 0, Pawełczyk 0

 

Hasco Lek - KFV Galaxy 55:23 (28:13)

Hasco Lek: Rogalski 15, Zaroda 14(1), Hes 11(2), Gładki 6(2), Gapiński 6, Janik 3, Krasowski 0
KFV Galaxy: Wojszel 12(1), Kaczmarek 7, Komański 2, Górski 2, Fajfer 0, Ejsmont 0

 

N.B.K. - Kleten Clan 55:43 (16:8)

N.B.K.: Mikołajko 23, Ołowecki 12, Zemlak 9, Bielan-Rygoł 9(2), Zięba 2, Szablicki 0, Niziński 0
Kleten Clan: Gurdziel 14, Krawczyk 14, Chudy 11, Sułek 4, Bielawski 0, Adamcewicz 0, Wnukiewicz 0, Bogdanowicz 0, Banaś 0

 

KFC - Kantor Plex 59:45 (23:19)

KFC: Kołodziej 15(1), Jędrychowski 14, Bednarski 11, Kukuła 10, Kowalczyk 5(1), Strumiński 4, Pajkert 0
Kantor Plex: Junik 14(1), Zieliński 8(2), Przewoźniczek 6, Paukszt 5, Szymków 4, Galewski 3, Krajewski 3, Legięć 2, Kaszewski 0

 

Elektrotim - Damkon 46:43 (16:12)

Elektrotim: Zagrodny 13, Trebenda 10, Kaliński Tomasz 8, Hrebieniuk 6, Jakubowicz 5, Gawerski 2, Janicki 2, Dura 0, Kaliński Michał 0
Damkon: Hasik 8, Ginter 8, Gąsiorowski 6, Walas 5, Otwinowski 4, Grzelka 4, Szmigiel 4, Żeleszkiewicz 2, Głogowski 2, Fedeczko 0, Zabiegliński 0

 

Rebels - Drużyna A 47:39 (14:23)

Rebels: Wójcik 13(1), Klempel 11, Milewicz 8, Pudełek 6(1), Haber 6, Sikora 2, Jamróz 1, Zieliński 0
Drużyna A: Jankowski 19, Prostak 8(2), Kazimierowicz 8, Ciszek 3, Posadowski 1, Daszkiewicz 0, Król 0, Fąfara 0

 

zebrano.com.pl - Centrum Taśm 68:55 (33:32)

zebrano.com.pl: Nizioł 26, Myszka 25, Liana 10, Dzundza 4, Grabowski 3, Bąk 0, Paździor 0
Centrum Taśm: Warawko 23(1), Ściborski 13(3), Lewkowski 6(2), Pęczek 3, Aftowicz 3(1), Głowacki 3, Basałyngowicz 2, Antosz 2

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jak powinniśmy świętować 11 listopada?





Oddanych głosów: 1090