Sport

WRONBA: Sampraus stale na fali

2011-04-18, Autor: Piotr Kolisko
Koszykarze Samprausu kokolejno odprawiają rywali. Tym razem w pojedynku z TST Kogeneracja zwyciężyli 63:54 a najwięcej punktów dla aktualnych Mistrzów SUPERWronby zdobył Miłosz Olejniczak, który zapisał ich na swoim koncie 23.

Reklama

SuperWRONBA

 

Tako AR - MUKS Bielany Wrocławskie 56:53 (28:19)

Tako AR: Olech 13, Wasilewski 12(2), Dzieciniak 11, Domagała 7(1), Iwanowski 6, Mikoś 3, Omelan 2, Tytko 2
MUKS Bielany Wrocławskie: Rzepka 14(4), Pomianowski 13(2), Powązka 12(2), Pośpiech 10, Kruczyński 4, Broniecki 0

 

Sampraus - TST Kogeneracja SA 63:54 (25:32)

Sampraus: Olejniczak 23, Kuciemba 17(3), Michalczewski 15(2), Maras 6, Dębowicz 2, Kuczyński 0, Jędryszek 0, Pieniążczak 0
TST Kogeneracja SA: Biernatowski 14(1), Kasiński 12, Chałupa 11(1), Staniucha 6, Cześniszewski 4, Remian 4, Widawski 2, Widawski 1

 


1.liga

 

TST - Szwedzkie Pompy 64:53 (26:18)

TST: Jarmakowicz 20(1), Szprynger 16, Sokołowski 11(1), Wielebski 8, Mazur 4, Furyk 2, Klisiewicz 2, Głos 1
Szwedzkie Pompy: Okraszewski 28(1), Banaś 8, Sułek 6, Dorada 5(1), Bielawski 4, Siedlecki 2, Wnukiewicz 0

 

Warriors - Arkal 55:32 (34:16)

Warriors: Nikitiuk 19(3), Działowski 10, Trela 10(1), Cierzniak 5, Rumczyk 4, Kurek 4, Gozdek 3
Arkal: Potycz 8, Garliński 6, Woźny 6, Rytkowski 6, Zwierz 6(2), Jaworski 0, Osuch 0, Dopierała 0, Turczyn 0, Stępień 0

 


2.liga

 

B.C Trzebnica - SwiatSportu.pl 46:44 (18:30)

B.C Trzebnica: Walczak 13(3), Tereniuk 9, Krupa 8, Podrygajło Kamil 8, Ostasz 6, Zych 2, Podrygajło Bartłomiej 0
SwiatSportu.pl: Malinowski 10(2), Myrdzio 9, Stich 9, Trojanowski 8, Wawrzyńczuk 8, Tomczyk 0, Dziedzic 0, Prochowski 0, Dziurowski 0

 

N.B.K. - Powerman Sport 45:33 (28:13)

N.B.K.: Kowalczyk 18(1), Mikołajko 9, Zięba 6, Ołowecki 5(1), Zemlak 5, Szablicki 2, Białorucki 0, Daroch 0, Kowalski 0, Bielan-Rygoł 0
Powerman Sport: Milejski 7(1), Janusik 7(1), Skiba 6, Dobies 6(2), Zielski 3, Sankowski 2, Karolczak 2, Szmelter 0

 

MuchoBronx - zebrano.com.pl 68:59 (33:23)

MuchoBronx: Uziałko 24(4), Baj 18, Moras 9(1), Iwanowski 7, Bochenek 4, Tatarek 4, Szydłowski 2, Repeć 0
zebrano.com.pl: Nizioł 17(1), Myszka 13(1), Liana 12, Bieć 9(1), Bąk 6(1), Paździor 2, Grabowski 0, Nawrocki 0, Dzundza 0

 

Golden Play Club - WroGeo 54:40 (24:23)

Golden Play Club: Twardowski Paweł 19(2), Chudzyński 14(3), Zachorski 13, Karczewski 4, Kas 2, Twardowski Tomasz 2, Sawicki 0, Jakubiak 0
WroGeo: Gruba 13(1), Osada Grzegorz 11, Szcześniak 6, Osada Jarosław 5(1), Jakubowski 3, Kosowski 2, Paprocki 0, Rutski 0

 

PB Budotex - Inter System 72:38 (32:14)

PB Budotex: Pryjma 20(2), Malinowski 14(1), Mikita 12(2), Muszyński 10(2), Sierka 8, Jacaszek 4, Góra 3(1), Lulek 1
Inter System: Wrona 17, Kuryłek 10, Rutowicz 5, Sławiński 4, Woźniak 2, Młyńczak 0, Bednarczyk 0, Krowiarz 0

 

Gen - LZS W.Quandt Żmigród 49:45 (18:23)

Gen: Pełka 17(1), Jurecki 12, Tabinowski 11(1), Raczkowski 6, Jeżewski 3
LZS W.Quandt Żmigród: Rozlazły 11(1), Boczanowski 9(1), Bajserowicz 8, Radziszewski 7(1), Wroński 6(1), Pabich 2, Skaczyło 2, Krupa 0, Adamowicz 0

 


3.liga

 

Malbud Basket - Drinking Team 62:46 (25:17)

Malbud Basket: Mach 34(1), Lichończak 13(1), Góra 10(2), Mirski 3, Pokrywka 2, Suchiński 0, Obuchowicz 0, Wagel 0
Drinking Team: Filip 15(1), Szymczak 12, Barski 8(2), Peszyński 4, Rogala 3, Dziubka 2, Kaleta 2, Paluchowski 0

 

Zadymki Trzebnica - Gmina Borów 58:53 (28:23)

Zadymki Trzebnica: Widurski Tomasz 21, Krzysztofik 17, Bartosik 10, Jaremkiewicz 6(2), Fijał 2, Widurski Arkadiusz 2, Ciszewski 0
Gmina Borów: Chuchnowski 16(2), Wańczyk 14(3), Spiak 12, Jakubowski 11, Przyszlak 0, Żurek 0

 

Granimex Wrocław - Pronto Pizza 56:42 (22:23)

Granimex Wrocław: Kordys 13, Klimczak 11, Dec 8(2), Mankiewicz 7, Kiszkiel 6(1), Wawrzyniak 4, Chudziński 4, Wojewódzki 2, Milczanowski 1, Ressel 0
Pronto Pizza: Erdenebaatar 11, Czubaszek 10, Markowski 10, Byambadorj 9(1), Maćkowiak 2, Grabowiecki 0, Łużny 0, Ganbold 0

 

lacoste24.pl - Rico Frigo 53:44 (17:16)

lacoste24.pl: Płomiński 19(2), Szwed 8, Filipek 8, Fabiański 7(1), Maliszewski 6, Drożdż 3, Woźny 2, Pawełczyk 0
Rico Frigo: Adamowicz 14(3), Reizer 13, Suchy 9, Bąkowski 4, Hamerski 4, Hamerski 0

 

Rogalik Środa Śl. - Główki od Szpilek 73:46 (39:28)

Rogalik Środa Śl.: Kuras 27(5), Różyński 14, Barud 10, Dutko 9(1), Szostak 6, Juzyk 5, Misiuna 2
Główki od Szpilek: Gieszczyk 13(1), Grześkowiak 10(2), Ślęzak 7(1), Żurawski 5, Borkowski 5, Żuk 4, Poręba 2, Pękała 0

 

Tehnoprest Team - MWSLiT 50:35 (24:20)

Tehnoprest Team: Ejsmund 12(2), Górski 10, Majewski 9, Krzysztan 6, Wójcik 6(1), Małek 5, Bujak 2, Małolepszy Bartosz 0, Małolepszy Tomasz 0
MWSLiT: Głowik 12(1), Przybyło 9, Ciężki 8, Rabiega 2, Gliniak 2, Alechnowicz 2

 

Bez Nazwy - Talking Heads 43:41 (10:16)

Bez Nazwy: Taraga 14(4), Prałat 7, Mucha 7, Krysztof-Barcikowski 7(1), Chromicz 6, Bielas 2, Świrski 0, Wójcicki 0
Talking Heads: Kawalec 16, Parys 10, Donocik 7(1), Boczar 4, Marmulewicz 4, Lech 0

 

Lombardi.pl - Magit Basket 53:29 (25:13)

Lombardi.pl: Pawlak 13(2), Woch 10, Jaworowski 10, Wojciechowski 9, Bodak 5, Misiński 3(1), Pękala 3, Furman 0, Posioł 0
Magit Basket: Sojka 9(1), Stelmach 7, Tratkowski 6, Grzymałło 3(1), Mikuła 2, Al Naib 2, Golanowski 0, Serwatka 0, Beuch 0

 

Mudżahedini - Old Freaks 73:46 (34:29)

Mudżahedini: Groń 23, Lipczyński 21(1), Kowalski 10, Ferenc 8, Cycak 7(1), Magryś 4
Old Freaks: Łoś 13(1), Okoń 11(1), Drop 11, Preisner 7, Karabiniewicz 2, Żyromski 2

 

Burro - Eylert Legnica 49:36 (30:18)

Burro: Zimoląg 18, Halusiak 12(2), Pulka 7, Słaby 6, Wawer 5, Mucha 1
Eylert Legnica: Długołęcki 10, Stępień 10(1), Nadybski 7, Wanot 5, Długołęcki 2, Terlecki 2, Marcoń 0, Kostyszak 0, Poznysz 0

 

Anderskajs - STB Stars 54:26 (24:20)

Anderskajs: Fast Grzegorz 24, Jania 12, Fast Michał 12, Klekociński 4, Głuch 2, Furman 0, Sipurzyński 0, Fąfara 0
STB Stars: Liberacki 9(1), Nowak 8, Kwaśniak 5(1), Galaś 4, Serafinowicz 0, Zimoch 0

 

Zielony Robal - Banda Ferdynanda 78:31 (34:12)

Zielony Robal: Magyar 17(3), Wójcik 16, Pacuła 12, Jóźwik 11(1), Wencek 10(1), Stadnicki 6, Prossel 4, Józefczyk 2
Banda Ferdynanda: Kotylak 10(2), Stępień 6, Jakubowski 6, Żodź 5, Grzyb 2, Landzwojczak 2, Krasuski 0

 

The Krizar's BSK - Stowarzyszenie Maraton 66:51 (35:19)

The Krizar's BSK: Kogut 25(5), Sierakowski 14(4), Smyk 12, Hetman 6, Kubacki 6, Dumin 3(1), Gworys 0, Osadca 0, Nahirny 0, Jacewicz 0
Stowarzyszenie Maraton: Berks 14, Rosiecki 13(2), Nowicki 12, Szmek 10(2), Koziołek 2, Ignor 0, Kopertyński 0

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu www.tuwroclaw.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Najczęściej czytane

Alert TuWrocław

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera www.tuwroclaw.com i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy na zachodzie Wrocławia potrzeba więcej policjantów?




Oddanych głosów: 144